امتیازدهی به : post

رفع ارورهای وب سایت

رفع ارور های وب سایت توسط یکی از بهترین و با تجربه ترین  مجموعه‌های شهر تهران صورت می‌گیرد در صورتی که به هر دلیلی با انواع کدهای خطا در وب سایت خود روبه رو شده اید و میزان کاربران وب سایت شما به شدت کاهش پیدا کرده است می توانید با استفاده از از یک سری اقدامات میزان کاربران سایت خود را افزایش دهید و به رفع ارورهای وب سایت بپردازید.

امروزه افراد زیادی دارای وب سایت فروشگاهی شرکتی و انواع دیگر هستند همه آنها می خواهند از طریق وب سایت خود به جذب مشتری و افزایش فروش و همچنین معرفی خود به کاربران بپردازند.

در صورتی که وب سایت شما به صورت مداوم خطاهای مختلفی را به کاربران نمایش دهد و آن ها نتوانند به درستی از قسمت های مختلف سایت شما استفاده کنند میزان کارایی آن  بسیار پایین می آید و مجبور به انجام اقداماتی جهت بر طرف کردن آن ها هستید.

یک سایت در حالت عادی باید باید به گونه ای طراحی شود که کاربران بتوانند با استفاده از قسمت های مختلف آن به راحتی نیاز خود را بر طرف کنند اما اگر به دلیل بروز یک سری از مشکلات دیگر نتوانند مانند همیشه به بررسی محصولات مختلف و مطالعه مقالات بپردازند نسبت به استفاده از سایت دلسرد خواهند شد و به مرور زمان شما به حاشیه رانده می شوید پس بهترین کار رسیدگی به مشکلات وب سایت و بر طرف کردن هرچه سریع تر آن ها است.

در ادامه شما را با برخی از ارور های وبسایت آشنا می‌کنیم که ممکن است بارها با آنها روبرو شده باشید.

خطای 404

یکی از رایج ترین ارور هایی که ممکن است با آن مواجه شده باشید ارور ۴۰۴ است. در واقع این کد خطا به معنای عدم وجود صفحه یا سایت مورد نظر می باشد. توجه داشته باشید که بروز مکرر این حتی به ضرر سئو سایت شما است و می‌تواند تا حد زیادی رتبه وبسایت شما را کاهش دهد از هم باید نسبت به رفع ارورهای سایت خود اقدام کنید.

خطای 401

خطای ۴۰۱ هم از رایج ترین خطا هایی است که ممکن است برای وب سایت شما به وجود بیاید بنابراین باید تمام تلاش ها را بکنید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید بیشترین دلیل بروز این خطا در دسترس نبودن صفحه مورد نظر یا رمز اشتباه می باشد. در بسیاری از سایت ها نیست چرا که نه به پایان می‌رسد و این خطا نمایش داده می شود. بنابراین باید هر چه سریعتر اقدامات لازم شود رفع ارور های وب سایت را انجام دهید.

خطای 400

بروز خطای ۴۰۰ به معنای انتخاب مناسب یا بد می باشد بنابراین شما باید مطمئن شوید آدرس را به درستی وارد کرده اید و در مرحله بعد کوکی ها و کش خود را حذف و مجدداً آنها را نصب کنید تا خطای به وجود آمده برطرف شود. در صورتی که مشکل به وجود آمده برطرف شد احتمال این وجود دارد که کاملا به وجود آمده به دلیل اختلالاتی است که در سیستم شما وجود دارد. و باید اقدامات لازم جهت برطرف کردن آنها را انجام دهید.

خطای 504

بروز این خطا به معنای این است که سرویس دهنده نتوانسته است پاسخ مناسبی از سایر سرویس دهنده ها دریافت کند. بنابراین باید پروکسی خود را عوض کنید یا اینکه برای افزایش سرعت سایت خود تلاش کنید.

ارور 500

بروز خطای ۵۰۰ به دلایل متعددی رخ می دهد. یکی از دلایل بروز این اتفاق، به وجود آمدن یک سری از مشکلات برای سرور سایت است، در بیشتر مواقع این خطا به دلیل افزایش ترافیک یا کم بودن منابع اتفاق می‌افتد. بنابراین باید به رفع ارور های وب سایت بپردازید تا بتوانید میزان بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید.

بر طرف کردن سریع خطاهای وب سایت

بروز خطاهای مختلف در وب سایت شما می‌تواند ضررهای زیادی به سئو سایت برساند از آنجایی که سئو یکی از مهم ترین آپشن های سایت شما محسوب می شود باید اقداماتی انجام دهید تا از بروز این خطا ها جلوگیری کنید.

برای این که سئو موثر واقع شود باید با استفاده از یکسری اقدامات سایت خود را مورد بررسی قرار دهید تا به صورت مکرر دچار مشکلات متعدد نشود. همه این را می دانند که یک سایت خوب باید به صورت مداوم در دسترس باشد و بدون اینکه دچار خطا های مکرر شود کاربران بتوانند از آن استفاده کنند و به هر دری خطاهای متعددی برای آن اتفاق افتاد باید هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت رفع ارور های وب سایت را انجام داد زیرا با روزه باعث از دست دادن تعداد زیادی از کاربران می شود و این به معنای کاهش رتبه سایت است.

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که چگونه می شود از بروز این خطاها برای وب سایت خود جلوگیری کرد اولاً این که شما نمی توانید تضمین کنید که هیچ گاه این خطاها برای وبسایت شما اتفاق نیفتد زیرا گاهی اوقات خطا هایی برای وب سایت بروز می کند اما چیزی که مهم است این است که شما باید با استفاده از یک سری اقدامات و هر چه سریع تر آن ها را برطرف کنید.

کلام آخر

در صورتی که طراحی سایت شما توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران انجام شده باشد نگران بروز خطاهای مختلف برای وب سایت خود نباشید زیرا کارشناسان و مهندسین حرف های این مجموعه با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته از سایت شما می توانند ظرف مدت کوتاهی خطاهای به وجود آمده را برطرف کنند.

مجموعه های زیادی به ارائه خدمات هاستینگ می‌پردازند اما مجموعه ما در طول سال‌های فعالیت خود توانسته است به مشتریان ثابت کند که می تواند به بهترین شکل ممکن از سایت شما پشتیبانی کنند و در صورت بروز خطاهای مختلف برای وب سایت شما اقدامات لازم جهت رفع ارور های وب سایت را انجام دهند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran