روش های اصولی سئو سایت

این مطلب روش های اصولی سئو سایت مخصوص آن دسته از افرادی است که می خواهند سایت خود را به روش اصولی و به بهترین شکل بهینه سازی نمایند.

اگر شما یک سایتی دارید اما نمی دانید که چطور برای بهینه سازی آن اقدام نمایید پیشنهاد می کنیم که حتما این مطلب را دنبال کنید که کمک بسیار زیادی به شما می کند.

برای سئو سایت اصولی لازم است که شما در زمینه محتوا نویسی مهارت داشته باشید تا بتوانید مطالب مفید و جدید بر روی سایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان بتوانند از آن ها استفاده نمایند.

محتوا نویسی یکی از مهمترین ارکان اصلی سئو سایت می باشد و برای این که سایت شما توسط مخاطبان و ربات های google قابل دیدن باشد، نیاز به محتوای مفید و اصولی دارید.

محتوا نویسی قوانینی دارد که باید آن ها را به دقت به یاد داشته باشید و متن شما باید بر اساس الگوریتم های گوگل نوشته شود تا بتواند امتیازات لازم را دریافت نمایند.

در ادامه نحوه نوشتن محتوا و بازگذاری آن بر روی سایت را برای شما شرح می دهیم و پس از خواندن این مطالب شروع به نوشتن محتوا کنید و بر روی سایت خود قرار دهید.

روش های اصولی سئو سایت

کلمه کلیدی

اولین کاری که برای نوشتن محتوا لازم است انجام دهید، انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب می باشد که موضوع محتوای شما را به صورت کلی نشان می دهد.

کلمه کلیدی باید مربوط به متن شما باشد و این کلمه کلیدی را چندین بار در متن خود تکرار کنید تا الگوریتم های گوگل از اهمیت این کلمه باخبر شوند اما برای این کار زیاده روی نکنید.

پس از انتخاب کلمه کلیدی بهتر است چند زیر عنوان به متن خود استفاده کنید تا فردی که مطلب را می خواند راحت تر موضوع مورد نظر خود را پیدا کند.

حداقل تعداد کلمات برای یک محتوا 300 کلمه می باشد اما شما می توانید بیشتر از این تعداد کلمه در محتوای خود استفاده کنید و ر چه طول محتوا بیشتر باشد جایگاه بهتری در گوگل پیدا می کند.

دسته ها

محتواهای خود را دسته بندی کنید و هر محتوایی که می نویسید آن را در دسته خود قرار دهید تا کسانی که به سایت شما مراجعه می کنند بتوانند مطالب مورد نظر خود را راحت تر پیدا کنند.

استفاده از لینک های داخلی

شما می توانید محتواهای خود را به یک دیگر لینک دهید تا یه چرخه در سایت شما ایجاد شود و هر بار که ربات های گوگل به این لینک ها برخورد می کنند وارد آن لینک می شود و اگر آن لینک مفید بود، به آن امتیاز مثبت می دهند.

استفاده از عکس در متن

حتما در متن خود از یک یا چند تصویر استفاده کنید تا جذابیت متن شما بیشتر شود و علاوه بر آن یک عکس شاخص هم برای آن انتخاب کنید تا آن موضوع را با آن عکس به خاطر داشته باشند.

حال شما می توانید با به یاد داشتن موارد فوق یک محتوا در سطح بالا بنویسید و آن را در سایت خود قرار دهید تا مخاطبان شما آن ها مطالعه نمایند.

روند محتوا نویسی و بارگذاری آن بر روی سایت خود را ادامه دهید تا روز به روز سایت شما رشد کند و پس از چند ماه سایت شما جزء برترین سایت های گوگل محسوب می شود.

روش های اصولی سئو سایت به شما کمک می کند تا از قوانین گوگل پیروی کنید و این کار باعث می شود تا گوگل به سایت شما امتیاز ویژه ای دهد.

جهت انجام سئو سایت خود می توانید از کارشناسان تیم سئو تهران کمک بگیرید و ما این کار را به بهترین شکل برای شما انجام می دهیم.

جهت همکاری در زمینه سئو سایت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید جهت افزایش اطلاعات خود از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید.

بیشتر بخوانید: بک لینک تخصصی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید