امتیازدهی به : post

خرید دامنه رنک دار

خرید دامنه رنک دار به شما کمک می‌کند تا نسبت به دامنه هایی که سابقه زیادی ندارند اعتبار بیشتری از طریق گوگل به دست بیاورید. اگر میخواهید در زمینه خرید و فروش اینترنتی به فعالیت بپردازید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اقدام به خرید یک دامنه رنک دار کنید. در ادامه شما را با مزایای بیشمار خرید این دامنه آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید.

امروزه بسیاری از افراد برای گسترش کسب و کار خود نیازمند خرید دامنه و گسترش وب سایت خود هستند بنابراین شما توصیه می‌کنیم که اگر قصد فعالیت حرفه‌ای و هدفمند در فضای مجازی را دارید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به فریده یک دامنه ای بپردازید که سال های زیادی بر روی آن فعالیت شده است و مالک قبلی جهت توسعه کسب و کار خود به آن پرداخته است بنابراین این نوع وب سایت ها می توانند به شما کمک کنند تا در زمینه فروش محصولات خود یا ارائه خدمات اینترنتی به بهترین شکل ممکن عمل کنید‌.

کاربرد دامنه رنک دار

از کاربردهای صریح و مشخص خرید دامنه رنک دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آغاز کسب و کار اینترنتی و راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی با قدرت بسیار بالا

  • ریدایرکت کردن دامنه رنک دار بر سایت قدیمی
  • بهبود رتبه وب سایت و قدرت گرفتن سایت فروشگاهی
  • ارتقا و بهبود سئو خارجی سایت

اهمیت ارتقا رتبه سایت

در صورتی که قصد طراحی یک سایت فروشگاهی را دارید بیشترین چیزی که می تواند به شما کمک کند تا در این زمینه به پیشرفت قابل توجهی برسید این است که تمام تلاش خود را بکنید تا به ارتقاء وبسایت و رتبه آن در گوگل بپردازید.

همانطور که می‌دانید گوگل برای وب سایت های قدیمی تر که فعالیت بیشتری در زمینه سئو سایت کردند ارزش قائل است بنابراین بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که جهت بهبود وضعیت کسب و کار اینترنتی خود تمامی فعالیت هایی که باعث کسب اعتبار از دیدگاه موتورهای جستجوی گویا می شود را در اولویت قرار بدهید با این کار می توانید به صورت کاملا هدفمند و اصولی به اهداف بزرگی که برای کسب و کار اینترنتی خود در نظر گرفته دست پیدا کنید.

کارشناسان و متخصصین ای که در زمینه طراحی سایت و سئو به فعالیت می پردازند همواره مشتریان خود توصیه می‌کنند که اگر قصد فعالیت در یک وب سایت فروشگاهی را دارند و می‌خواهند سایت خود را به صورت کاملا اصولی و هدفمند طراحی کنند بهترین کاری که می توانند پس از طراحی سایت و انتخاب قالب و تمامی موارد مرتبط با کسب و کار انجام دهند این است که برای خرید دامنه به خرید دامنه های رنک دار بپردازند.

دامنه رنک دار به شما کمک می کند تا بتوانید در فاصله زمانی کوتاه داری به ارتقاء رتبه سایت خود  بپردازید. هرچه میزان رتبه وب سایت شما در گوگل بیشتر باشد تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک وبسایت بیشتر خواهد شد و به همان میزان میزان درآمد و فروش محصول هم افزایش خواهد یافت.

بنابراین می توانیم بگوییم که ارتقاء رتبه و کسب جایگاه بالا در گوگل می تواند وضعیت شما را تغییر دهد. مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به عنوان یکی از معتبرترین و تخصصی ترین مجموعه های فعال در زمینه طراحی و فروش دامنه تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین و با کیفیت ترین وب سایت ها از لحاظ رتبه و رنک را در اختیار شما قرار بدهند.

چرا خرید دامنه رنک دار

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید به خرید دامنه رنک دار بپردازیم‌. در پاسخ باید بگوییم که خرید دامنه ای که رنج و امتیاز بالایی دارد می تواند مزایای بیشماری را برای شما به همراه بیاورد زمانی که شما به خرید دامنه می‌پردازد که از قبل توسط فرد دیگری تقویت شده است می توانید بسیار راحت تر به فعالیت خود ادامه دهید مخصوصا اگر زمینه‌های مشترک زیادی داشته باشید. کارشناسان و متخصصین حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو وب سایت به افرادی که میخواهند در زمان کوتاه تر و با قدرت بیشتری به فعالیت بپردازند.

خرید دامنه منقضی شده

توصیه میکنند که حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که خرید یک دامنه جدید کار شما را سخت تر می کند در واقع زمانی که شما به خرید یک دامنه جدید می‌پردازید باید از صفر تا صد آن را خودتان بسازید و با استفاده از اصول مختلفی که باعث ایجاد اعتبار از دیدگاه موتورهای جستجوی گوگل می شود آن را ارتقا دهید.

اما زمانی که به خرید دامنه رنک دار می پردازید. بدون اینکه بخواهید زمان زیادی را برای شروع به کار و قدرت گرفتن وب سایت صرف کنید از همان ابتدا با استفاده از اصول مختلفی که مالک قبلی در وبسایت خود روایت کرده است میتوانید بهترین جایگاه را در گوگل کسب کنید و با ادامه این روند به بهتر شدن جایگاه خود کمک کنید.

خرید دامنه جدید

اگر قصد خرید دامنه رنک دار را ندارید و گمان میکنید که می توانید با خرید یک دامنه جدید سریعاً به ارتقاء کمک کنید باید به شما بگوییم که حتی لینک های خارجی هم می‌توانند به کمک شما می آیند زیرا پنالتی خواهد شد بنابراین دامنه های رنک دار و قدیمی ترک سالهای زیادی از فعالیت آن‌ها می‌گذرد بسیار بهتر می‌توانند از طریق لینک های خارجی به ارتقاء وضعیت خود کمک کنند.

به طور کلی بک لینک سازی یکی از بهترین روش ها جهت سئو و بهبود رتبه یک وب سایت است اما این امر برای وب سایت هایی که دامنه جدید دارند کمتر صدق می کند از این رو به شما توصیه می‌کنیم که با خرید یک دامنه رنک دار قدیمی تر هم یک میانبر بزنید و هم در زمان خود و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

بسیاری از افراد که تمایلی به فعالیت حرفه‌ای در وبسایت خود را ندارند می‌توانند آن طور که باید به وضعیت سایت خود رسیدگی کنند اما زمانی که شما یک ساعت قدیمی را خریداری می کنید معمولاً مدت زمان و هزینه ای که باید برای ارتقاء آن صرف کنید بسیار کمتر از زمانی است که وب سایت مورد نظر از ابتدا در اختیار شما قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran