چند کلید اصولی در سئو در کوتاه ترین وقت

آیا نتیجه تان دیده شدن در صفحه نخست نتایج گوگل است؟ علت این خواسته در مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران چیست؟خب ممکن است شما هم مقصودتان جلب ترافیک زیاد و بالا بردن بازدید سایت و در پایان بالا بردن فروش است همانگونه که معین است مقصود اساسی در سئو بالا بردن فروش است.

ولی آیا با ورود مخاطبان به سایت شما مخاطبان به نتیجه ی مورد علاقه خود دست می یابند؟خیلی از دوستان تنها به این تصور می کنند که از گوگل بازدید کننده بگیرند و هیچ عنوان به این تصور نمی کنندکه پس از آن قرار است چه عللی روی دهد!!!ایا سایتشان برای کاربر بهتر است یا نه؟

ایا سایتی که دارند می تواند آگاهی اساسی که کاربران می خواهند، در اختیارسان جای دهد یا نه؟

ایا بازدید کنندگان به آن ها اعتقاد دارند

پر اهمیت ترین علل موفقیت در سئو وب سایت در مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران : علل موفقیت در SEO به سه گروه اساسی بخش بندی می شود که هر یک می تواند اثر مثبت بر پیشرفت رتبه سایت شما دارا باشد.در زیر به این نکات می پردازیم :

1- Technical: استاندارد سازی کدنویسی سایت، رعایت اساس SEO در دیزاین سایت، بهینه سازی سایت.

2-On-page: شناخت لغات کلیدی، ارزیابی رقبا، درست کردن محتوای ارزشمند و … .

3-Off-page: خدمات در فضا های اجتماعی، بک لینک، فروم های مختص و … .

محتوا برابر بازدیدکننده : وقتی که بازدیدکننده های شما به ماندن در سایت شما محبوبیتی نداشته باشند شما مطمعنا در سئو در کسب و کارتان شکست می خورید. همانگونه به بیان مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران محتوا به خیلی مورد ها مرتبط می شود .بطور نمونه بازدیدکننده هایی که تمایل یا محبوبیتی ای به ماندن در سایت شما ندارند احتمال دارد.

نرخ اندازه ماندگاری کاربران در سایت را پایین آورد و این فعالبت بزرگترین لطمه را به سایت شما می رساند. از دیدکنندگانی که داخل یکی از سایت های شما می شوند و موردی در سایتتان نیست که دقت ان ها را یه خود جلب کند یا به جملاتی چیزی برایشان مهم یا جالب به گمان نمی رسد،از همان برگه از سایت شما بیرون می آید.

و این بالا بردن(bounce rate) بانس ریت و کم کردن اندازه صفحات دیده شده بواسطه کاربران در روز می شود. پس همانگونه که مشاهده کردید محتوای سایت خیلی خیلی پر اهمیت است.

1)محتوا خیلی خیلی پر اهمیت است

اساس معنای سئو به معنی محتوا!!محتوا که خوب و مناسب باشد تمام موارد جفت و جور می شود.برای نمونه در مقاله دلیل انتخاب سئو در تهرانهمین الان تقور کنید داخل وب سایتی شده اید که محتوایی ندارد !! چه اتفاقی رخ می دهد؟ماندن در آن سایت چه مزایای مثبتی برای شما دارد؟

وقتی که سایت شما شامل محتوای مناسبی نداشته باشد سئو کردن ان حقیقتا کاری غلط است. محتوایی که در سایت شما است ارتباط اصولی با خیلی از معیار های پر اهمیت در سئودارد.وقتی که سایت شما شامل محتوای مناسبی نباشد دلیلی بر آن که بازدیدکننده در سایت شما بماند ، موجود نیست.

علتی ندارد که کاربر سایت شما شود و به پیشنهادهای شما دقتی کند.البته بر اساس بیان مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران این تنها چیزی است که شما تماشا می کنید.

2) برای مخاطبانتان محتوا درست کنید نه گوگل

محتوایی که در سایت خود جای می دهید باید سئو باشد را با محتوایی که برای مخاطبانتان درست می کنید غلط در نظر نگیرید.مفهوم کا این نیست که محتوایی که درست و منتشر می کنید نباید سپو شده باشد بلکه مفهوم ما این است که محتوایی که درست می کنید در مرحله نخست باید برای مخاطبان و بازدیدکنندگانتان مهم باشد.

بطور زیادی نباید به آن که گوگل در مورد محتوای من چه تصوری می کند ُ باشید.همان گونه که آگاهی دارید گوگل طرفدار سایت هایی است که به کاربران و یا بازدیدکنندگانشان مهم هستند در نتیجه طبق مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران اگر محتوای شما تنها برای مخاطبانتان درست شده باشد یقین داشته باشید گوگل هم این قضیه را به درستی درک می کند.

پس تلاش نکنید به زور محتوایی در سایت خود قرارجای دهید که مورد تآیید گوگل در نیابد پس باید طبق بر اصول گوگل درست شده باشد اساسا مقاله دلیل انتخاب سئو در تهران گفته شده اگر محتوایی که درست می کنید همان محتوایی باشد که کاربرانتان خواهند گوگل علاقه به سایت شما می شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام