درباره طراحی لوگو

در این مطلب قصد داریم تا درباره طراحی لوگو اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که مورد قبول شما واقع شود و پیشنهاد می کنیم که تا پایان همراه ما باشید.

لوگو یک طرح و آرم تجاری است که هر شرکتی می تواند یکی برای خود داشته باشد و این لوگو هویت و فعالیت های شرکت یا سایت شما را نشان می دهد.

امروزه طراحی لوگو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیاری بهای بالایی برای آن می پردازند و از لوگو می توانید به عنوان یک برند جهانی استفاده نمایید.

طراحی لوگو دارای اصول و قوائد خاصی می باشد و هر فردی نمی تواند آن را طراحی نماید و یک لوگو باید تمام استانداردهای لازم را داشته باشد.

اکثر شرکت ها و سایت های معروف دنیا که می شناسیم هر کدام از آن ها یک لوگو و آرم برای خود دارند و ما به محض دیدن آن لوگو آن سایت و یا شرکت را به یاد میاوریم.

با داشتن یک لوگوی خاص و حرفه ای می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و این لوگو باید به گونه ای باشد که در خاطر مردم باقی بماند.

در ادامه انواع لوگو را برای شما شرح می دهیم تا شما با آن ها بیشتر آشنا شوید و اگر قصد سفارش و طراحی لوگو را دارید، در این زمینه اطلاعات لازم را داشته باشید.

درباره طراحی لوگو

دسته بندی لوگوها

لوگوها اصولا به سه دسته تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها طراحی خاص خود را دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه و موضوع خود یکی از آن را انتخاب نمایید.

دسته اول لوگوهای نوشتاری می باشد که طرح لوگو را یک نوشته تشکیل می دهد و این نوشته می تواند هر چیزی باشد و باید به گونه ای باشد که با فعالیت شرکت و سایت شما ارتباط داشته باشد.

دسته دوم لوگوها، لوگوهای تصویری می باشند که فقط از یک طرح تصویری تشکیل شده اند و آن تصویر باید به گونه ای باشد که فعالیت و هویت سایت یا شرکت شما را نمایان کند.

دسته ی سوم لوگوهایی هستند که به صورت ترکیبی از متن و تصویر تشکیل شده اند و این لوگوها معنا و مفهوم خاصی دارند و بسیار پرکاربرد می باشند.

تمامی سایت ها و شرکت های جهان لوگوهای خود را بین یکی از این سه دسته انتخاب می نمایند و شما هم نیز می توانید لوگو خود را از بین این سه دسته انتخاب نمایید.

استانداردهای لوگو

درباره طراحی لوگو مطالبی را در اختیار شما قرار دادیم و بهتر است که در مورد استانداردهای لوگو هم اطلاعاتی داشته باشید و به شما کمک زیادی می کند.

طرح لوگو باید یک طرح ساده و خوانا باشد و مفهوم آن نباید برای فرد بیننده مبهم باشد و باید با موضوع کار و فعالیت شما ارتباط داشته باشد.

طرح لوگو باید به گونه باشد که در ابعاد مختلف دچار دگرگونی نشود و از رنگ هایی استفاده کنید که لوگو را طبیعی و خاص نشان دهد.

طراحی یک لوگو حرفه ای نیاز به یک طراح حرفه ای دارد و این طراح باید در زمینه طراحی لوگو تجربه داشته باشد تا بتواند یک لوگو حرفه ای برای شما طرح کند.

طراحی لوگو توسط تیم سئو تهران

جهت انجام این کار می توانید به تیم سئو تهران مراجعه نمایید و تیم ما این کار را با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان برای شما انجام می دهند.

طراحان تیم سئو تهران به دانش طراحی لوگو تسلط دارند و در این زمینه طراحی های بسیار زیادی انجام داده است و شما نیز می توانید جهت سفارش لوگو به تیم سئو تهران مراجعه نمایید.

تیم سئو تهران در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، پشتیبانی سایت، طراحی لوگو، بک لینک، محتوا و … فعالیت می کند و شما برای این موارد به کارشناسان ما مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های تیم سئو تهران می توانید از مقالات سایت بازدید نمایید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

جهت اطلاع از قیمت های طراحی لوگو و مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو سایت فروشگاهی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید