5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید

09367511706 – 02144030236

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

آنالیز وب سایت

آنالیز وب سایت اولین کاری است که در بهینه سازی سایت انجام داده می شود. در این مرحله سایت از نظر ساختاری و محتوایی آنالیز شده و مشکلات فنی و ساختاری مشخص می گردد.

تحلیل رقبا

سئو جنگ با رقبا است. در واقع اگر شما در یک کلمه کلیدی رقیبی نداشته باشید همواره رتبه 1 گوگل خواهید بود. تحلیل رقبا به شناخت نقاط قوت و ضعف رقبای کسب و کارها می پردازد.

سئو تکنیکال

مشکلات فنی و تکنیکال گاه عامل مهمی در عدم رتبه گرفتن سایتها هستند. تا زمانیکه مشکلات سئو تکنیکال سایت حل نشده باشد نباید انتظار دریافت رتبه های بسیار بالا را داشت.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی به ما می گوید که دقیقا باید بر روی چه کلمات کلیدی کار کنیم. بسیاری از کلمات کلیدی که در ابتدا در ذهن مدیران سایت است، کلمات درستی برای کسب و کار نخواهد بود.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است. اگر سایت شما محتوایی نداشته باشد گوگل چیزی برای نمایش به کاربر نخواهد داشت. محتوا علاوه بر نقشی که در سئو دارد، در درک کاربر از کسب و کار شما نیز تاثیر زیادی دارد.

لینک سازی

لینک سازی کاتالیزور و معجون انرژی بخش سئو است. لینک سازی علاوه بر افزایش اعتبار سایت باعث افزایش رتبه کلمات کلیدی نیز خواهد شد.

نتیجه گرفتن یک کسب و کار از نظر سئو در کوتاه مدت و با سرعت صورت نمی گیرد، بلکه نیازمند زمان کافی است. در سرویس هایی که هدف رشد وب سایت است مدت زمان همکاری بایستی طولانی مدت باشد.

هر وب سایتی بسته به شرایط فعلی وب سایت و حوزه ای که در آن به فعالیت می پردازد می‌تواند در بازه های زمانی متفاوتی به نتیجه برسد.

از این رو برخی کلمات ممکن است در 6 ماه به رتبه های مناسب برسند، در صورتیکه برای رتبه گرفتن در برخی کلمات سخت تر گاه زمانی بیش از یکسال نیاز است.

برنامه سئو یک وب سایت نسبت به وب سایتی دیگر کاملا متفاوت است و نمی توان یک استراتژی مشخصی داشت و برای تمام سایت ها از آن استفاده کرد. از این رو ممکن است هزینه ماهانه اجرایی سرویس سئو برای یک سایت دو  یا چند برابر سایتی دیگر باشد.

هزینه های سرویس سئو در فایل پروپوزال برای هر درخواست محاسبه شده و ارسال می گردد.

از این رو برخی کلمات ممکن است در 6 ماه به رتبه های مناسب برسند، در صورتیکه برای رتبه گرفتن در برخی کلمات سخت تر گاه زمانی بیش از یکسال نیاز است.

در صورتیکه قصد دارید تا از سرویس سئو تخصصی سئو تهران استفاده نمایید، اولین قدم ارتباط با کارشناسان سئو تهران است. 

پس از تماس تلفنی یا ارسال پیام، کارشناسان ما سایت شما را بررسی خواهند کرد و ممکن است اطلاعات و دسترسی های بیشتری از کنسول گوگل یا آنالیتیکس درخواست شود و پس از بررسی دقیق، پروپوزال بهترین پلن سئو برای وب سایت شما ارائه خواهد شد.

معمولا پروپوزال های ارائه شده بصورت 6 ماهه یا یکساله می باشند.

سئوکار حرفه ای سایت

سئوکار حرفه ای سایت شخصی است که مسئولیت بهینه سازی وب سایت شما را بر عهده دارد. در صورتی که خواهان ارتقا جایگاه وب سایت خود هستید و می خواهید پروژه سئو سایت خود را به یک تیم قوی و کار بلد بسپارید مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران تا رسیدن به هدف کنارتان خواهد بود. بنابراین به جای از افراد بی تجربه و نا وارد کمک بگیرید. مجموعه ما را به عنوان مجری سئو وب سایت خود انتخاب کنید.

امروزه زیاد با واژه هایی نظیر سئو، سئوکار حرفه ای سایت،  سئوکار دورکاری و… رو به رو می شویم. به نظر شما چه چیزی باعث همه گیر شدن استفاده از چنین واژگانی شده است؟

به نظر من اولین و مهم ترین عاملی که باعث می شود افراد به دنبال تفسیر چنین عباراتی بروند، اهمیتی است که در ارتقا و پیشرفت یک شغل دارند. در واقع امروز کمتر شغلی را می بینیم که به عرصه فضای مجازی ورود پیدا نکرده، زیرا دیگر اکثر افراد از اهمیت گسترش کسب و کار در فضای مجازی با خبر هستند.

و همه آن ها تلاش می‌کنند تا جایی که امکان دارد در این زمینه پیشرفت کنند. بنابراین برای رسیدن به یک جایگاه مناسب در گوگل باید از افرادی کمک بگیرید که دارای تجربه و دانش تخصصی در این زمینه هستند. کلیه افرادی که در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند .

دارای تجربه و دانش تخصصی در زمینه سئو حرفه ای سایت می باشند بنابراین می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید و بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل را به ما بسپارید زمانی که کاربران مختلف قصد ورود به وب سایت شما را پیدا می کنند تنها چیزی که می تواند باعث شود که وب سایت شما برای آنها نمایش داده شود این است که کلیه قسمت‌های وب سایت به درستی سئو شده باشند‌.

یک فرد حرفه‌ای در زمینه سئو باید بتواند به درستی تمامی اصول و قوانین مشخص گوگل را در وب سایت شما اجرا کند. برای این کار باید از تمامی مواردی که باعث می شود وب سایت شما به یک سایت بسیار پیشرفته تبدیل شود استفاده کند. معمولاً افرادی که به دنبال ارتقاء جایگاه وب سایت خود هستند همیشه به دنبال افرادی می گردنو که بتوانند به واسطه کمک آن ها در زمینه سئو به پیشرفت قابل توجهی دست پیدا کنند.

متاسفانه برخی از مراکز ارائه دهنده خدمات سئو توانایی لازم و کافی را برای ارتقای جایگاه وب سایت شما را ندارند و این خود باعث عدم پیشرفت و ثابت ماندن جایگاه شما می شود. بنابراین به شما توصیه می کنیم که برای دریافت خدمات سئو حرفه ای سایت از افراد کمک بگیرید که دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه هستند.

وظایف یک سئوکار حرفه‌ای سایت

اولین و مهم ترین وظیفه یک سئوکار حرفه ای سایت این است که بتواند به خوبی جایگاه که علی سایت شما را مورد تحلیل و آنالیز قرار دهد و زمانی که توانست از جایگاه فعلی آن مطلع شود با استفاده از اصول و قوانین مشخص ارتقاء جایگاه آن بپردازد البته این فرآیند کاملاً تخصصی است بنابراین باید توجه داشته باشید که هر فردی توانایی کسب و کار شما را از طریق فروش اینترنتی ندارد. بنابراین تنها باید به افرادی اعتماد کنید که بتوانند بدون اینکه دچار سردرگمی شوند جایگاه کسب و کار شما را در میان فروشگاه های اینترنتی مختلف ارتقاء ببخشند.

یکی دیگر از وظایف سئو کاتب این است که با اکثر تخصص های رایج که نیازمند سئو سایت خود هستند آشنایی داشته باشد و بتواند کلمات کلیدی رایج را به درستی در قسمت های مختلف سایت به کار ببرد. در واقع این یک هنر است، زمانی که یک کارشناس متخصص سئو باید بتواند پروژه های مختلف فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و… را بر عهده بگیرد. و آنها را به خوبی به ثمر برساند.

از دیگر وظایف سئو کار حرفه‌ای سایت این است که بتواند به صورت روزانه به بارگذاری مطالبی بپردازد که به ارتقاء جایگاه سایت شما کمک می کند به عبارت دیگر او با آگاهی کامل از تمامی متد ها روش های بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل باید مواردی که می تواند به سایت شما کمک کند را به درستی به کار بگیرد.

اهمیت سئو سایت

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید که سه چگونه می تواند به ارتقاء جایگاه وب‌سایت شما بپردازد و میزان بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهد در این زمینه باید بگوییم که افراد زیادی به دنبال این هستند که از طریق فضای مجازی به گسترش و پیشرفت کار خود کمک کنند ولی به نظر شما آیا تنها با ورود به این بستر می‌توانید به اهداف بزرگی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید دست پیدا کنید.

مسلما پاسخ به این سوال منفی است. زیرا تا زمانی که شما از اصول و قواعد مشخصی پیروی نکنید نمی‌توانید جایگاه مناسبی در فضای‌مجازی و گوگل پیدا کنید امروزه افراد زیادی با استفاده از او توانسته اند از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرند و به کسب رتبه های مناسبی در گوگل دست پیدا کنند.

بنابراین اگر شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهند در زمینه شغلی خود پیشرفت کنند سعی کنید که یک مجموعه مناسب را برای سئو وب سایت خود در نظر بگیرید. یک مجموعه که بتواند به صورت همه‌جانبه و کاملاً تخصصی تمامی قسمت های سایت شما را به درستی بهینه سازی کند.

اهمیت سئو زمانی مشخص می‌شود که وب سایت های مختلف به دنبال جذب کاربران هستند. در این زمینه مطمئنا کسی برنده است که بتواند با شیوه مناسب‌تری کاربران را ترغیب کند که وارد وب سایت شوند. در واقع هر چه یک وب سایت مشخص بیشتر از قوانین و اصول سئو پیروی کند تا کاربران جذب کسب و کار خود کند. مطمئنا در عرصه رقابت هم پیروز خواهد شد.

انتخاب سئوکار حرفه ای سایت

انتخاب یک سئو کار حرفه ای سایت می‌تواند کار مشکلی باشد زیرا بسیاری از افراد اطلاعات کافی راجع به این موضوع ندارند و نمی دانند که چه فردی را برای سئو کردن سایت خود انتخاب کنند بگذارید تا در این قسمت به راهنمایی شما در این زمینه بپردازیم.

عوامل مختلف می تواند در ارتقای جایگاه سایت شما کمک کند که یکی از مهمترین آنها انتخاب یک سئو کار حرفه ای سایت است زمانی که شما به انتخاب مناسبی است می زنید می توانید از مزایای مختلفی که از قبل برای شغل شما متصور بوده را به دست بیاورید. مجموعه با داشتن یک تیم بسیار قوی است که کار آن به حرف‌های این توانایی را دارد تا سایت شما را به صورت کاملا پیشرفته و حرفه ای انجام دهد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran