دلیل مهم بودن پشتیبانی سایت

ما کارشناسان تیم سئو تهران امیدواریم که شما عزیزان رضایت از پشتیبانی سایت تان را داشته باشید. مهم بودن پشتیبانی و آپدیت سایت خیلی زیاد است به دلیل آن که یک سایت مثل ویترین کسب و کار شما است و احتیاج است که همیشه نمایان گر خدمات و محصولات شما باشد. به عقیده ما دیزاین یک سایت پایان پروزه نیست و احتیاج است که برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما به طور منظم و براساس برنامه بروز رسانی و پشتیبانی گردد.

از دیگر فعالیت گروه سئو تهران که در این مقاله رضایت از پشتیبانی سایت عنوان شده خدمات پشتیبانی سایت می باشد. اصولا در وب سایت یا سرویسی پس از ارائه به مشتریان احتیاج به ارائه خدمات پشتیبانی از جهت توسعه دهنده این فعالیت می باشد. از جمله فعالیت پشتیبانی سایت بواسطه سئو تهران می توان به نکات زیر اشاره کرد.

مثل خدمات بعد از فروش یک کالا، عنوان پشتیبانی سایت و مدیریت آن از اهمیت خیلی زیادی دارا می باشد. سئو تهران همیشه به بیان مقاله رضایت از پشتیبانی سایت تلاش دارد که با عملکرد به موقع و خوب خود رضایت کامل مشتریان عزیز خود را جلب نموده و کارکردی بر اساس حس مسئولیت داشته باشد و جوابگوی اعتماد مشتریان خود باشد.

جلب رضایت مشتریان مقصود اصلی این شرکت می باشد، عرضه خدمات پشتیبانی سایت و آپدیت و مدیریت آن با مناسب ترین کیفیت مقصود اصلی این مجموعه می باشد.پشتیبانی عمومی” این است که پشتیبان برای جواب به مشکلات وب سایت و یا برنامه کاربردی وب، در مورد باگ ها یا اشتباه هایی که بعضی اوقات اتفاق می افتد در دسترس باشد.

اشکلاتی که می تواند “به صورت محدود” سبب عدم استفاده، نشان دادن یا مسائل دسترسی برای کاربران عمومی و تأیید شده را سبب شود. برای نمونه مقاله رضایت از پشتیبانی سایت: لینک های خراب در محتوای اصلی سایت، خرابی عکس ها یا مسائل نمایش مرتبط به قالب محتوا، مشکلات سهوی برجود آمده بواسطه کاربر یا مسائل سازگاری با مرورگر ها، یا اشکلات و مسائل حاصل از تغییرات غیرمنتظره و ناخواسته (آپدیت های پلاگین ها) در دسترس بودن یا سلامت سایت که احتمال دارد سبب محدودیت حداقلی عدم صدمه به کارکرد های اصولی کسب و کار و یا اعتبار شما شود.

پشتیبانی عمومی همچنین می تواند در نظر مقاله رضایت از پشتیبانی سایت ونسبت به توافق دارای افزودن، حذف یا عوض کردن محتوای سایت یا برنامه مبتنی بر وب باشد. از جمله: اضافه کردن، جایگزینی عکس، کپی، فایل ها یا لینک ها، اصلاح عناصر ناوبری، URL ها و اضافه کردن و تغییرات متادیتا ها.

پشتیبانی سایت وردپرس

از فعالیت حرفه ای و اصلی پشتیبانی سایت سئو تهران که می شود در مقاله رضایت از پشتیبانی سایت به این مورد ذکر کرد، پشتیبانی سایت وردپرس می باشد، سیستم اداره محتوا (cms) وردپرس قوی ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان می باشد که سالیانه سایت های خیلی زیادی در جهان با این سیستم مدیریت محتوا به وجود می آیند. اساسا سایت هایی که با این cms راه اندازی می شوند.

احتیاج به پشتیبانی تخصصی قوی هم از دید مسائل امنیتی و فنی و هم از دید مدیریت محتوا و مطالب سایت دارند. لذا گروه پشتیبانی سئو تهران همه همت خود را در سبب پشتیبانی سایت وردپرسی شما عزیزان به کار بسته است تا بیشترین میزان رضایت شما عزیزان را به دنبال داشته باشد.

نکات زیادی وجود دارد که می توان به صورت فایده و پشتیبانی بواسطه گروه تخصصی مستر آموز به آن اشاره داشت، که در مقاله رضایت از پشتیبانی سایت به چند مورد از آن ها اشاره ای کرده ایم و امید واریم که این نکات برای شما کاربردی باشد :

  • پشتیبانی عمومی و تخصصی
  • دادن مشاوره ی خیلی حرفه ای به مدیران وب سایت
  • آپدیت ایمنی وب سایت، پنل ها، پلاگین ها، افزونه ها و …
  • پشتیبانی موارد بخصوص از جمله (افزایش امنیت در برابر هک شدن، اسپم ها، حملات ممکن و …)
  • بررسی آپدیت محتوا
  • پیگیر بودن کارکرد سایت
  • پشتیبان گیری از همه اطلاعات و بازیابی آن ها
  • ارائه آخرین تغییرات در ساختار کلی سایت

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام