روش صحیح سئو سایت

خیلی ها در مورد روش صحیح سئو سایت سوال برایشان پیش می آید اما جواب های زیادی در این باره وجود دارد ولی باید درست ترین آن ها را انتخاب نمایید.

خیلی ها برای خود یک روش خاص برای سئو کردن یک سایت دارند که احتمال نتیجه دادن یا ندادن آن در دراز مدت نمایان می شود.

برای سئو و بهینه سازی سایت باید طبق الگوریتم ها و قوانین google پیش بروید تا سایت شما به طور صحیح و قانونی به جایگاه برتر خود برسد.

رعایت کردن این قوانین بسیار مهم می باشد و بهینه سازی و سئو سایت اگر خارج از این قوانین باشد خلاف محسوب می شود و گوگل امتیاز آن سایت را پایین می آورد.

بسیاری از افراد سودجو در این زمینه هستند که با عنوان سئو سایت سریع یا سئو سایت در کمترین زمان دست به کلاهبرداری می زنند.

سئو سایت در چند روز و در مدت کوتاه امکان پذیر نمی باشد و از هر راهی که باشد ممکن است ربات های گوگل آن را تخلف تشخیص دهند.

پروسه سئو سایت طی چهار تا شش ماه طول می کشد تا یک سایت بهینه شده و با دوام به دست آورید و برای این کار باید صبر و پشت کار فراوانی داشته باشید.

روش صحیح سئو سایت

نکات مهم در مورد سئو سایت

اگر می خواهید سایت خود را به بهترین روش بهینه سازی کنید باید به چند نکته توجه داشته باشید و این نکات در روند بهینه سازی سایت شما تاثیری مثبتی دارد.

کارهای خود را در سایت به طور منظم انجام دهید و از تولید محتوا دست نکشید چرا که تولید محتوا نقش اصلی سئو سایت را در بر دارد و کمک بسیار زیادی در روند رشد سایت می کند.

امتیاز محتواهای خود را با نوشتن مطالب جدید بالا ببرید و روزانه تعداد مشخصی بر روی سایت قرار دهید تا سایت شما دارای یک نظم مشخص شده باشد.

از نصب افزونه های ناشناس و غیر ضروری بپرهیزید چرا که ممکن است برخی از آن ها دچار مشکلاتی باشند که سایت شما را تخریب کنند و این کار باعث می شود تا رتبه شما کاهش یابد.

لینک های مفید داخلی و خارجی برای سایت خود درست کنید و بک لینک ها در سئو سایت کمک بسیار زیادی می کنند و در این کار نهایت تلاش خود را بکنید.

از ریپورتاژ در سایت های خبری غافل نشوید و این سایت ها می تواند بازدید سایت شما را چندین برابر بکند و افزایش بازدید یکی از ملاک های سئو سایت می باشد.

از وبلاگ های ایرانی و خارجی می توانید کمک بگیرد و می توانید مطالب خود را به همراه لینک در آن ها قرار داده تا سایت شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد.

تمامی موارد فوق جزء روش صحیح سئو سایت می باشد و تمامی فعالیت های فوق توسط ربات های گوگل مجاز شناخته می شود هیچ منعی ندارد.

روش غلط سئو سایت

روش های سیاهی برای سئو سایت وجود دارد که در نگاه اول شاید سایت روند رو به رشد داشته باشد اما پس از مدتی جایگاه و رتبه سایت به صورت چشم گیری کاهش می یابد.

خرید بک لینک یکی از این روش های غلط سئو می باشد و این بک لینک ها پس از مدتی از بین می رود و از دست رفتن بک لینک باعث از دست رفتن جایگاه کلمات شما در گوگل می شود.

امروزه بسیاری از کارها با ربات ها انجام می شوند اما گوگل استفاده از هر گونه ربات برای سئو سایت را تخلف محسوب می کند و سایت مورد نظر را به شدت جریمه می کند.

جبران این خسارت ها ممکن است ماه ها طول بکشد و در بعضی از موارد هزینه های زیادی برای صاحب سایت در بر دارد و در این صورت باید قید سایت خود را بزنید.

شما می توانید جهت روش صحیح سئو سایت به تیم سئو تهران مراجعه کنید و کارشناسان ما با بهترین و بروزترین روش سایت شما را بهینه سازی می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت و روش های بهینه سازی می توانید از مقالات سایت استفاده نمایید و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: تاثیر بک لینک

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید