لغت کلیدی چیست

ممکن است با این جملات دفعات زیادی در اینترنت روبرو شده باشید اما تا پیش از این مقاله سئوکار ارزان آموزش هیچ آگاهی از آن نداشته باشید. هدف داریم تا در مقاله سئو چیست اکنون این عنوان را برای همیشه شفاف کنیم.لغات کلیدی، جملات پر جستجویی هستند که تمام روزه بواسطه کاربران اینترنتی در گوگل سرچ می‌ شوند.

و می‌ توانند در حد اعجاب انگیزی سبب بالا بردن بازدید سایت شما شوند.هر کسب‌ و کاری که خواستار باشد سئو و بهینه‌سازی را در مقطع تخصصی انجام دهد باید فهرستی از لغات کلیدی ارزشمند حیطه فعالیت سایت خود درست کرده و از آن‌ ها در سایت و محتوای داخل سایت خود به کار ببرد.

چطور لغت کلیدی مناسب پیدا کنیم؟برای پیدا کردن لغان کلیدی پر اهمیت و پر سرچ در گوگل چندین مسیر وجود دارد یکی از کاربرد های از ابزار قدرتمند خود وب سایت گوگل به اسم keyword planner هستش، ابزار هایی دیگری هم در اینترنت می شود پیدا کنید که مشابه این ابزار کار کنند اما خوب این پروژه زیر نظر گوگل بوده و خیلی دقیق‌ تر است.

یافتن لغت کلیدی با گوگل ادوردز

شیوه بعدی که در مقاله سئوکار ارزان گفته شده به کار بردن از google suggest یا پیشنهادات لغت کلیدی بواسطه گوگل است که برای این نکته کافی است تنها بخشی از لغت کلیدی مورد گمان خود را در گوگل تایپ کنید تا پیشنهادات گوگل برای شما نشان داده شوند.

ابزار خیلی قدرتمند دیگری به اسم Ahrefs همچنین وجود دارد که شرکت‌ های بزرگ سئو از آن برای یافتن لغات کلیدی ارزشمند و یا ارزیابی سئو سایت‌ های رقبا به کار می برند.به جرات می‌ توان در این مقاله سئوکار ارزان بیان کرد اگر سئو را به صورت تخصصی بخواهید صورت دهید بدون این ابزار کار شما احتمال و یا خیلی دشوار خواهد بود.

ارزیابی های خیلی شگفت انگیز و تخصصی با این ابزار می‌ توان صورت داد که حتی برنامه های مخفی شرکت‌ ها و سایت‌ های بزرگ را به طور کاملاً دقیق می‌ شود کشف کرد و از آن به سود خود به کار برد.البته قیمت این ابزار کمی زیاد است و استفاده از آن همچنین به علم کافی برای ارزیابی های تخصصی احتیاج دارد تا بتوان از آن به سود سایت خود به کار برد.

البته در دوره جامع سئو به آموختن دقیق و شیوه ارزیابی سایت‌ های بزرگی مانند دیجیکالا و حتی شیوه خرید کم هزینه این ابزار پرداختیم که بدون هیچ سختی بتوانید از اسرار سئو دیجیکالا و سایت‌های بزرگ همچنین باخبر شوید.برای یافتن لغات کلیدی ارزشمند و پر ترافیک حیطه کاری خود لازم است در این ابزار لغت موردنظر خود را سرچ نمایید.

تا به شما آگاهی خیلی مهمی از جمله دشواری آن لغت و لینک‌ هایی که رقبای صفحه نخست از آن‌ ها برای سایت خود به کار برد تا به صفحه نخست رسیده‌ اند را می‌ شود پیدا کنید.

ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس و وب مستر تولز

پیش از آغاز هر کاری بر نظر مقاله سئوکار ارزان سایت خود را در دو ابزار خیلی مهمی که گوگل آن‌ها را عرضه کرده ثبت نمایید.ابزار گوگل وب مسترتولز و گوگل آنالیتیکس کارایی هستند که به شما یاری می‌ کنند تا روند موفقیت پردازش سئو که بر روی سایت خود آماده کرده‌اید را به صورت دقیق و آماری نمایان کنید.

آیا سایت شما برای گوگل دارای خزیدن است؟اگر سایت شما به هر علتی برای خزنده‌ های موتور های سرچ قابل‌دسترس و خریدن نباشد متن های سایت شما نمی‌ توانند به درستی در این سایت‌ ها ایندکس شده و به صورت حتم سئو سایت شما لطمه زیادی خواهد دید.

تست سرعت سایت

یکی از معیار های اثرگذار در سئو، به بیان مقاله سئوکار ارزان سرعت باز شدن صفحات سایت شماست.خیلی از وبمستران تصور می‌ کنند که سرعت صفحه نخست سایت است که پر اهمیت بوده و اگر روی این لندینگ خود مناسب فعالیت کنند همه‌چیز خوب خواهد بود اما حقیقت چیز دیگری است همه صفحات سایت شما باید برای کاربرانتان به طور سریعی باز شوند.

بالا بردن سرعت سایت در دوره سئو : همواره مناسب ترین برنامه های سئو، ارزیابی رقباست. حالا در هر حیطه و هر مبحثی در SEO هم این مورد تفاوتی نخواهد داشت.تلاش کنید ۱۰ رقیب صفحه نخست گوگل را روی هر مورد که در این آموختن یاد می‌گیرید ارزیابی کنید.

با به کار بردن از ابزار gtmetrix و pingdom لینک هر سایت را وارسی کنید و سرعت لود آن‌ ها را یادداشت نمایید بعد باید سایت شما کمتر سرعت لود آن برابر میانگین ۱۰ سایت صفحه نخست گوگل باشد و اگر هم توانایی داشته باشند سرعت را باز بهبود بدهید که از امتیاز زیاد تر بهره‌مند خواهید شد.

On-Page سئو یا سئو داخلی چیست

سئو داخلی سایت روش ها و شیوه هایی است که بر روی وب‌سایت و محتوا آماده شده و سبب می‌ شوند گوگل مناسب مطالب و سایت ما را درک کرده و آن‌ها را Crawl نمایند.اگر خواستار باشید با رقبای خود در سئو و فروش کالا هایتان رقابت کنید باید در هر دو گروه، قدرتمند و بی‌نقص انجام دهید.

مگر نه شانس جای گیری در رنک های بالاتر گوگل را احتمال دارد از دست بدهید.مبحث On-Page سئو خیلی گسترده است تلاش می‌ کنیم در این آموختن seo به این مطالب بپردازیم تا شما به درک خوب تری از سئو برسید.

هر صفحه‌ای از سایت شما باید در نظر مقاله سئوکار ارزان شامل دو تگ پر اهمیت title و description باشد تا گوگل در نشان دادن نتایج خود از آن‌ها به کار برده و بتواند اثر مستقیم در جلب کاربر و گرفتن Click های زیاد تر باشد.بواسطه پلاگین های وردپرس سئو که در آموختن سئو وردپرس همچنین به آن پرداختیم به آسانی میتوانید برای هر صفحه خود عنوان و توضیحات مختلف درست کنید.

title با اهمیت زیاد تر در بالای همه مقالات سایت شما با تگ H1 همراه خواهد بود. هر صفحه باید تنها یک تگ H1 داشته و الزاما بر نظر مقاله سئوکار ارزان تایتل صفحه آن را به خود مختص دهد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام