پر اهمیت ترین اساس سئو

پر اهمیت ترین اساس سئو ارزان قیمت سایت آورده شده اند که هر یک قسمت بزرگی را دارا می شوندکه باید باید بر روی آن‌ ها تمرکز کنید:در این قسمت از مقاله می خواهیم پر اهمیت ترین معیار ها و اصول سئو سایت را برایتان به صورت خلاصه بازگو کنیم. برای شناخت با اصول سئو ما را دنبال کنید.

1- سرچ کنسول گوگل یا وبمستر : راه‌اندازی گوگل سرچ کنسول (ابزار وبمستر) یکی از اصول اولیه سئو است. این ابزار به شما یاری می‌ کند تا بر حضور و کارکرد سایت خود در سرچ گوگل نظارت کنید و در صورت احتیاج برای حفظ و یا بهبود آن، فعالیتی صورت دهید.

کنسول سرچ به شما یاری می‌ کند تا رتبه‌بندی لغات کلیدی، CTR ها، مجازات‌ های ممکن Google و خیلی از اطلاعات پر فایده دیگر را برای سئوی تخصصی تجزیه و ارزیابی کنید. دیگر خصوصیت های این کنسول دارای قابلیت استفاده محتویات تلفن همراه، انتخاب آنچه شما می‌ خواهید برای مشخص کردن، خطا های سایت، خطاهای داده ساختار یافته و لینک‌ هاست.

در حقیقت بدون دارا بودن سرچ کنسول و بدون دارا بودن اطلاعات آن، شما نمی‌ توانید راه صحیحی برای توسعه سایت خود داشته باشید. اینکه از چه لغتی بیشترین کلیک را می‌گیرید، اینکه کدام لغت بیشترین ایمپرشن را به شما می‌ دهند، اینکه یک صفحه بخصوص از سایت شما با چه لغت هایی وروددی می‌ گیرد.

و یا با چه لغاتی پتانسیل دارد که رشد کند، اینکه جایگاه تقریبی لغات کلیدی شما چطور است، اینکه کدام لغت و صفحه در حال رشد و کدام یک در حال پایین آمدن هستند، اینکه شرایط صفحه های ما در گوشی به چه صورتی است، سرعت صفحه های سایت ما در چه وضعیتی قرار دارد.

شرایط ایندکس سایت و سایت مپ به چه صورتی است و خیلی مورد های دیگر که در مقاله سئو ارزان قیمت سایت گفته شده است.به این معنی که بدون استفاده از این ابزار خیلی کارامد هیچگاه نخواهید توانست درک صحیحی از وضعیت سایت خود داشته باشید. اساسی ترین برنامه های سئو، بدون کاربرد از اطلاعات این ابزار  دارای اجرا نخواهد بود.

پس از گذشت زمان، ما فهمیدیم که این مقاله سئو ارزان قیمت سایت با خیلی از لغات در این زمینه پتانسیل رشد دارد و برای این لغات impression مناسب دریافت می‌ کند ولی چون عموما  position مناسبی ندارند  click خوبی دریافت نمی‌ کنند و position این لغات خیلی نا مناسب می باشد.

ما با دقت به همین وضعیت و اطلاعات تصمیم گرفتیم که این صفحه را برای این لغات همچنین بهینه کنیم. با این فعالیت ما هم رتبه خوب تری در این لغات به دست آوردیم و هم تعداد کلیک های خیلی بیشتری را جذب کردیم. و همه این کار ها را با اطلاعاتی که از جستجو کنسول به دست آوردیم انجام دادیم.

ادامه ی اهمیت های سئو سایت

2- سرعت وب ‌سایت :

سرعت وب‌سایت یکی از معیار های رتبه‌بندی است، در نتیجه مقاله سئو ارزان قیمت سایت شما همیشه باید در تصور بهبود آن باشید. خوب است بدانید طی تحقیقات، معین شده است که 100درصد از کاربران وب انتظار دارند که سایت در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود و اگر حدود 3 ثانیه بارگذاری نشود، آن‌ ها از بازدید سایت منصرف خواهند شد و آن را رها خواهند کرد.

3- بهینه‌سازی گوشی :

فراموش نکنید نکته مقاله سئو ارزان قیمت سایت بهینه‌سازی برای گوشی، کاری مهم است. سلیقه جهانی در حال حرکت از به کار بردن از دسکتاپ به جهت استفاده از موبایل است. در حقیقت، اجرای یک وب‌سایت که برای گوشی بهینه‌سازی شده بر روی رتبه‌بندی شما اثر منفی نخواهد گذاشت. گوگل در ماه مارس ۲۰۱۸ آغاز به نمایه‌سازی گوشی همراه کرد.

اولویت‌بندی نخست تلفن همراه به این مفهوم است که گوگل از نسخه گوشی وب‌سایت شما برای نشان دادن و رتبه‌بندی به کار می برد.شما همینطور می‌ توانید AMP (صفحه‌های سریع موبایل) را در گمان بگیرید. این امکان، یک کد HTML است که با خصوصیت های سفارشی گسترش یافته است.

و سرعت بخشیدن به محتوای استاتیک را ممکن پذیر می‌کند. این عنوان، در سال ۲۰۱۷، یکی از پروژه‌های اصلی سرچ گوگل بود و اگر آینده‌ای برای این دارا داشته باشد، آن را خواهیم دید.

4- نقشه سایت (site map) :

نقشه سایت به موتور های سرچ یاری می‌ کند تا محتوای شما را زیر و رو کنند. این نقشه در حقیقت یک فایل است که تمام قسمت های سایت در آن ذکر شده‌اند. این فایل وقتی مناسب است که وب‌سایتی بزرگ با یک ساختار مختلفی داشته باشید یا از محتوای رسانه‌ای غنی به کار ببرید.

در زمان بوجود آوردن نقشه سایت به یاد داشته باشید در مقاله سئو ارزان قیمت سایت که داشتن نقشه سایت به این مفهوم نیست که رتبه‌بندی شما بهبود خواهد یافت.

چه محتوایی باید بوجود آوریم

نخستین و مهم ترین پرسش همین است و جواب آن (حداقل از دید تئوری) ساده است: “منحصر به فرد باش”. بوجود آوردن محتوای اورجینال، تحریک کننده تفکر و جذاب، یک آغاز عالی برای رعایت کردن اساس سئو است. محتوا و سئو باید از اول شانه به شانه جلو بروند.

جستجوی لغت کلیدی یکی از پراهمیت ترین اساس سئو سایت است. در  آموزش های بعدی  سئو به شما فرا خواهیم داد که چطور در رتبه بندی گوگل جایگاه سایتتان را خوبتر نمایید و چگونه لغات کلیدی مناسبی برای خوب تر شدن رتبه انتخاب نمایید.نوشتن محتوا بدون سرچ لغت کلیدی، اهمیتی ندارد!

اگر محتوای شما بهینه نشده باشد در نتایج سرچ رتبه مناسبی نخواهد گرفت و در نتیجه ترافیک سایتتان کم خواهد بود. شما باید اطلاع داشته باشید چه لغت کلیدی ای برای سایتتان ترافیک بهتری تولید خواهد کرد.لینک سازی چه داخلی و چه خارجی یکی از پر اهمیت ترین فعالیت ها در سئو است که بطور زیادی برروی رتبه شما در گوگل اثرگذار می باشد.

البته ما در مقاله سئو ارزان قیمت سایت بصورت کامل هم لینک سازی داخلی را توضیح داده ایم و هم لینک سازی خارجی که لینک سازی به پردازشی بیان می شود که شما براساس آن لینکی از سایت های دیگر دریافت می نمایید. اگر خواستار باشید بطور فنی این مورد را بیان کنیم، لینک سازی دارای دو اصطلاح پر اهمیت از جمله بک لینک (backlink) و انکرتکست (anchor text) است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام