زمان لازم برای سئو سایت

بسیاری از کاربران این سوال برایشان پیش آمده است که زمان لازم برای سئو سایت چقدر است و یک سایت چه زمانی به جایگاه برتر خود می رسد؟

به طور دقیق نمی توان زمان بهینه سازی کامل یک سایت را پیش بینی کرد و زمان بهینه سازی سایت به چند پارامتر بستگی دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح می دهیم.

یکی از پارامترهای مهمی که وجود دارد، سنگینی کلمه کلیدی شما در آن موضوع می باشد که هر چه کلمه شما سنگین تر باشد زمان بیشتری لازم دارد.

منظور از سنگینی کلمه این است که به طور مثل در یک کلمه مانند “سئو سایت” که کلمه سنگینی است، سایت های زیادی برای این کلمه کار کرده اند و میزان سرچ آن در طول روز بسیار زیاد می باشد.

دیگر پارامتری که وجود دارد میزان فعالیت شما بر روی سایت می باشد که هر چه بیشتر و مفیدتر بر روی سایت کار کنید زودتر نتیجه را می توانید ببینید.

دیگر پارامترهایی هم مانند نحوه محتوانویسی، ایجاد بک لینک، امنیت سایت و فعالیت های روزانه هم در روند بهینه سازی سایت تاثیرگذار می باشند.

اما به صورت حدودی یک سایت برای بهینه سازی به چهار تا شش ماه زمان لازم دارد تا بتواند در بین دیگر سایت های برتر گوگل قرار گیرد.

زمان لازم برای سئو سایت

اتمام بهینه سازی سایت

شما این سوال برای شما پیش بیاید که وقتی کار بهینه سازی سایت تمام شد دیگر لازم نیست که بر روی سایت کاری انجام داد؟

هر روز سایت های بسیار زیادی در سراسر جهان تاسیس می شوند که هر کدام از آن ها در یک زمانی به یک سایت برتر تبدیل می شوند.

Google هر سایتی را که فعالیت های مثبت و مفید انجام دهد به آن امتیاز مثبت می دهد و اگر سایتی فعالیتی نداشته باشد به آن امتیازی تعلق نمی گیرد.

سایت شما پس از آن به جایگاه برتر گوگل رسید و شما دست از کار کشیدید، شاید برای مدتی در جایگاه خود ثابت بماند اما این همیشگی نمی باشد.

ممکن است سایت هایی که رتبه پایین تری نسبت به شما دارند برای رسیدن به جایگاه برتر گوگل نهایت تلاش خود را بکنند و ممکن است که جای شما را بگیرند.

بهتر است که کار بر روی سایت خود را قطع نکنید حتی اگر بهترین سایت از نظر گوگل در آن موضوع باشد و به صورت روزانه بر روی سایت خود محتوای مفید قرار دهید.

این کار باعث می شود تا جایگاه سایت شما در آن کلمه محکم تر شود و به راحتی جایگاه خود را از دست ندهد و با این کار سایت شما هنوز روند رو به رشد خود را حفظ خواهد کرد.

نداشتن وقت برای سئو سایت

همان طور که گفتیم زمان لازم برای سئو یک سایت به صورت حدودی بین چهار تا شش ماه می باشد که برای برخی این زمان خیلی زیاد است.

اگر فرصت انجام این کار ندارید بهتر است این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید تا این کار را به صورت اصولی برای سایت شما انجام دهند.

شما می توانید از کارشناسان تیم سئو تهران برای بهینه سازی خود کمک بگیرید و تیم ما این کار را به بروزترین دانش سئو برای شما انجام می دهد.

یکی از مزیت های سئو سایت با تیم سئو تهران این است که این مجموعه تمامی پروژه های خود را با بهترین قیمت و به صورت تضمینی انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری در زمینه سئو سایت می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: ایجاد بک لینک های موثر

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید