امتیازدهی به : post

راهکارهایی برای بالا بردن ترافیک وب سایت

امروزه اکثر مشاغل به فکر این هستند که حوزه کاری خود را گسترش دهند و علاوه بر فروش حضوری درآمد بالایی از فروش آنلاین و غیر حضوری داشته باشند. علاوه بر این مشاغلی که به ارائه خدماتی می پردازند از طریق سفارش طراحی سایت می توانند ترافیک بالایی را روانه وب سایت خود کنند. و از این طریق به درآمدزایی بپردازند.

افراد زیادی توانسته اند با رعایت نکات مختلف در ارتباط با فروش غیر حضوری به کسب درآمد بالا از طریق وب سایت های خود بپردازند. و با توجه زیاد به راهکارهای افزایش ترافیک وب سایت توانسته اند اقدام به جذب بالای مخاطبان بکنند.

دلیل کسب درآمد و موفقیت این افراد در معرفی خود به افراد مختلف، رعایت یکسری موازین و اصول مشخصی است که به کمک آن ها به این جایگاه رسیده اند.

یکی از بزرگترین رویاهایی که افراد صاحب وب سایت دارند افزایش بازدید و ترافیک وب سایت است‌. راهکارهای مختلفی وجود دارد که با توجه به آنها می توان به آسانی به افزایش ترافیک وب سایت خود کمک کرد. در ادامه به معرفی یکسری از این راهکارها می پردازیم.

۱. ایجاد یک تعییر اساسی و تلاش برای به روز رسانی مقالات موجود در وب سایت

۲. بک لینک دادن به سایت های معتبری مانند تویتر

۳. استفاده کردن از عبارت های دارای معنای یکسان و بهینه سازی محتوا بر اساس آن

۴. به کارگیری پادکست ها در وب سایت

۵. راهبرد باز نشر دوباره محتوا

۶. تبلیغ و ترویج وب سایت خود در سایر وب سایت ها

۷. انتشار محتوای منحصر به فرد

۸. به کارگیری افراد خبره در امر تولید محتوا

۹. به کار بردن عبارت های رقابتی در متن

۱۰. استفاده از عبارت ها وکلمات تاثیر گذار بر روی مخاطب

۱۱. کاهش دادن بانس ریت و نرخ پرش از وب سایت

۱۲. افزایش سرعت بارگذاری وب سایت

۱۳. توجه به هدف جستجو کاربران

در ادامه به توضیح چند مورد از راهکار های بالا می پردازیم.

به روز رسانی مقالات وب سایت

با رعایت این راهبرد می توانید تا حد زیادی به افزایش بازدید و بالا بردن ترافیک وب سایت خود کمک کنید. مقالات یک سایت مهم ترین و تاثیر گذارترین بخش یک وب سایت محسوب می شوند.

زیرا اولین عباراتی هستند که کاربران برای مطلع شدن از چیستی سایت شما با آن رو به رو می شوند. بر همین اساس توجه به آن ها تاثیر زیادی در بالا بردن ترافیک وب سایت دارد. مقالات قدیمی معمولا پس از مدتی اعتبار خود را از دست می دهند.

و حتی اگر در جایگاه بالایی در رتبه بندی گوگل قرار بگیرند پس از مدتی مقالات جدید وب سایت های دیگر جایگزین ان ها می شود.

 پس اگر نگران جایگاه مقالات خود در گوگل هستید و میخواهید همیشه بهترین باشید پس به روز رسانی و آپدیت کردن محتوای مقالات خود توجه زیادی کنید. ابتدا پست های قدیمی سایت خود را پیدا کنید.

سپس یکسری تغییرات قابل مشاهده در آن ها به وجود آورید. قسمت هایی که خیلی قدیمی شده اند را حذف و یا در صورت نیاز به صورت کامل تغییر دهید.

بک لینک دادن به سایت های معتبر

یکی از مهم ترین روش هایی که با به کارگیری آن کمک زیادی به بالا بردن ترافیک وب سایت خود می کنید لینک دادن به سایت های شناخته شده و معتبر است. سایت هایی مانند تویتر، فیسبوک و… با استفاده از این روش به بهترین شکل می توانید جایگاه وب سایت خود را ارتقاء دهید و میزان بازدیدکنندگان را به صورت قابل توجهی افزایش دهید.

شما می توانید عبارت های مرتبط با توییتر را در محتوای خود پیدا کنید و با لینک دادن به آن ها شانس خود را برای افزایش بازدید و بالا بردن ترافیک سایت افزایش دهید. علاوه بر این توجهی به امر لینک سازی شما را از بازدید بالای کاربران محروم می کند.

بهینه سازی محتوا و به کارگیری عبارت های هم معنا

در سال های اخیر گوگل در زمینه تشخیص محتواهای تکراری و حتی عبارات هم معنا پیشرفت زیادی کرده است. الگوریتم های طراحی شده توسط گوگل مانند یک ابزار کاربردی جز به جز محتواها را تحلیل و مورد برسی دقیق قرار می دهد.

کلمات کلیدی از مهم ترین قسمت های محتوای شما هستند. به گونه ای که گوگل با برسی و تشخیص آن ها متوجه موضوع مقاله شما می شود. شما نیز می توانید با استفاده از ابزارهای خاصی این کلمات کلیدی را پیدا کنید و با استفاده از عبارت های هم معنا به بهینه سازی آن‌ها بپردازید.

به کارگیری پادکست ها در وب سایت

شاید غیر قابل باور باشد ولی حضور پادکست ها در وب سایت شما می تواند معجزه کند و قدرت زیادی به محتوای شما بدهد. امروزه افراد فرصت کمتری برای مطالعه دارند و بیشتر تمایل دارند که موضوعات مورد علاقه خود را به صورت پادکست گوش دهند.

بنابراین پادکست ها یکی از مهم ترین راهکارهای بالا بردن ترافیک وب سایت شما هستند. و باید بیشتر از همیشه مورد توجه قرار بگیرند.

تبلیغ و ترویج وب سایت خود در سایر وب سایت ها

اگر تمایل دارید که میزان بازدید وب سایت خود را افزایش دهید و به بالا بردن ترافیک وب سایت خود کمک کنید حتما به این موضوع توجه کنید.شما می توانید با فرستادن درخواست خود از طریق ایمیل به وب سایت های دیگر پیشنهاد دهید که مقالات مرتبط با وب سایت ان ها را برایشان ارسال می کنید و به در ازای بک لینک دریافت می کنید.

راهبرد بازنشر محتوا

بعضی مواقع محتواهایی در وب سایت شما وجود دارند که جزو موضوعات قدیمی هستند و باز نشر دوباره آن ها هیچ کمکی به افزایش بازدید و بالا بردن ترافیک وب سایت شما نمی کند.

اما گاهی محتواهای قدیمی موجود در بلاگ شما جز بحث های روز هستند و می توانند بسیار تاثیر گذار باشند به همین دلیل با بازنشر آن‌ها می توانید به بالا بردن ترافیک وب سایت خود کمک کنید.

به کارگیری افراد خبره در تولید محتوا

از موارد مهم در افزایش ترافیک و بازدید سایت استفاده از افراد با تجربه و با مهارت در زمینه تولید محتوا با موضوعات تخصصی است. در صورتی که تولیدکنندگان محتوای وب سایت شما توانایی بالایی در امر نویسندگی داشته باشند و علاوه بر آن به صورت کامل با اصول سئو آشنایی داشته باشند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran