خصوصیت های تیزر تبلیغاتی موفق

در این مقاله تیزر سازی کرج هدف داریم به معرفی تیزر و خصوصیت های یک تیزر تبلیغاتی موفق بپردازیم. با ما در ادامه در این مقاله همراه باشید.در جهان امروز تبلیغات ارتباطی میان برند ها و شرکت ها، و مخاطبان است. ولی چه تبلیغاتی می تواند اثر مناسب را بگذارد و نتیجه کافی را بدهد؟

جواب این پرسش راحت است! تبلیغات مقصود به دنبال انتخاب رسانه صحیح، سبب اثر پذیری زیاد تر تبلیغ می شود.این تبلیغات مقصود دارای چه نکاتی در این مقاله تیزر سازی کرج است؟تبلیغات مقصود تبلیغاتی برنامه ریزی شده به مفهوم منتقل کردن پیام (یا پیام هایی) تبلیغاتی به افراد است.

در این بین شیوه های تبلیغاتی مقصود تبلیغات تلویزیونی از اثرگذار ترین تبلیغات به حساب می رود.برای این مدل تبلیغات باید تیزر تبلیغاتی با دقت به مدل کالا ها یا خدمات ایجاد کرد. اینکه شما تنها در رسانه های ویدئویی تبلیغات کنید لازم نیست! باید صحیح و تخصصی تبلیغ کنید. چگونه؟! در ادامه با ما در این مقاله تیزر سازی کرج همراه باشید.برای تشریح خوب تر عنوان، اول به توضیح تیزر می پردازیم :

تیزر خبری چیست

تیزر در لغت به رفتاری بیان می شود که با نشان دادن موضوعی، حس کنجکاوی در تماشاچی ایجاد شود، ولی در این اساس تیزر خبری یک روش برای معرفی کالا و فعالیت در رسانه های دیجیتال است.تیزر های خبری همواره در اول حس کنجکاوی تماشاچی را تحریک می کنند. اینکه تبلیغ برای چه چیزی است؟

پیام خبری چیست؟ آیا قرار است کالایی فروخته شود یا نه؟ برند تبلیغ دهنده چه کسی است ؟ و…تمام این ها شما را در صورت کنجکاوی جای می دهد تا در آخر این مقاله تیزر سازی کرج شما به همه پاسخ ها برسید و پیام تبلیغ را بگیرید.

تیزر های خبری چه کاربردی دارند؟اکنون تبلیغات تحت عنوان عنصر اساسی در خبرسانی، ترغیب و تشویق و یادآوری مشتریان نسبت به کالا ها، برند ها و شرکت ها صورت می گیرد. تبلیغات صحیح و درست و با به کار بردن رسانه مناسب برای انتقال دادن محتوای خبری به مخاطبین و مشتریان بازار مورد توجه می تواند وهله معرفی و یا رشد از چرخه عمر کالا را با سرعت خیلی زیادی پیش ببرد.

در این میان مدل های تبلیغات مانند رسانه ای، محیطی، چاپی و …همچنین تیزر های تلویزیونی که زیر مجموعه خبر های رسانه ای هستند زیاد ترین و مناسب ترین اثر گذاری را بر روی مخاطبین البته وابسته به مدل کالا برای نمونه که در مقاله تیزر سازی کرج عنوان شده مصرفی و صنعتی می گذارند.

مراحل درست کردن آگهی خبری

درست کردن تیزر خبری دارای سه مرحله اساسی است :

 1. قبل از تولید
 2. زمان تولید
 3. بعد از تولید

از پر اهمیت ترین مولفه هایی که در درست کردن یک تیزر خبری باید انجام شود، درست کردن سناریو یا فیلم نامه، منتخب کردن بازیگران، فیلمبرداری، صداگذاری، تدوین و … است.در این بین، فاکتور های اساسی موفقیت یک تیزر که در مقاله تیزر سازی کرج بیان شده شامل :

 1. استراتژی یا همان شیوه ارائه و منتقل کردن پیام تبلیغ
 2. نوآوری یا همان مهارت در نشان دادن پیام تبلیغ
 3. شیوه اجرا

تیزر های موفق از دید اتخاذ استراتژی بدون اشکال هستند. شامل مفهومی ماهرانه هستند و از اجرای صحیحی همچنین دارا هستند.مقصود اساسی درست کردن تیزر منتقل کردن پیام تبلیغاتی است. بعضی اوقات یک تیزر شامل یک پیام و بعضی اوقات شامل چند پیام است.

زمانی تیزر شامل یک پیام خبری است، همواره همه هدفگذاری ها و پرسش ها مخاطب را به جهت پاسخ که همان پیام تبلیغ است دنبال می کند.ولی زمانی تیزر شامل چند پیام باشد، باید مدل پیام ها را سنجش کنید و استراتژی و سناریویی ماهرانه برای معرفی پیام ها در تیزر انجام دهید.

در درست کردن تیزر انتخاب قالب کاری همچنین در نظر مقاله تیزر سازی کرج پر اهمیت است. مفهوم از قالب آگهی، منتخب کردن لحن و مدل آگهی است. این بخش ها زیر مجموعه برنامه هستند.قالب های مختلفی برای درست کردن تیزر موجود هستند که بر اصول مدل کالا، سابقه و کارکرد شرکت تبلیغ دهنده و پیام خبری از آن ها به کار می برد .

بعضی تیزر ها شامل یک قالب معین (تیزر های کوتاه) و بعضی تیزر ها شامل چندین قالب بهم متصل (تیزر های بلند) هستند.از علاقه مند ترین قالب های درست کردن تیزر می توان به مدل داستانی، نمایشی، تاییدی، طنز و فکاهی و …در این مقاله تیزر سازی کرج نام برد.

در درست کردن یک آگهی خبری تلویزیون همه نکات بالا باید پر اهمیت تلقی شود ولی پر اهمیت ترین علل خلاقیت است.همواره تیزر های درسا شده پیش از اکران اساسی در محدوده کمی از مخاطبان تشان داده می شود تا از برخورد آن گرفته شود. پس از برطرف کردن اشکالات ممکن تیزر برای نشان دادن اساسی آماده می شود.

و در آخر بعد از خرید محیط نمایش، اکران می گردد.بصورت مدیر یک گروه، این را هیچ وقت نباید از یاد ببرید که در بازار کاری هستید که رقابت به طور زیادی وجود دارد. در این بازار پر رقابت برندی پر تلاش تر است که بتواند پیام های خبری مناسب تری را به مخاطبین منتقل کند.

تیزر های خبری باید به مدلی قوی و تخصصی ساخته شوند، که خود یک فایده تبلیغاتی برای شرکت به شمار آید.خصوصیت های اساسی یک تیزر موفق در مقاله تیزر سازی کرج :

 1. به کار بردن از ایده های پر معنا و خلاقانه
 2. به کار بردن از جذابیت های ظاهری در درست کردن تیزر
 3. به کار بردن از سرعت صحیح برای منتقل کردن پیام تبلیغ
 4. درست کردن تیزر بر اصول احتیاج مخاطبین، نه سلیقه کارفرما

موارد کاربرد از تیزر خبری

شما می توانید از تیزر های خبری درست شده برای خود، در هر موقعیتی به کار ببرید و برند خود را بازگو نمایید. در زیر به بعضی از مختلف ترین محل های نمایش تیزر نام می بریم :

 • نشان دادن تیزر در رسانه های جمعی مانند تلویزیون و رادیو و …
 • اکران خبری در نمایشگاه ها
 • نشان دادن آگهی در کنفرانس ها و سمینارها
 • پخش فیلم خبری در سالن های انتظار و استراحت سازمان
 • پخش در رسانه های عکس برداری عمومی و حرفه ای به مفهوم تبلیغات
 • پخش در وسط فیلم ها و سریال های خانگی
 • درست کردن فیلم به مفهوم ارائه گزارش عملکرد سازمان
 • پخش فیلم در مانیتور های خبری مقطع شهر ها

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام