هر چه که باید درباره ی سئو سایت اطلاع داشته باشید

در این مقاله خلاق ترین سئو در تهران هدف داریم شیوه خدمات موتور جستجوگر گوگل در سئو  را به طور اساسی توضیح دهیم تا بتوانید با در جریان گرفتن بعضی قوانین و ارزش هایی که در کارکرد گوگل اساسی و دارای اهمیت هستند، به جایگاه خوبی در موتور های جستجو برسید، بعد در ادامه همراه ما باشید.

سال 2016 یک سال تغییراتی برای موتور های جستجو بویژه گوگل بود، گوگل در این سال به صورت چشمگیری اساس و الگوریتم های موتور جستجوی خود را عوض کرد و قوانین سخت گیرانه تری را قرار داد. این عوض کردن ها به صورتی بود که اگر شما در قبل صاحب یک وب سایت بودید.

و با شیوه های پیش از این سئوی گوگل در حال زیاد شدن اعبتار سایتتان بودید، به سادگی می توانستید از همه نتایج گوگل حذف شوید و خیلی از امتیاز های خود را از دست بدهید.و یا بر عکس اگر شما شامل وب سایتی بودید که در قبل اعتبار بخصوصی نداشتید با به آپدیت الگوریتم های سئو سایت گوگل به سادگی می توانستید در نتایج بالا جای بگیرید.

 عوض کردن شیوه های گوگل درباره سئو چیز بروزی نیست و نمی توان با آن ها روبرو شد، اگر قرار باشددر این مقاله خلاق ترین سئو در تهران که به طور اساسی و پر قدرت در صفحات اولیه گوگل نشان داده شوید باید با عوض کردن گوگل عوض کنید. البته از یاد نبرید همه تغییراتی که در سئو انجام می گیرد به صورتی  است که گوگل می خواهد همه کاربران را در راه صحیح جای دهد.

و این مفهومش این است که هوشمندی گوگل و استفاده بهینه زمان برای کاربران، در مسیر رسیدن به مقاصد خودشان در وب.اگر برای رقابت در جهان وب برنامه ریزی کرده اید، باید اطلاع داشته باشید در مقاله خلاق ترین سئو در تهران برای موفق شدن تنها احتیاج نیست که سایت داشته باشید.

و بر روی سئو و استفاده بهینه آن فعالیت کنید، پر اهمیت این است که بتوانید کارکرد تعامل با مشتریان خود را در جریان بگیرید و برای رقابت با رقیبان از این فرصت به کار ببرید.

در سال قبل چه عوض کردن هایی در روند سئو به وجود آمده بود

ممکن است در اهمیت ترین تغییراتی که در سال قبل بواسطه گوگل برای موتور جستجوی خود داده شد، عبارتند در مقاله خلاق ترین سئو در تهران از:

1- موبایل فرست (Mobile First) بودن سایت

2- به کار بردن از پروتکل HTTP/2

3- به کار بردن از AMP

که می توانید با استفاده از هر یک آن ها در مطالب سئو و استفاده بهینه سایت خود اثرات خوبی را شاهد باشید.ولی این تمام ماجرا نیست، حالا که شما با 3 مورد از عوض کردن های گوگل شناخت پیدا کرده اید، باید این مورد را همچنین بدانید در وقت بررسی الگوریتم های گوگل بود که مطلب تبلیغات های مزاحم پاپ آپ (Pop Up) بیان شد.

و از جهتی گوگل این مدل تبلیغات به طور کامل رد شد و آن را در فهرست تبلیغات اسپم خود جای داد. با این صورت الگوریتم های گوگل هروزه  قوی تر شدند تا توانایی داشته باشند محتوای درست شده بواسطه وب مستر ها و کاربران را درک کنند.

گوگل در سعی و کوشش است که توانایی داشته باشند محتوا هایی که بواسطه سایت های زرد (سایت های بی مقصود و اسپم) درست می شود را در وب کنترل کند و وقتی که کاربران در جستجوی تارگت بخصوصی هستند، این سایت ها سبب سردرگمی آن ها نشود.

و توانایی داشته باشند به سادگی از سایت های دارای اعتبار و مربوط با کوئری مورد گمان خود استفاده کنند.با ما در مقاله ی خلاق ترین سئو در تهران همراه باشید.

 درست کردن سایت برای تلفن همراه

بیاید با پر اهمیت ترین خصوصیت که برای گوگل در سال 2017 بوجود آمده است آغاز کنیم، شیوه جستجوی کاربران گوگل در سال های قبل عوض شده است و جستجو هایی که از دستگاه های تلفن همراه مثل تلفن های هوشمند و تبلت ها صورت داده می شود توانسته است از شیوه های سنتی دسکتاپ (Desktop) سبقت بگیرد.

Paul Tyler – پاول تیلر سرپرست قسمت سئو در All Response Media اعتقاد دارند  که تلفن همراه اولویت بروزی است که باید در سئو و استفاده بهینه  سایت بر روی آن سرمایه گذاری شود، همینطور او بیان می کند که تلفن همراه تمرکز اساسی را در جریان دارد.همراه ما در خلاق ترین سئو در تهران باشید.

که سبب شده است درصد جستجوی بیشتری از بیشتر نقاط متفاوت دنیا با تلفن های هوشمند و تبلت ها باشد و  این مطلب در مقاله خلاق ترین سئو در تهران سبب شده است تا از رایانه ها دسکتاپ سبقت بگیرند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام