بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جوگر گوگل

سئو چیست ؟پاسخ پرسش بیان شده در سایت تیم سئو در تهران می تواند به درک مناسب تر شما از سئو و شیوه های بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل یاری کند. در این مقاله شما علاوه بر یادگیری اینکه بدانید ” سئو چیست ” ، با ۳ مورد کلیدی شناخت می یابید که به شما در بهینه سازی وب سایت یاری می کند.

زمانی شما در گوگل به جستجو عنوانی در جستجو هستید، بعضی از وب سایت ها بر اصول لولویت بندی گوگل به صورت برای شما نشان داده می شود. سایت هایی که در رنک های نخست صفحات اولیه گوگل نشان داده می شوند بر روی استفاده بهینه سایت سبب نشان دادن در موتور های جستجو فعالیت کرده اند.

به خدمات هایی که هر وب سایتی برای بدست آوردن مناسب ترین رتبه و جایگاه در صفحات نخست گوگل انجام می دهد سئو سایت بیان می شود.با ما در مقاله ی تیم سئو در تهران همراه باشید.

مفهوم سئو چیست ؟مفهوم لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، استفاده بهینه سایت برای موتور جستجو می باشد. به گفته مقاله تیم سئو در تهران همه خدمات هایی که شما برای بدست آوردن مناسب ترین رتبه در نتایج جستجوی موتور جستجویی مثل گوگل انجام می دهید سئو SEO اسم دارد.

سئو در سایت چیست ؟برای آن که موتور سرچ سایتی را در مناسب ترین نتاج سرچ خود معرفی کند، باید وب سایت مورد نظر کارایی مناسبی را در وب سایت خود صورت دهد. نکاتی مانند انتخاب درست عناوین صفحات، تعریف شرحیات صفحات، اعمال کد های H1 الی H6 بر روی محتوای صفحات و … که تمامی در وب سایت قابل اجرا هستند.

تیم سئو در تهران

3 نکته ی کلیدی درباره ی سئو سایت

به خدمات هایی که در درون وب سایت برای استفاده بهینه وب سایت سبب نشان دادن در رتبه های مناسب گوگل انجام می شود، سئو در سایت می گویند.در ادامه مقاله تیم سئو در تهران به ۳ مورد کلیدی زیر نظر عنوان ” سئو چیست ؟ ” اشاره می کنم :

۱.همانگونه که دانستید سئو سایت در واقعیت بهینه سازی سایت برای بدست آوردن مناسب ترین رنک در نتایج جستجوی گوگل است. برای آن که شما بتوانید در گوگل مناسب ترین رتبه را دارا باشید باید با گوگل دوست باشید!شما هم باید به مثل یک دوست با گوگل ارتباط مناسبی داشته باشید.

و تلاش کنید همه استاندارد های گوگل را برای وب سایت خود بیان کنید. تلاش نکنید که دوستی با گوگل را با فعالیت فریبکارانه مثل خرید بک لینک، تهیه محتوای کپی شده و … به هم بزنید. گوگل دوستی خیلی حساس است که خدمات های نا به جای شما می تواند او را از وب سایت شما اساسا جدا کند و با هیچ شاخه گلی هم نشود میان شما و گوگل پیوند دوستی دوباره ای آماده سازی کرد.

۲. شما براساس مقاله تیم سئو در تهران علاوه بر این که باید برای سئو سایت با گوگل رفیق باشید، باید با مخاطبان وب سایت خود هم رفیق باشید. این به مفهوم آن است که محتوای کاربرپسند برای سایت خود تهیه کنید. بعضی وب سایت ها به جای تهیه محتوا برای گوگل بیشتر سعی می کنند محتوای تولیدی وب سایت خود را برای گوگل تهیه کنند.

بطور نمونه لغات کلیدی مورد نظر برای سئو سایت را به تعدادی در متن محتوای سایت می آورند و کیفیت محتوای سایت را کم می کنند . این عنوان سبب می شود که مخاطبان وب سایت با محتوای وب سایت شما ارتباط نداشته باشند و زود از وب سایت شما بیرون آیند. یکی از علل موفقیت در سئو حضور زیاد مخاطبان در وب سایت است.

بنابراین در مقاله تیم سئو در تهران اگر مخاطبان سریعا وب سایت شما را رها کنند، این برای گوگل این مفهوم را دارد که شما لایق دوستی با گوگل نیستید که دوستان گوگل شما را بطور زود ترک کرده اند.

۳. یکی از کارایی سئو سایت بردبار بودن است. شما برای سئو سایت باید تحمل زیادی داشته باشید و انتظار نداشته باشید که بتوانید یک شبه رنک نخست صفحه نخست گوگل شوید. بنابراین براساس مقاله تیم سئو در تهران تحت نظر یک مشاور سئو سایت کار سئو را دنبال کنید و هیچ زمان از ادامه راه ناامید نشوید!

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran