امتیازدهی به : post

راه های صرفه جویی در وقت طراح

راه های صرفه جویی در وقت طراح به او کمک می کنند که در مدت زمان  کمتری به طراحی سایت با کیفیت بالا بپردازد. دیگر نیازی نیست که از ابزار و روش های ناکارآمد برای طراحی سایت استفاده کنید.

ما در این مقاله قصد داریم که شما را با برخی از روش های کاربردی آشنا کنیم که به شما کمک می کنند در مدت زمان کمتری اقدامات لازم حهت طراحی سایت را انجام دهید. در واقع استفاده از این روش ها به شما کمک می کند که به مرور زمان حدود چند ثانیه از وقتی که باید صرف طراحی سایت و جستجو برای ابراز مورد نظر می کردید را ذخیزه کنید. شاید چند ثانیه زمان کمی باشد اما همین مقدار صرفه جویی در زمان در پروژه های بزرگ تر می‌تواند برای شما راه گشا باشد.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای صرفه جویی در وقت انجام دهید این است که یک پوشه برای خود ایجاد کنید و قطعات مورد نیاز که همیشه از آن ها استفاده می کنید را درون آن قرار دهید. این کار به شما کمک می کند تا در مدت زمان کمتری به ابزار و قطعاتی که برای شما ضروری هستند دست پیدا کنید.

کلیدهای میان بر را یاد بگیرید!

روش کارآمد دیگر که به شما کمک می کند به بهترین شکل ممکن در زمان خود صرفه جویی کنید یادگیری کلیدهای میان بر است. زمانی که از تمامی تکنیک های مرتبط با کلیدهای میان بر آشنا شوید. به مرور زمان مقدار بیشتری از زمان خود را ذخیره می کنید.

بسیاری از طراحان سایت نسبت به این راهبرد بی توجه هستند و این خود باعث صرف کردن زمان زیادی برای اجرا کردن تمامی دستورهای مورد نیاز می شود. یک طراح حرفه ای و با تجربه باید با تمامی کلیدهای میان بر آشنایی داشته باشد و هر زمان که به آن ها نیاز دارد به راحتی از آن ها استفاده کند.

زمانی که به استفاده از این کلیدهای میان بر عادت کردید به شما کمک می کند که نه تنها در زمان خود صرفه جویی کنید بلکه سرعت عمل و مهارت های خود را نیز بهبود ببخشید. تا با استفاده از آن ها هرچه سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید.

نکته دیگری که در این مورد وجود دارد این است که کلیه طراحان سایت حرفه ای در کتاب خانه ای که برای خود تشکیل داده اند تمامی موارد ضروری از جمله فونت های مختلف عکس های متعدد و بسیاری از موارد دیگر را در این پوشه نگهداری می کنند.

کاری که بسیاری از طراحان بی تجربه و فاقد سابقه کاری کافی انجام نمی دهند و هنگامی که به آن ها نیاز پیدا می کنند گیج و سر درگم می شوند و مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن موارد مورد نیاز خود می کنند. اما یک طراح سایت با تجربه از تمامی راه های صرفه جویی در وقت طراح اطلاع دارد و به صورت مداوم از آن ها استفاده می کند.

طراح با تجربه هرگز بدون فکر عمل نمی کند و تمامی مواردی که برای طراحی سایت به کار می برد را از قبل آزموده است. این امر نه تنها سرعت عمل او را بالا می برد بلکه کیفیت کار او نیز بالا می رود. چیزی که هر طراحی آرزوی آن را دارد.

تهیه کلکسیون تصاویر

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که طراحان سایت دارند این است که باید ساعات طولانی را به دنبال تصاویر و بنر برای پروژه های مختلف خود بگردند. در واقع آن ها بیشترین زمان طراحی سایت خود را به جستجو اختصاص می دهند که این امر آن ها را دچار مشکلات زیادی می کند‌.

پیشنهاد ما به این افراد این است که در اوقات فراغت و زمان هایی که می خواهند استراحت کنند یک پوشه تشکیل بدهند و موارد متعددی از تصاویر و بنرهای متعلق به پروژه های مختلف را درون آن قرار دهند.

بسیاری از پروژه هایی که طراحان سایت انجام می دهند به یکدیگر شباهت دارند و این امر خود می تواند به آن ها کمک کند که تصاویر و بنرهای مورد نیاز در پروژه های مختلف را تهییه و در این پوشه قرار  دهند. با این کار به مروز زمان با کلکسیون کاملی از تصاویر رو به رو می شوید که در زمان نیاز به جای اینکه مدت زمان زیادی را به جستجو اختصاص دهید با جستجو در کلکسیون خود موارد مورد نیاز را انتخاب کنید.

راه های صرفه جویی در وقت طراح متفاوت هستند. در صورتی که از تمامی این روش ها آگاه شوید به مرور زمان به یک طراح حرفه ای و کار بلد تبدیل خواهید شد. در واقع طراحی سایت مانند بسیاری از مشاغل دیگر راهبردهای مخصوص به خود را دارد که با یادگیری آن ها می توانید در شغل خود بهترین باشید. تمامی این راه کارها در دسترس شما هستند تنها به تلاش و انگیزه درونی نیاز دارد.

سعی کنید با تمامی استراتژی های لازم جهت صرفه جویی در زمان آشنا شوید تا در زمان نیاز به کمک شما بشتابند. تمامی این راه کارها می توانند برای شما راهگشا باشند. یک طراح حرفه ای باید سرعت عمل بالایی در تایپ داشته باشد و بتواند حدود ۵۰ کلمه در دقیقه تایپ کند.

البته یادگیری مهارت هایی که به او در تایپ کردن بدون غلط املایی و اشکالات نگارشی کمک کند. می تواند به بهترین وجه به بهبود عملکرد او کمک کند‌.

نام گذاری فایل ها

شاید یکی از بیشترین کارهایی که وقت شما را به عنوان طراح می گیرد. جستجو در میان انبوهی از فایل های بدون نام است که نمی دانید با چه هدفی آن ها را ایجاد کرده اید. در واقع پیدا کردن فایل مورد نظر از میان تمامی فایل های موجود کاری زمان بر و خسته کننده است و باعث کاهش میل و رغبت طراح می شود‌.

به همین دلیل توصیه ما به طراحان این است که پس از ایجاد هر فایلی آن را نام گذاری کنند تا دچار مشکل در پیدا کردن آن نشوند. نظم در چیدمان فایل های مختلف یکی از روش های صرفه جوی در وقت طراح است. با انجام تمامی این راهبردها خود را به یک طراح حرفه ای و کاربلد تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran