تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه

بسیاری از مردم تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه را نمی دانند و حتی مفهوم این دو اطلاح را هم نمی دانند به چه معنی می باشد.

ما امروز قصد داریم برای شما تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه را به طور کامل برای شما شرح دهیم و شاید این مطلب در روند کاری شما تاثیرگذار باشد.

سئو سایت کلاه سفید

 در گذشته سئو سایت به روش های مختلفی انجام می گرفت و هر فردی از هر راهی برای رسیدن به رتبه برتر google تلاش می کرد که برخی هم در این زمینه موفق بودند.

برخی از این راه ها قانونی و اصولی و برخی دیگر غیر اصولی بود ولی هر دو راه سایت شما را به یک نتیجه مطلوب می رساند که برای صاحب سایت اهمیت بسیار بالایی داشت.

با گذشت زمان و پیشرفته تر شدن تکنولوژی، گوگل قوانینی را وضع کرد که تمامی افرادی که سایت داشتند باید از آن پیروی می کردند و عدم پیروی از قوانین باعث جریمه شدن سایت می شد.

گوگل الگوریتم هایی را طرحی کرد که هر فردی که بخواهد سایتش به رتبه برتر گوگل برسد باید از این راه ها برای بهینه سازی سایت خود استفاده نماید.

اگر سایت شما از قوانین گوگل پیروی می کرد و از راه های قانونی اقدام به بهینه سازی سایت خود می کرد، به آن سئو سایت کلاه سفید (white hat seo) می گویند.

امروزه اگر می خواهید سایت خود را به رتبه های برتر گوگل برسانید، باید از روش سئو سایت کلاه سفید استفاده کنید که در مطالب قبلی به طور کامل در مورد سئو سایت کلاه سفید پرداختیم.

تفاوت سئو سایت کلاه سفید با سئو سایت کلاه سیاه

سئو سایت کلاه سیاه

همان طور که گفتیم راه های قانونی که گوگل برای بهینه سازی سایت ها وضع کرده است سئو سایت کلاه سفید می گویند اما راه های دیگری هم وجود دارد.

البته این راه ها شما را به موفقیت نمی رساند و این راه های غیر قانونی را سئو سایت کلاه سیاه (black hat seo) می گویند که برخی از افراد برای بهینه سازی سایت ها استفاده می کنند.

سئو سایت کلاه سیاه به مجموعه راه هایی گفته می شود که خارج از الگوریتم های گوگل بوده و این راه ها هیچ موفقیتی برای سایت به وجود نمی آورد.

سئو سایت به صورت اصولی و طی چند ماه صورت گیرد و در عرض چند روز این کار غیر قابل انجام می باشد و باید در این راه صبر و تحمل داشته باشید و تلاش کنید.

بسیاری از افراد سودجو هستند که با عنوان سئو سایت در عرض چند روز دست به کلاهبرداری می زنند و باید بدانید که این کار هیچ وقت عملی نخواهد شد.

سئو سایت اصولی توسط تیم سئو تهران

اگر می خواهید سایت خود را به صورت اصولی به رتبه برتر گوگل برسانید می توانید این کار را به کارشناسان تیم سئو تهران بسپارید و پس از چند ماه سایت خود را در بین برترین سایت های صفحه اول ببینید.

جهت همکاری در زمینه سئو سایت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند و همچنین جهت افزایش اطلاعات خود می توانید از مطالب دیگر سایت بازدید نمایید.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت کامل با سئو تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید