توضیحاتی درباره ی پشتیبانی سایت

جزوه ی پشتیبانی سایت قطعا برای شما کاربرد دارد چون پشتیبانی سایت هر کاری است که سبب نگهداری سایت در مناسب ترین شرایط و بروز رسانی سایت می‌گردد.شما برای پشتیبانی سایت احتیاج به مبلغ زیادی ندارید می توانید این کار را حتی رایگان انجام دهید یا خیلی ارزان !لازم است اطلاع داشته باشید از یک سایت چه احتیاج هایی دارید این خواسته ها برای هر سایت مختلف می باشد.

مانند این که در یک وب سایت فروشگاهی پشتیبانی سایت دارای موارد آپدیت موجودی قیمت گذاری کنترل ترافیک ثبت کالا های جدید و .. است. ولی در یک سایت شرکتی لازم است تنها تمدید دامنه سایت و آپدیت کردن اخبار سایت شرکت در هر دو نمونه بالا مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت پشتیبانی انجام شده و نتیجه انجام گرفته برای هر دو گروه پر فایده بوده است.

کار های یک پشتیبان سایت

  • آپدیت بود نسبت به تغییرات گوگل
  • شرکت در دوره های متفاوت سئو
  • شناخت با مفاهیم پایه سرور
  • شناخت با شرکت های ارائه دهنده دامنه
  • آشنایی با حداقل معانی پایه کد نویسی و HTML CSS

مقایسه پشتیبانی سایت و پشتیبانی سئو

در ظاهر هر دو کار یکسان می باشند ولی به گفته مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت در حقیقت کمی متفاوت است در پشتیبانی سایت شما می توانید خدمات های خود را بطور دوره ای انجام دهید و نگران افت رتبه نباشید به دلیل آن که افت رتبه سایت به نکات زیادی ارتباط دارد.

ولی در پشتیبانی سئو شما باید همیشه پیگیر رتبه بهبود جایگاه لغات افزایش بازدهی ورودی و در واقعیت راندمان مالی سایت کمی مرتبط به سئو می باشد.فعالیت پشتيباني سايت به دو مدل انجام می شود که در این مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت ذکر شده است پشتيباني تخصصی و پشتيباني محتوايي مي باشد.

پس از طراحی وب سایت، سايت شما احتیاج به بروز رساني دارد آپديت قالب پلاگين ها احتمال دارد سرور به هر علتی نقص پيدا کند وظيفه پشتيباني این است که اين کار را براینان انجام بدهد شاید یک پلاگين لازم داشته باشيد، ما برایتان در سئو تهران انجام می دهیم.

احتمال دارد صفحه اي تغييراتی لازم داشته باشد يا اديت بخواهد این کار را به ما بسپارید پشتيباني تخصصی سایت شرکتی و سایت فروشگاهی با هم مختلف است که در مقاله های سایت می توانید مطالعه کنید.اين پشتيباني را با يه نمونه مثال توضيح می دهم، تصور کنيد شما مدير يک شرکت هستید.

زمان کافی ندارید تا سایتتان را مديريت کنيد محتواي پست هایتان را می دهید به یک پشتیبان سایت تا شیوه پردازش روی سایت انجام بگیرد تگ بندي ، دسته بندي صورت داده شود.دارا بودن پشتیبان به شما یاری می‌کند تا مشکلات احتمالی را برطرف کنید.

و اگر بخواهید قسمتی از سایت را ارتقا دهید، در مدت زمان کم و همینطور بدون مشکل آن را انجام دهید ولی باید افراد متخصص سایت را اداره کننده وگرنه همانطور که در مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت گفته شده مشکلاتی مانند موارد زیر رخ می دهد.

1.فروش شما کم می شود و در حیقیقت شما ضرر می‌دهید!

اگر فروش هروزه سایت شما بالا باشد، در صورت روبرو شدم مشکل در سایت ممکن است باید آن را از دسترس خارج کنید! حتی اگر خواستار نباشید سایت را از دسترس خارج کنید، احتمال دارد فرآیند خرید کالا بواسطه کاربران با مشکل روبرو شود.

2.اعتماد مشتریان و کاربران سایت شما را پایین می آورد!

یکی از اصولی که کسب‌و‌کار ها و به ویژه کسب‌و‌کار‌ های آنلاین با آن مواجه هستند، اعتماد کاربران و مشتری است. اگر مشتریان شما خواسته باشند از سایت شما چیزی خریداری کنند و سایت شما برای چند ساعت در دسترس نباشد، احتمال دارد برای همیشه نسبت به شما بی‌اعتماد شوند.

به دلیل آن که زمانی کاربر محصولی از شما خریداری می کند، انتظار دارد که سایت و مسئول پشتیبانی مشتریان همواره در دسترس باشد تا اگر با اشکالی روبرو شود، آن را برطرف کند. در نتیجه مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت در دسترس نبودن سایت برای چند روز این احساس را در مشتریان بوجود می آورد که سایت مسئولیت زیادی در برابر مشتریان ندارد و در آخر خریدی از شما انجام نمی‌دهد.

3.احتمال بروز اشکالات بیشتر در آینده!

یکی از اصولی که کمتر به آن اهمیت داده می‌وشود، این است که اگر اشکالی به وجود آمده به طور کامل برطرف نشده باشد، ممکن است که در آینده شما را درگیر مشکلات زیاد تری کند بطور نمونه اگر سایت شما هک شده باشد، علاوه بر این که اطلاعات شما بواسطه اشخاص دیگر سرقت شده است.

احتمال دارد شما نتوانید به درستی جلوی مسیر نفوذ هکران را بگیرید و در آینده هم به سایت شما دسترسی پیدا کنند . یک پشتیبان سایت قوی براساس مقاله جزوه ی پشتیبانی سایت به درستی روش های برطرف کردن مشکلات سایت شما را می‌داند و آن را به طور کامل برطرف می‌ کند.

شرکت سئو تهران با دارا بودن افراد مجرب در زمینه پشتیبانی سایت موفق بوده و شما همچنین بدون هیچ نگرانی می توانید سایتتان را به ما بسپارید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام