سئو در تهران چگونه می باشد و سئو به چه معناست

در این محتوا قرار است به تعاریف سئو در تهران بپردازیم ، تعاریف مختلفی برای معنای سئو ارائه شده است. ممکن است نخستین و راحت ترین بیان این باشد که SEO نسخه کوتاه شده ای از کلمه Search Engine Optimization است به این معنی که بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو.اما مقصود اصلی سئو موتور های جستجو نیستند بلکه مقصود ما رضایت کاربر است.

گوگل اهمیت بخصوصی به رضایت کاربران از نتایج سرچ دارد و سعی می کند تا سایت هایی را در رنک های بالا جای دهد که محتوای آن ها برای کاربران مثبت است. در نتیجه می توان بیان کرد در عمل SEO مخفف کلمه Search Experience Optimization یا بهینه سازی تجربه سرچ است.با ما در مقاله ی تعاریف سئو در تهران همراه باشید.

برای بدست آوردن موفقیت در سئو باید زیاد تر از هر چیز به رضایت کاربر دقت کنیم. رضایت کاربر از محتوای شما به علل مختلفی بستگی دارد. ادبیات شما، کیفیت محتوا و اطلاعات عرضه شده، شیوه نمایش و ارائه محتوا، سرعت سایت، نشان دادن درست در موبایل، جواب گویی به پرسش های کاربران و خیلی موارد دیگر بر رضایت کاربران اثر گذار هستند.در نتیجه مقاله تعاریف سئو در تهران شما در این آموزش سئو فرا می گیرید سایت خود را بهینه کنید.

چرا آموختن سئو برای کسب و کار شما مهم است

طی چند سال قبل فرهنگ سرچ در بین همه مردم دنیا معروفیت یافته و البته رونق به کار بردن از تلفن های همراه سبب شده تا دسترسی به اطلاعات نسبت به قبل خیلی سریع و ساده باشد. امروزه، میلیارد ها سرچ از راه گوگل صورت داده می شود که خیلی از آن ها با مقصود خرید محصول یا دسترسی به خدمات هستند.

اگر شما جایگاه درستی در نتایج سرچ گوگل داشته باشید این کاربران به سایت شما داخل شده و اطلاعات کاملی از کالا یا خدمت شما دریافت می کنند. همین پردازش ساده سبب می شود که ارتباط زیاد تری با مردم داشته باشید و شانس خود را برای تغییر آن ها به مشتری بالا ببرید.

پیش از اینکه در مقاله تعاریف سئو در تهران بخواهید آموزش سئو را مطالعه کنید باید نخست مفهوم اصطلاحات آن را فرا بگیرید. پس بدون آن که زمانی را از دست بدهید این توضیحات را همین حال در دفتر خود یادداشت کنید تا بعدا آن ها را از یاد نبرید.

14 نکته درباره ی سئو

مشخص کننده فرمتی است که موتور های سرچ از آن برای مشخص کردن نتایج سرچ استفاده می کند؛ ده نتیجه ارگانیک که تماما به طور یک فرمت نشان داده می شوند.(صفحه نتایج سرچ گوگل و یا موتور های سرچ)

1- کلاه سیاه (Black hat) : خدمات های بهینه سازی برای موتور سرچ که بر عکس دستورالعمل های کیفی گوگل هستند. خود این مطلب زیادی دارد که نمی توانیم تمام آن را در این مقاله تعاریف سئو در تهران سئو بیان کنیم. در یک آموزش سئو دیگر تلاش می کنیم درباره آموزش سئو کلاه سیاه تشریح دهیم.

2- کراول کردن(Crawling) : پردازش که بر اصول آن موتور های سرچ، صفحات وبسایت شما را تشخص بدهند.

3- دی ایندکس De-indexed : اشاره به یک برگه یا گروهی از صفحات که از ایندکس گوگل بیرون آمده اند.

4- اف اس Featured Snippets : جعبه جواب های ارگانیک که در بالای SERP ها برای جملات جستجوی بخصوص نشان داده می شوند.

5- فهرست های Google My Business : یک فهرست بندی آزاد می توانید از آن در کسب و کار های محلی استفاده کنید.

6- اسلایدر عکس (Image carousels) : نتایج عکس در برخی از SERP ها ، که از چپ به راست دارای اسکرول هستند.

7- ایندکس کردن (Indexing) : ذخیره سازی و مدیریت محتوای پیدا شده در زمان کراول کردن.

8- مقصود جستجو (Intent) : در سئو، همانطور که در مقاله تعاریف سئو در تهران گفته شده مقصود اشاره به نیاز حقیقی کاربر بر اساس لغاتی است که در نوار سرچ تایپ می کند.

9- کا پی آی key performance indicator : «شاخص کارکرد کلیدی»، یک اندزه قابل اندازه گیری است که مشخق می کند یک فعالیت، تا چه اندازه ای به مقصود خودش نزدیک شده است.

10- لوکال پک Local Pack : بسته ای از سه مدل کسب و کار عادی که برای جستجوی محلی مورد کاربرد قرار می گیرند؛ بطور نمونه «عوض کردن روغنی پیرامون من».

11- ارگانیک (Organic) : جایگاه هایی که در نتایج سرچ بدست می آید بطور طبیعی، که تبلیغاتی و یا هزینه ای نیستند.

12- جعبه های People Also Ask : یک جعبه در برخی از SERP ها، که یک فهرست از پرسش های مربوط با جملات جستجو و جواب های آن را ارائه می کند.

13- جملات جستجو (Query) : رنک بندی نتایج سرچ بر اساس جملات جستجو.

14- موتور سرچ (Search engine) : برنامه ای برای بازیابی اطلاعات است ، و برای یک آیکون در دیتابیس هایی که براساس با درخواست ورودی کاربر است، سرچ می کند. مثالی که در مقاله تعاریف سئو در تهران گفته شده گوگل، یاهو و بینگ.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام