امتیازدهی به : post

خدمات ux سئو تهران

خدمات ux دربرگیرنده قابلیت های مختلفی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به صورت اصولی و کاملا حساب شده به جذب مشتریان و مخاطبین هدف بپردازید. در صورتی که به تازگی کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده اید ممکن است با مفهوم ux آشنایی کامل داشته باشید بنابراین به شما توصیه می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با مزیت های تجربه کاربری مثبت و معایب تجربه کاربری منفی آشنا کنیم.

خدمات ux لازمه فعالیت مثبت در اینترنت

امروزه افراد در سراسر دنیا مشغول فعالیت و کسب و کار هستند و هر کس به شیوه ای به جذب مشتریان و مخاطبین هدف می پردازد اما عرصه فروش اینترنتی فرصتی را برای افراد مختلف فراهم کرد تا بتوانند به واسطه قابلیت های مختلف به کسب درآمد از طریق اینترنت بپردازند.

ادامه روند فعالیت در این زمینه نیازمند استفاده از ابزاری است که به صورت تخصصی به مشتریان را در انتظار ورود به سایت شما قرار می دهد. این آرزوی هر شخصی است که بتواند بدون هیچ گونه اجباری مخاطبین خود را جذب خدمات خود کند.

این امر هرگز میسر نخواهد شد مگر این که جنبه اجبار در ارائه خدمات شما کمرنگ باشد مخاطبین مختلف هنگامی که به مقایسه وب سایت های مختلف با یکدیگر می پردازند سعی می کنند تا خدماتی به شوند که جنبه اجبار در آنها کمتر است زیرا طبق طرحواره ها و ذهنیت هایی که در آنها شکل گرفته است مشاغلی که به تبلیغ بیش از اندازه برای کسب و کار خود می پردازند و سعی در اغراق و بزرگنمایی دارند به احتمال زیاد خدماتشان بی کیفیت است.

اما شما باید بر این ذهنیت منفی غلبه کنید و با استفاده از خدمات ux به تبلیغات خود رنگ و جلوه دیگری ببخشید زمانی که مخاطبین مختلف تمامی فرصت های فراهم شده برای استفاده از وب سایت شما را بدون هیچگونه اجباری تلقی کنند میزان اعتماد آنها به سایت و تمامی ابزاری که در آن قرار دارد افزایش پیدا میکند.

تجربه کاربری چیست؟

تجربه کاربری ux یکی از مهمترین مفاهیم حوزه دیجیتال مارکتینگ است که می توانیم از آن به عنوان زیربنای موفقیت هر کسب و کاری یاد کنیم از آنجایی که فروش اینترنتی مستلزم وجود افرادی است که بتوانند با اعتماد کامل خدمات مورد نیاز خود را از یک وب سایت دریافت کنند تجربه کاربری می تواند تاثیرات شگفت انگیزی بر میزان فروش شما بگذارد در واقع می توانیم از تجربه کاربری به عنوان یک حس اعتماد یا عدم اعتماد یاد کنیم زمانی که یک کاربر برای دریافت خدمات مختلف وارد وب سایت شما می شود یک ذهنیت ه‌ای در او شکل می‌گیرد .

برای مثال خدمات مختلف که توسط شما ارائه می شود هر یک به صورت ویژه در او به ایجاد یک حس مطلوب یا نامطلوب می‌انجامد بنابراین برای اینکه شما بتوانید بر روی مخاطب تاثیر مثبت بگذارید باید از ابزار و شرایطی استفاده کنید که مخاطب ۱۰۰% با رضایت کامل از وب سایت شما خارج شود در این شرایط می توانیم بگوییم که تجربه کاربری مثبت در این شکل گرفته است در غیر اینصورت تجربه کاربری منفی است و شما در ارائه خدمات ux نتوانستید به صورت مناسب عمل کنید.

ایجاد تجربه کاربری مثبت

با ایجاد یک تجربه کاربری مثبت می توانید بر شرایط وب سایت خود تاثیر فوق العاده عالی بگذارید کاربران مختلف هنگام استفاده از سایت شما ممکن است به هر دلیلی دچار کلافگی و بی حوصلگی شوند برای مثال گاهی اوقات پس از وارد کردن آدرس وب سایت تا زمانی که صفحه مورد نظر برای شما نمایش داده شود مدت زمان زیادی می گذرد این عامل می تواند بر تجربه شما تاثیرگذار باشد.

در واقع هر چه مدت زمان بیشتری برای لوچ شدن یک صفحه بگذرد مخاطب شما دچار کلافگی و بی حوصلگی خواهد شد. در ادامه شما را با تاثیر گذار ترین عوامل بر ایجاد تجربه کاربری منفی آشنا می کنیم. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت وب سایت شما سرعت بارگذاری صفحات مختلف ارائه خدمات کاملا ایمن و مطمئن می‌تواند در افزایش اعتماد کاربران تاثیر گذار باشد. از این رو توصیه ما به شما این است که حتماً برای به دست آوردن رضایت کاربران و ایجاد تجربه کاربری مثبت از خدمات ux مجموعه هایی استفاده کنید که در این زمینه به درستی شما را راهنمایی می‌کنند.

عوامل ایجاد کننده تجربه کاربری منفی

همانطور که گفتیم ارائه خدمات ux نامطلوب می تواند در ایجاد تجربی کاربری منفی تاثیر گذار باشد مخاطبین شما سرمایه های فروش شما هستند و در صورتی که نتواند با رضایت کامل از خدمات مختلف یک وب سایت استفاده کنند احتمال مراجعه مجدد آنها به سایت کاهش پیدا می کند.

سرعت پایین بارگذاری صفحات سایت

در صورتی که سرعت بارگذاری صفحات سایت شما پایین باشد مخاطبین مختلف با نارضایتی وب سایت شما را ترک خواهند کرد و این امر باعث کاهش چشمگیر مخاطبین و بازدیدکنندگان سایت شما می شود بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که سرعت یک سایت میتواند از نیم کننده حضور مخاطبین مختلف در فروشگاه شما باشد.

راز موفقیت وب سایت های معتبر در همین امر است اگر شما تمامی موارد مربوط به رضایت مشتریان را رعایت کنید اما سرعت صفحات سایت شما پایین باشد و به صورت مکرر کدهای خطا نمایش داده شود به مرور زمان مشتریان مختلف خود را از دست خواهید داد و این امر تاثیر بسیار منفی در سئو سایت شما خواهد داشت.

نامناسب بودن محتوای سایت

شما باید به ماهیت فروشگاه اینترنتی خود توجه داشته باشید و طبق ماهیت و اهدافی که برای سایت خود در نظر گرفته اید حرکت کنید در غیر این صورت مخاطبین به کاربران مختلف بدون اینکه از سایت شما تجربه خوبی داشته باشند از آن خارج می شوند. بی توجهی به این موضوع و دریافت خدمات ux نامعتبر می تواند در این امر تاثیر بسیار زیادی داشته باشد بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا محتوای اصولی و ساختار مندی را برای وب سایت خود در نظر بگیرید.

تاثیر تجربه کاربری بر سئو سایت

شما به عنوان فردی که نیازمند جذب مخاطبین و مشتریان مختلف به صورت اینترنتی هستید باید به این امر توجه کنید که سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو از هر چیزی مهمتر است به همین دلیل باید سعی کنید که مخاطبین و کاربران مختلف را راضی نگه دارید زمانی که تجربه کاربری و مثبت در مخاطبین شما شکل بگیرد و خدمات ux به صورت مطلوب و آنها ارائه گردد موتور های جستجو از این امر مطلع خواهند شد تامین دلیل میزان امتیاز شما را در صفحات گوگل افزایش خواهند داد و این امر بر سئو سایت شما تاثیرات مطلوبی خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran