برای سئو کردن یک سایت باید با معنای زیر شناخت پیدا کنید باشید

لغات کلیدی : لغات کلیدی لغاتی هستند که به گفته مقاله روش سئو سایت در تهران کاربر برای پیدا کردن سایت شما در گوگل می گردند . لغات کلیدی مربوط با کسب و کار شما در طی پردازشی به اسم تحقیق لغات کلیدی معین می ‌شوند. در این پردازش برای هر لغت کلیدی رتبه ‌ای در جریان گرفته می ‌شود.

که بر اصول اندازه کاربرانی که در زمان یک ماه قبل آن لغت را جستجو کرده ‌اند و اندازه رقبای آن لغت معین می‌ شود.

SEM : بازاریابی در موتور های گوگل است که مطالبی مثل گوگل ادوردز، تبلیغات کلیکی و ppc پرداخت در برابر هر کلیک همچنین در این گروه جای می ‌گیرند.مطالب زیادی بر سر خوب بودن seo و sem بر یکدیگر بیان است ولی باید در این مقاله روش سئو سایت در تهران به یاد داشت که sem یک پردازش زمانی است و در فواصل زمانی معین اجرا شده.

و در یک بازه زمانی معین اثر خود را بر بالا بردن فروش سایت می‌ گذارد. در صورتی که سئو پردازشی همیشگی است.

الگوریتم های گوگل

الگوریتم‌ های گوگل یک تعدادی کد هستند که به گوگل برای رنک بندی سایت ‌ها یاری می ‌کنند. گوگل الگوریتم‌ های خود را به دو گروه بخش بندی کرده: الگوریتم‌ هایی که به طور مستقیم بر رتبه سایت اثر می ‌گذارند و الگوریتم‌ هایی که اثرگذاری غیر مستقیم بر رنک سایت دارند.

گوگل آنالیتیکس : گوگل آنالیتیکس سایتی است که به گفته مقاله روش سئو سایت در تهران تعلق دارد به شرکت گوگل است که با اضافه کردن یک سری کد جاوا به سایت شما می ‌تواند خدمات کاربران در سایت را نظارت کرده و به شما گزارش دهد. فعالیت رایگان این سایت خیلی گسترده است.

چک سئو : خدماتی در این مقاله روش سئو سایت در تهران که عنوان شده وجود دارند که به طور رایگان یا غیر رایگان سئو سایت شما را نظارت می ‌کنند. هر یک از این خدمات مسئول چک و وارسی قسمت بخصوصی از سئو سایت هستند. با به کار بردن از این ابزار ها می‌ توانید برای وارسی سایت خود صورت دهید و ایرادات ممکن را برطرف کنید.

crawl : را در خیلی منابع فارسی به معنای خزش ترجمه کرده ‌اند. crawl خدماتی است که در زمان آن ربات‌ های گوگل یک سایت را شخم زده و همه آگاهی های مورد احتیاج برای ایندکس کردن صفحات بواسطه گوگل را بدست می آورند.مورد مهم مقاله روش سئو سایت در تهران : ربات ‌های گوگل که به وب سایت ‌ها رجوع می‌ کنند را همچنین بعضی اوقات crawl می ‌گویند اما خوب است که به آن‌ ها crawlers بیان شود.

ctr-click through rate : اندازه کلیک دریافتی برای هر یک از صفحات سایت در موتور های گوگل را  در این مقاله روش سئو سایت در تهران می‌ گویند. هر اندازه تعداد کلیک یک برگه برای لغت کلیدی مد دلخواه زیاد تر باشد رنک آن صفحه در گوگل زود تر بهبود می ‌یابد.ctr برای مدیران سایت از دو بعد پر اهمیت است. نخست یاری به پیشرفت رتبه سایت در گوگل. دوم: آشنایی با لغات کلیدی پر اهمیت برای کاربران و یاری به سرمایه‌گذاری برای جلب مخاطب.

ایندکس شدن برگه های سایت در گوگل

زمانی که گوگل ربات ‌های خود را برای وارسی یک سایت می فرستند، در صورتی که اشکالی برای شناختن محتوای بروز نداشته باشد آن را ایندکس می ‌کند. ایندکس در کلمه به مفهوم شاخص کردن است. زمانی که برگه های ایندکس شده ‌باشد گوگل توانایی دارد تا کاربرانی که به‌ سوی محتوایی مربوط با آن صفحه هستند را به آن صفحه بفرستد.

serps : برگه نتایج جستجو گوگل که هر یک از صفحات سایت در آن رنکی خواهند دارا بود. برای سئو کردن سایت خیلی پر اهمیت است که به طور روزانه جایگاه برگه های سایت در گوگل سنجش داده و با داده ‌های پیش از این قیاس شوند.نرم افزار های مختلفی هستند که به شما برای رصد همیشه جایگاه لغات کلیدی یاری می‌ کنند. .

نرخ پرش یا bounce rate

تعدادی از کاربران سایت که پس از داخل شدن به سایت از موتور های جستجو بدون هیچ مدل تعاملی با سایت از آن بیرون آمده و لینک سایت پس از آن در گوگل را کلیک می ‌کنند.نرخ پرش در معین کردن رتبه سایت در گوگل اثر گذار است و برای کم کردن آن باید نکاتی که در مقاله روش سئو سایت در تهران ذکر شده مثل بوجود آوردن محتوای جالب، اضافه کردن فیلم و تصویر به محتوای برگه ها و… را اجرا کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام