سئو چیست و چطور کسب و کار شما را تغییر می دهد

سئو در نظر مقاله سئوکار در تهران یکی از پر اهمیت ترین و اثرگذار ترین شیوه های بالا بردن فروش و ترافیک وب‌سایت به شمار می رود که هیچ رقیبی را برای آن حتی نمی‌ توان گمان برد. درآمد و ترافیکی که از SEO برای سایت شما بوجود می آید پایدار و اساسا هدفمند است.

اگر همچنان نمی‌ دانید سئو چیست و چه عملکردی دارد حقیقتا جای صحیحی هستید به دلیل آن که قرار است شما را به صورت اساسی با آن و روش های اثرگذارش آشنا کنیم.خوب احتمال دارد پرسش بعدی شما این باشد سئو چگونه می‌ تواند سبب رشد کسب‌وکار من شود؟

اگر به بیان مقاله سئوکار در تهران سایت شما در نتایج صفحه نخست گوگل جای گیرد شانس دیده شدن کالا ها و مطالب شما به طور زیادی بالا رفته و به طبع آن اشخاص بیشتری غیب شده و داخل سایت شما می‌ شوند و با کالا ها و مطالب شما آشنا می‌ شوند و در تعاملات بروز تر بعدی شما، با همین کاربران می‌ توانید با بازاریابی‌های دقیق فروش خود را به آن‌ ها بالا ببرید.

چندین سالی است که وبمستران فهمیدن مهم بودن سئو و نقش آن در کسب‌وکار های خود شده‌ اند و به همین سبب اندازه زیادی از این مدیران سایت‌ ها به جهت آموزش seo و روش های تخصصی سئو هستندچرا سئو سایت حقیقتا پر اهمیت است؟در هر روز ۳٫۵ میلیارد و تقریباً در هر ثانیه تقریبا ۴۰۰۰۰ سرچ در گوگل انجام می‌ شود.

تقریبا ۷۰ درصد از کسب‌وکار های آنلاین، سئو و بازاریابی محتوا را پر اهمیت ترین شیوه بازاریابی می‌ دانند.در تقریبا ۵۰ درصد از سرچ ها در گوگل به کسب‌وکار های محلی مختص دارند.نرخ تغییر بازدیدکننده به مشتری و صرف قیمت برای سئو در قیاس با همه شیوه های دیگر دیجیتال مارکتینگ خیلی پایین و دارای دقت است.

سایت خود را برای کدام موتور سرچ بهینه کنیم.چندین سال مختلفی است که گوگل با فاصله‌ی خیلی بیشتری نسبت به رقبای خود به معنی yahoo و bing و… در رتبه اولیه به کار بردن بواسطه کاربران اینترنت در دنیا شناخته می‌شود.

قیاس موتور های جستجو گر

اساسا معین است در نظر مقاله سئوکار در تهران که شما همچنین باید سئو سایت خود را برای گوگل صورت داده تا به ازای لغات کلیدی مهم بودن شانس دیده شدن دارا باشید.اختلاف سئو و تبلیغات اینترنتی : خیلی از اشخاص که همچنان با مباحث سئو سایت و به مفهوم دقیق سئو آشنا نیستند فرض می‌کنند که seo اساسا همان تبلیغات اینترنتی و یا گوگل ادوردز است.

در جواب باید بیان کنیم این تصور اساسا اشتباه است.در تبلیغات اینترنتی شما با صرف هزینه می شود برای کسب‌وکار خود ترافیک بدست آورید و به طور مصنوعی و موقت خروجی مشابه سئو دارا باشید.بالا بردن ترافیک سایت در هر دو مدل مقصود نهایی مدیران سایت هاست در شیوه اول بر نظر مقاله سئوکار در تهران تنها با صرف قیمت این عمل احتمال دارد.

و بلافاصله پس از پایان یافتن بودجه سایت شما دیگر در گوگل نشان داده نمی‌ شوید اما در سئو، سایت شما بدون هیچ قیمتی تنها با صرف زمان بیشتر می‌توانید ترافیک مهم تری را برای سایت خود بوجود آورید.

مراحل اصولی سئو وب سایت

مراحل سئو کردن یک وب‌سایت به ۳ گروه اساسی بخش بندی می‌ شود و هر روش و شیوه ای که برای بهینه‌سازی سایت صورت دهید حقیقتا در یکی از این سه قسمت از مقاله سئوکار در تهران قرار خواهد گرفت.مرحله نخست تکنیکال سئو است که در این مرحله ما باید همه اشکالات فنی و تکنیکی سایت را پیش از آغاز مرحله دوم برطرف کنیم.

به طبع عدم برطرف کردن اشکالات تکنیکالی سایت همه زمان و انرژی شما را در ادامه از بین خواهد برد.نکاتی چون بهبود سرعت سایت، برطرف کردن ارور های رایج مانند Not Found، برطرف کردن مشکل Keyword Cannibalization، دیزاین جذاب سایت، برطرف کردن مشکل پیوند های یکتای سایت و … در این گروه قرار می‌ گیرند.

مرحله دوم، سئو داخلی سایت است. در این بخش از مقاله سئوکار در تهران ما با به کار بردن از روش های معروف سئو محتوا، تلاش می‌ کنیم مطلب خودمان را برای گوگل و مخاطبان سایت تا جای احتمالی بهینه‌سازی کنیم.شیوه هایی چون بهبود تایتل، بالا بردن نرخ کلیک، زمان ماندگاری در سایت، به کار بردن از تگ‌ های هدینگ، لینک دهی داخلی، به کاربردن لغت کلیدی در عنوان و آدرس صفحه و همینطور در توضیحات صفحه و … جز نکات سئو داخلی به شمار می روند.

مرحله سوم و نهایی که پر اهمیت ترین قسمت سئو هم به شمار می رود Off-Page سئو است. پس از بهبود اشکالات تکنیکالی و همینطور سئو داخلی و بهینه کردن محتوا حالا وقت آن است که با درست کردن بک لینک محتوای خود را از دید اعتبار قوی‌تر کرده تا بتوانیم نسبت به رقبا جایگاه خوب تری بدست آوریم.

مدل شیوه های سئو کدم ‌اند

همه شیوه و روش‌ هایی که برای سئو سایت اکنون به کار می برند همانطور که در مقاله سئوکار در تهران گفته شد چه توسط اشخاص مبتدی و چه متخصصین سئو در ۳ گروه اساسی قرار می‌ گیرند که به صورت زیر بخش بندی می‌شوند.سئو کلاه سفید اصطلاحاً به معنی استفاده از شیوه های کاملاً قانونی و مورد تائید گوگل، در این صورت از هیچ شیوه مشکوک و غیرمجازی از دید گوگل به کار بردی نشده.

و اصولا مطالب منظمی با رعایت اساس سئو در سایت جای می‌گیرند و عملیات لینک سازی بواسطه وب سایت‌های دیگر به طور کاملاً طبیعی صورت داده می‌ شوند.این شیوه یکی از مناسب ترین راه‌ هایی است که هیچ یک با بروز رسانی های جدید گوگل مورد جریمه جای نگرفته و می‌ تواند اساسی ترین مدل سئو کردن باشد.

تنها ضعف آن در وقت بر بودن آن است به صورتی که در بحث لینک سازی ممکن است چندین سال زمان ببرد تا سایت شما بتواند تعداد خیلی کمی لینک جلب کند.در این شیوه سئو، اضافه بر کاربرد از سئو کلاه سفید تا اندازه ای هم از شیوه های خاص نه همه سیاه برای سئو به کار می‌گردد.

به صورت عمده این شیوه در بیشتر سایت‌ ها اکنون پرطرفدار بوده و تا حد زیادی قابل پذیرفتن خروجی مورد انتظار را تأمین می‌ کند.متن ها با فرمت‌ های مورد تائید گوگل نوشتاری می‌ شوند و در قسمت لینک سازی تلاش می‌ شود به طور دستی لینک‌ هایی همچنین برای سایت درست شوند.

سئو کلاه سیاه که بدترین مدل احتمالی به بیان مقاله سئوکار در تهران در سئو سایت است و همواره ریسک زیادی در پنالتی شدن سایت بواسطه گوگل دارد به هیچ صورت سفارش نمی‌ شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام