رپورتاژ آگهی چیست

همچنین به شما در مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی پیشنهاد می کنیم مقالات دیگری که توضیحی درباره رپورتاژ آگهی برای شما علاقمندان نوشته ایم را مطالعه نمایید تا در زمان خرید رپورتاژ آگهی مناسب ترین کیفیت را از سایت مورد نظر بگیرید.در شروع احتمال دارد  ریپورتاژ آگهی لغت ناشناختی برای تان باشد و معنی آن به گوش تان هم خطور نکرده باشد. پس خوب است در شروع به تعریف ریپورتاژ یا رپورتاژ بپردازیم.

به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی همان طور که در مقدمه گفته شد، ریپورتاژ آگهی با تبلیغ آگهی مرتبط دارند. به این مفهوم که شما تبلیغ محصول یا سایت خود را در قالب و چهار چوب یک مطلب و مقاله خبری و با لینک سایت خود در یک سایت خبری یا هر سایت خوب انتشار داده است و برای همواره آن را تبلیغ می کنید و به این صورت است که می توانید رتبه سایت خود را کم کرده و کالا خود را به فروش برسانید.

نقش ریپورتاژ آگهی در بهتر کردن سئو و بیشتر کردن مشتری : تصور کنید شما در سایت فروش خود برای کالا یا محصول مورد علاقتان تبلیغ می کنید و به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی انتظار دارید کالا تان با تعداد بیشتری به فروش برسد. ولی باید عنوان کنیم که در سایت های با رتبه زیاد این شیوه اصلا پاسخگو نیست. فردی به صحبت شما و تبلیغ شما دقت نخواهد کرد.

یا حتی اشخاص بیشتری وارد سایت شما نمی شوند که تبلیغ تان را مشاهده کنند. پس پرسش این جاست باید چه کاری انجام داد؟ یکی از مناسب ترین کار این است که ریپورتاژ آگهی تان را در سایت های خبری بزرگ یا سایت های مشهور و مجلات با اعتبار انتشار دهید.این کار اثر بخصوصی در دیده شدن شما دارد. اولا اندازه اشخاص بیشتری از این سایت های خبری بازدید می کنند.

و سبب می شود که حداقل یک بار آگهی شما را مطالعه کنند. در ثانی آن ها به ارزش این سایت های بزرگ اعتماد دارند و به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی شما را تایید خواهند کرد و دوستدارند داخل سایت شما شده و از کالا شما خریداری کنند.

ساختار و چهارچوب یک ریپورتاژ آگهی اساسی

نوشتن یک ریپورتاژ آگهی خوب چهارچوب و اساس ویژه خود را دارد. یک ریپورتاژ آگهی مناسب باید علاوه بر متن اساسی شامل عنوان مناسب میان ۱۳۰ تا ۱۷۰ کلمه باشد و حتما از لغت کلیدی اساسی در عنوان مقاله به کار ببرید .

پس از انتخاب یک عنوان خوب، باید برای جلب دقت خواننده که راغب شود ادامه مطلب و ریپورتاژ آگهی شما را مطالعه کند.

یک مقدمه یا چکیده خوب که دارای پر اهمیت ترین آگاهی های متن اساسی و موضوع تبلیغ آگهی شما است، را بنویسید.در شروع متن خوب است شرایط مکانی دفتر کارتان و همین صورت تاریخ خوب را درج کنید.

حال نوبت به نوشتن متن اساسی تبلیغ آگهی شما است. تلاش کنید به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی در متن اساسی هدف اصلی خود را خلاصه و پر فایده بیان کنید.

در تقریب چند پاراگراف برای متن اساسی کافی است و خوب است از لغات کلیدی در متن به کار ببرید . در مرحله آخر هم آگاهی های درباره شرکت و آدرس و شماره تلفن و هم این طور لینک مورد نظرتان را جای دهید.

قوانین نوشتن یک ریپورتاژ آگهی :علاوه بر رعایت نکات بالا باید کار های دیگری را همچنین انجام داد. برای نمونه به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی هرگز مطلب ریپورتاژ آگهی خود را از سایر تبلیغات آگهی کپی نکنید.

این حرکت از اعتماد مخاطب کم می کند. تلاش کنید نوشته ای را بنویسید که کار شما و کالا شما را از کالا های دیگر شرکت ها متفاوت می کند و یک خصوصیت مثبت برای کالا تان تلقی می شود. به کار بردن از لغات و جملات اغوا کننده پر فایده است به صورت این که اساس راستگو را زیر پا نگذارید. مخاطبین خود را شناخت پیدا کنید تا بتوانید خوب بنویسید. آغاز متن تان را پایدار و با جملات و لغات پر انرژی و اثرگذار شروع کنید.

موارد مهم در شیوه نوشتن رپورتاژ آگهی : شیوه نوشتن یک ریپورتاژ آگهی  مناسب جزئیات و نکات ریز ویژه ای دارد. برای نمونه زمانی شما می خواهید ریپورتاژ آگهی تان را در یک سایت خبری انتشار دهید ، نوشتن یک متن تبلیغی راحت اصلا جالب نیست. کاربران و خوانندگان سایت های خبری برای مطالعه کردن خبر به این سایت ها داخل می شوند.

پس خوب است متن تبلیغ تان را کمی به جهت  یک مطلب خبری سوق دهید تا خواننده راغب شود، آگهی تان را تا پایان بخواند و داخل لینک سایت تان شود. خوب است آگهی تان را در سایت های پر بازدید مانند سایت های خبری، به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی سایت های با ارتباط با موضوع تان یا سایت های با سئو خوب ارائه دهید.

ریپورتاژ  خبری چه چیزی است

بطور اساسی  به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی رپورتاژ سایت یا رپورتاژ  یک خبر تبلیغاتیi که در سایت های خبری انتشار  می یابد و در متن خبر چند لغت کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو می شود . تیتر رپورتاژ  یا همان رپورتاژ خبری مانند دیگر خبر ها در صفحه نخست سایت های خبری جای می گیرد.

و پر اهمیت اینکه این خبر تبلیغاتی از سایت های انتشار یافته حذف نمی شود و در نتیجه یک اثرگذاری ماندگار دارد . همینطور به علت اینکه کاربر ها به این طور با خدمات و کالا های تبلیغ دهنده آشنا می شوند اثرگذاری زیاد تری همچنیم خواهد داشت . همینطور در صورت انتشار رپورتاژ  در خبرگزاری ها دارای اعتبار می تواند اعتبار خیلی زیاد را برای تبلیغ دهنده ایجاد کند.

برای شناخت با رپورتاژ  با لغاتی که در مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی نام برده شده مثل ؛ رپرتاژ  ، رپورتاژ خبری،  رپورتاژ به چه معنی است  ، خرید رپورتاژ ، ریپورتاژ  ، رپورتاژ خبری چه چیزی است ، مدل رپرتاژ خبری ، مفهوم رپورتاژ و رپورتاژ خبری چیست یا رپورتاژ اطلاعی چیست در گوگل جستجو می کنند تا با این شیوه جدید سئو آشنا بشوند.

فواید ریپورتاژ آگهی نسبت به دیگر شیوه های تبلیغاتی اینترنتی

 1. اثرگذاری خیلی زیاد بروی مخاطبان به علت اینکه طبق بیان مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی رپورتاژ بطور یک خبر انتشار می یابد و سبب اعتماد زیاد تر مخاطبان خواهد شد.
 2. انتشار رپورتاژ خبری در خبرگزاری های دارا اعتبار و سایت های خبری حرفه ای پربازدید.
 3. عدم حذف رپرتاژ از سایت ها که سبب ماندگاری اثرگذاری می شود.
 4. نشان دادن خبر انتشار یافته در جستجو های گوگل که خیلی اثرگذار است.
 5. معرفی فرد یا برند و معرفی کامل کالا ها ، فعالیت  و وبسایت تبلیغ دهنده.
 6. هایپر لنیک چند لغت به وب سایت تبلیغ دهنده برای هدایت افراد به سایت شما.
 7. معرفی مدیران برند ها بطور مصاحبه یا معرفی فعالیت آن ها در قالب گزارش خبری.

چطور یک رپورتاژ خبر اثرگذار بنویسیم

 1. تلاش نکنید به همه داستان مشتری تان بپردازید

تمرکز خودتان را به یک بعد جالب ‌دقت از کسب و کارشان بگذارید؛ بطور نمونه: چگونه شروع به کار کردن، جایزه‌ ی پر اهمیتی که برنده شدن، فعالیت های جدیدی که ارائه می دهند.

 1. چهره‌ ای برای کسب ‌و کار ها بوجود آورید

داستان ‌هایی که درباره‌ی افراد باشد، که طبق بیان مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی گیراتر از داستان‌ هایی‌ هست که درباره‌ی تشکیلات و سازمان ‌ها باشد.

به داستان ‌هایی درباره‌ی صاحبان اون کار ها بپردازید، درباره‌ی خانواده شان، کارکنانشان و مشتریانشان. تلاش کنید عکس هایی از افرادی که درباره‌ی آن ها می ‌نویسید به مقاله  بیفزایید.

3.گیرا و جالب بنویسید

از زبان راحت و محاوره ‌ای به کار ببرید و از کاربرد عبارت ها و پاراگراف‌ های طولانی دوری کنید. از تیتر های قدرتمند به کار ببرید و یقین  داشته باشید برای هر تصویر توضیحاتی نوشتین. تحقیقات نشان می دهند حتی اشخاصی که مقالات را نمی خوانند ، سرتیتر ها و توضیحات تصاویر را مطالعه می کنند.

اساس اخلاقی رپورتاژ خبری چیست

به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی بدست آوردن اطمینان از اینکه خوانندگان می توانند بین مقالات تبلیغاتی و دیگر مطالب روزنامه ‌‌ی شما تمایز قائل بشوند خیلی اهمیت دارد . این تفاوت نه‌ فقط برای مراعات نکات قانونی، بلکه برای حفظ اعتبار رسانه‌ی شما خیلی پر اهمیت هست.

تکامل و تاریخ رپورتاژ خبری : لغت “رپورتاژ خبری” در حقیقت به گفته مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی در شکل محتوای مقاله به تبلیغات می پردازه. آگهی های قبلی تبلیغات ظاهر ناخواسته بود، که پس از آن به داستان سرایی و مقاله دارای محتوای پر فایده مرتبط به کالا یا فعالیت تبلیغ کننده شخص تبلیغ دهنده تبدیل شد.

 در زمان کنون ، بازاریابان دیجیتال به علت محتوای حمایت شده و تبلیغات بومی، رپورتاژ خبری را تغییر دهند.بازیکنان کلیدی در محیط دیجیتال مثل BuzzFeed این لغت را بازسازی کردن، که سبب شدن این مدل از تولید محتوا به یک مدل استراتژی دیجیتال مارکتینگ تبدیل بشود که اتفاقا سبب موفقیت تبلیغ دهنده همچنین می شود.

در حال حاضر شیوه های قدیمی تبلیغات مانند بنر های تبلیغاتی موفقیت خیلی کمی بدست می آورن، ولی شیوه های جدید بازاریابی دیجیتال با بدست گرفتن شیوه های جدید رپورتاژ خبری مناسب ترین نقاط رشدشان را می چینند.

موارد پر اهمیت در شیوه نوشتن رپورتاژ خبری : شیوه نوشتن یک ریپورتاژ خبری مناسب جزئیات و نکات ریز بخصوصی دارد .

برای نمونه زمانی شما می خواهید ریپورتاژ خبری تان را در یک سایت خبری انتشار دهید، نوشتن یک متن تبلیغی راحت اصلا جالب نیست. کاربران و خوانندگان سایت های اطلاعب برای خواندن خبر به این سایت ها داخل می شوند. در نتیحه خوب است متن تبلیغ تان را حدی به سمت و سوی یک متن خبری تشویق بدهند.

نکاتی درمورد ریپورتاژ خبری که باید بدانید

رپورتاژ خبری چیست؟به خبر تبلیغاتی بیان می شود که سبب معرفی فعالیت و کالا های کسب و کار‌ها نوشته می شود و در سایت‌های خبری که زیاد مشاهده می شود انتشار می یابد.

رپورتاژ خبری چه اثر در سئو و بهبود رنک سایت در گوگل دارد؟ و چرا در همه دنیا به صورت یکی از اثرگذار ترین روش ها برای بهبود رنک سایت در یرچ گوگل به کار برده می شود؟

چگونه مقاله ریپورتاژ خبری یکی از مناسب ترین شیوه های بازاریابی اینترنت و برندینگ است که شرکت‌ های متفاوت برای بدست آوردن اعتبار بیشتر و جلب مشتری بیشتر به کار می برند؟رپورتاژ به چه معنی است ؟به مفهوم گزارش است که از لغت ریپورت گرفته شده است، repotrageیک لغت فرانسوی است.

رپورتاژ در زمینه تبلیغات آنلاین و سئو سایت به صورت یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برند‌ ها یا افراد در سایت‌ های خبری بیان شده است و بطور یک خبر تبلیغاتی انتشار می یابد.

همینطور یکی از مناسب ترین شیوه های تبلیغات آنلاین و برندسازی است که بزرگترین برند‌ های جهان برای معرفی کالا ها و خدمات جدید خود از آن به کار می برند.

و به این علت اثرگذاری زیادی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و کاربران در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد می کنند و اساس مطلب را مشتاقانه مطالعه می کنند.

در حقیقت رپورتاژ خبری یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ ها و سایت‌ های خبری پر مخاطب انتشار می یابد که در نظر این مقاله دارای یک تیتر جالب، چند پاراگراف متن و تصویر و هایپرلینک فالو می باشد.

چطور سبب توسعه رتبه سایت من در گوگل می شود؟

در محتوای رپورتاژ سه تا پنج لغت کلیدی لینک فالو می شود به سایت شما.بر اصول بروز ترین الگوریتم‌ های گوگل دریافت لینک فالو از مقاله ای مربوط در سایت‌ های پربازدید با اتوریتی زیاد، اثرگذاری خارق العاده در پیشرفت رتبه سایت شما در گوگل دارد.

همینطور این فقط شیوه تبلیغاتی است که برای مدت زمان کم نیست و همواره در سایت‌های خبری باقی می ماند.پر اهمیت ترین موارد برای اثرگذاری بیشتر رپورتاژ که در مقاله ریپورتاژ خبری ذکر شده .

نخست : شیوه تولید رپرتاژ خیلی مهم است و لازم است بواسطه یک تیم حرفه ای دارای خبرنگار حرفه‌ای ، مشاور بازاریابی و برندینگ و فرد متخصص سئو تولید شود .

دوم : در خبرگزاری‌ ها و وب‌سایت‌ های خبری که اعتبار دارند انتشار یابد .

سوم : محتوای خبر با اهمیت به نوع مخاطبان وبسایت انتشار می یابد و تهیه شود تا اثر گذاری زیاد تری داشته باشد.

رپورتاژ خبری چه اثری می‌تواند بر کالا های ما داشته باشد؟

آیا این گفته که “هر رسانه‌ای یک رسانه مناسب است” حقیقت دارد؟ اگر یک فعالیت رسانه‌ ای مثل یک ارکستر سمفونیک به طور مرتب و با توجه زیاد ارائه شود نتیجه نهایی و اشکالات آن وقتی معلوم می‌ شود که یک برند تجاری بتواند با به کار بردن از اخبار تهیه شده یا همان رپورتاژ خبری بر دیگر رقبا چیره شده و بازار‌ های مقصود را در دست گیرد.

در این مقاله بیان شده که روی ۷ برند نه چندان معروف معین شد که هر چه اندازه به کار بردن از ریپورتاژ خبری با لینک‌ های هدفمند بیشتر باشد اندازه مخاطب ها از کالا، ترافیک سایت و بک لینک‌ های سایت کالا مورد نظر بالا رفته و در نتیجه سبب سفارش و سوددهی بیشتر کالا ها و فعالیت عرضه شده می‌شود.اگر می خواهید یک رپورتاژ آگهی خوب داشته باشید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 • رسانه‌ای را که قرار است در آن رپورتاژ خبری انتشار یابید را به درستی بشناسید و هویت و رنک های آن را مد نظر داشته باشید.
 • سعی کنید شکل ظاهری رپورتاژ اگهی با دیگر محتوا‌ های رسانه یکسان باشد، در اندازه ای که مخاطب، زمان روبرو شدن با آن، رپورتاژ را وصله‌ای بر دامن آن رسانه مشاهده نکند.
 • تلاش کنید خصوصیت های یک گزارش توصیفی و تحلیلی را انجام دهید.
 • هر اندازه سهم منابع و مستندات بیشتر از ادعا باشد، رپورتاژ خبری موفق‌ تر خواهد بود.
 • از لغات مطلق در تیتر‌ ها و صورت های مقالات و نام برنامه‌ ها و مصاحبه‌ ها به کار نبرید، بطور نمونه در مقاله ریپورتاژ خبری شناخت با فروشگاه‌ های دیجیتال می‌ تواند خیلی تاثیرگذار از تیتری مانند آشنایی با برترین یا مناسب ترین یا بزرگترین فروشگاه دیجیتال باشد، مگر آن که خودتان اصرار داشته باشید به کاربر بگویید برای منتشر کردن این محتوا پول هزینه کرده اید.
 • از بیان کردن نقاط ضعف و منفی (به طور معقول) نترسید، در دنیای به هم متصل اکنون، صداقت علاوه بر اهمیت اخلاقی، اهمیت اقتصادی هم دارد.

تنها در ۳ مرحله رپورتاژ آگهی خود را انتشار یابید

تماس برای مشاوره/گرفتن فهرست قیمت و انتخاب رسانه : شما می‌ توانید با دیدن و ارزیابی تعرفه‌ ها و راهنمای تبلیغات در سایت خبرگزاری دانشجو، بودجه رپورتاژ خبری خود را معین کنید و همکاری با ما را شروع کنید.

آماده‌سازی محتوا و بهینه‌سازی آن : در مرحله بعد به دنبال آماده سازی محتوای رپورتاژ شما خواهیم رفت. در این مرحله که در مقاله ریپورتاژ خبری گفته ایم اگر محتوایی را از قبل آماده کرده‌اید، به رایگان برای شما تغییر می دهیم و آن را تا جای احتمالی بهبود می‌دهیم.

اگر هم محتوایی برای رپورتاژ خبری خود آماده نکرده‌اید، نگران نباشید! ما برای شما محتوای مورد احتیاجتان را تهیه و بهینه می‌کنیم.

منتشر کردن در خبرگزاری دانشجو : حال در ادامه این مقاله گفته شده که محتوای مناسب تهیه شده بواسطه شما و بهینه شده بواسطه کارشناسان تخصصی سئو تهران، در کمتر از یک روز، خبر شما در خبرگزاری انتشار می دهد.

همکاران ما بلافاصله بعد از منتشر کردن خبر، آن را دوباره ارزیابی می‌ کنند تا یقین یابد خبر به مناسب ترین شیوه ممکن انتشار داده شده است.

تا خواننده راغب بشود، خبر تون را تا انتها بخوانند و داخل لینک سایتتان بشود. خوب است خبر تون را در سایت های پر بازدید مانند سایت های خبری، سایت های مرتبط با عنوان تان یا سایت های با سئو درست ارائه بدهید.

هر اندازه غیر مستقیم تر آگاهی تان را انجام دهید از نظر مقاله ریپورتاژ تبلیغاتی موفقیت زیاد تری در جذب مخاطب به دست خواهید آورد.با سئو تهران همراه باشید….

یشتر بخوانید : مدیریت حرفه ای اینستاگرام ادمین اینستاگرام

last update : 2/10/2021

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran