5/5 - (2 امتیاز)

حذف ستاره ها از نتایج گوگل

حذف ستاره ها از نتایج گوگل یکی از مهمترین مواردی است که امروزه مورد توجه صاحبان سایت قرار گرفته است.

در چند مدت گذشته افراد با استفاده از این ستاره ها رتبه سایت خود را ارتقا می دادند. اما دیگر خبری از نمایش آنها در نتایج گوگل نیست. بنابراین اگر شما هم با حذف ستاره های سایت خود در نتایج گوگل مواجه شده‌اید. حتماً تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید‌.

اگر دارای یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید حتماً با حذف ستاره ها در نتایج گوگل مواجه شده اید. حذف ستاره ها از نتایج گوگل بسیاری از صاحبان سایت را دچار تب و تاب کرده است‌. بنابراین تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بر آن است تا در این زمینه توضیحات لازم را در اختیار شما قرار بدهد.

هدف از قرار دادن ستاره ها در نتایج گوگل چیست؟

به طور کلی هر چیزی که بتواند نظر مخاطبان مختلف را جذب کند یکی از مهمترین عوامل افزایش رتبه سایت محسوب می شود. به همین دلیل بسیاری از وبسایت ها در کنار نمایش url آدرس سایت خود در نتایج گوگل تعدادی ستاره به عنوان امتیاز سایت در نتایج به نمایش می گذاشتند.

حذف ستاره ها از نتایج گوگل

اما امروزه خبری از از آنها نیست و بسیاری از صاحبان سایت می خواهند بدانند دلیل حذف ستاره ها از نتایج گوگل چیست؟ چند مدت پیش گوگل اعلام کرد که الگوریتم ریچ ریزالت را آپدیت کرده تا مشخص کنید که آیا باید ستاره ها در نتایج نمایش داده شوند یا خیر. از نظر آنها حذف ستاره ها می تواند در رتبه‌بندی تاثیر بسزایی داشته باشد.

نمایش بهترین نتایج در گوگل با استفاده از الگوریتم ریزی دارد در آینده بهتر خواهد شد. به عبارت دیگر گوگل تصمیم گرفته که ریزالت ها را تنها در موارد زیر نمایش بدهد:

اسکیما هایی که در نتایج گوگل نمایش داده خواهند شد:

گوگل تصمیم گرفته که تنها ستاره ها را هنگامی که در نتایج نمایش دهد که توسط صاحبان سایت داده نشده باشند. در ادامه با فهرست اسکیماهایی که در نتایج گوگل نمایش داده می شوند آشنا می شوید.

  • Organization
  • MediaObject
  • LocalBusiness
  • MusicPlaylist
  • Book
  • SoftwareApplication

 تمام آپدیت ها و بروزرسانی های گوگل به نفع کاربران است زیرا گوگل تنها به مواردی توجه می کند که بتواند رضایت کاربران مختلف را جلب کند.

به روز رسانی های ساختگی به نفع کاربران نیست

توجه داشته باشید که سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل تنها زمانی می تواند باعث ارتقاء وبسایت شما شود که به خوبی رضایت کاربران مختلف را جلب کند. تغییرات مختلفی که از طرف موتورهای جستجوی گوگل اعلام می شود تنها با هدف بهتر شدن شرایط برای کاربران مختلف است.

بنابراین هنگامی که می خواهید با پیروی از الگوریتم ها و اصول سئو به ارتقا سایت خود کمک کنید؛ حتما قیمت توجه داشته باشید که با دور زدن قوانین و طی کردن مسیر های کوتاه به هیچ عنوان نمی توانید به اهداف بزرگی که برای خود در نظر گرفته اید دست پیدا کنید.

بنابراین اگر ستاره هایی که به عنوان امتیاز سایت شما در نظر گرفته شده اند توسط خود شما ارائه شوند به هیچ عنوان نمی تواند ملاک مناسبی برای تشخیص درست بودن سطح فعالیت‌تان باشد. نمایش امتیازات ساختگی به هیچ عنوان توسط موتورهای جستجوی گوگل در بررسی نمی شود.

چرا حذف ستاره ها از نتایج گوگل مهم است؟

اگر تا چند مدت پیش می توانستید با استفاده از ستاره ها در نتایج گوگل نمایش داده شوید و امتیازات مناسبی دریافت کنید؛ امروز هم برای دریافت همان امتیاز ها باید به رعایت فاکتورهای های مهم و ضروری بپردازید.

قوانین و اصول مختلف روز به روز در حال بروزرسانی هستند. به همین دلیل باید تمامی آنها را در نظر بگیرید و بر اساس جدید شدن قوانین ساختار وب سایت خود را نیز جدید کنید و اگر در زمینه تولید محتوا به فعالیت می پردازید حتماً باید به فاکتور های موثر در زمینه سئو بپردازید‌.

حذف ستاره ها از نتایج گوگل

حذف ستاره ها از نتایج گوگل شما را وادار می کند که قوانین جدید را بیاموزید و با رعایت فاکتورهای مختلف وضعیت سایت خود را ارتقا ببخشید.

حذف ستاره ها و بهبود تجربه کاربری

اگر تا چند مدت پیش با استفاده از ستاره ها می توانستید نتایج گوگل نمایش داده شوید و به عنوان یک فاکتور مهم به ارتقاء سایت خود بپردازید امروز دیگر دریافت امتیاز از این طریق و غیر ممکن است و تنها سایت هایی دارای ستاره هستند که امتیازات شان توسط خودشان ثبت نشده باشد.

کارشناسان ما با داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می‌کند تا در این زمینه عملکرد مثبتی داشته باشید. بنابراین می توانید تجربه کاربری را ارتقا به وسیله که در این زمینه فعالیت تان مطابق با به روزرسانی های جدید گوگل باشد.

تجربه کاربران برای گوگل از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است‌. توصیه ما به شما این است که حتماً برای بهتر شدن فعالیت و در روند فروش اینترنتی حتماً به این مورد توجه جدی داشته باشید.

بهترین آژانس سئو در تهران

بهترین آژانس در تهران مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران است این مرکز با داشتن کارشناسان و متخصصین حرفه ای به شما کمک می کند تا بر اساس بروزرسانی های جدید و الگوریتم هایی که توسط گوگل معرفی می شوند وب سایت خود را ارتقا ببخشید.

توجه داشته باشید که هماهنگی شما با الگوریتم های معرفی شده توسط گوگل کمک بسیار زیادی به روند رشد و پیشرفته فعالیت اینترنتی شما می کند و اگر با حذف ستاره ها از نتایج گوگل روبرو شده‌اید سئوکاران ما به شما کمک می کند تا با پیروی از اصول جدید وضعیت گذشته خود را به دست بیاورید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran