امتیازدهی به : post

سئو و استفاده بهینه وب سایت چیست؟

SEO مخفف جمله Search Engine Optimize است. مفهوم این جمله بهینه سازی وب سایت برای موتور های سرچ است که ما آن را در محتوای سئو در تهران اختصاصی ، موشکافانه به شما توضیح می دهیم.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

از جهتی که بیشترین سهم بازار موتور های جستجو از آن گوگل است.در نتیجه در این مقاله سئو در تهران اختصاصی فقط گوگل را در نظر می‌ گیریم. اگر خواستار باشیم سئو را خیلی ساده بیان کنیم، خواهیم گفت: ابتدا درباره هاست و سرور صحبت کنیم خواهیم بیان کرد تصور کنید یک رایانه همه ۲۴ ساعت روز روشن و اتصال به اینترنت باشد.

به این رایانه اساسا سرور می گویند. قسمتی از حافظه آن رایانه که اطلاعات وبسایت شما بر روی آن ذخیره شده است، را اساسا هاست می گویند. هاست ها مدل های مختلفی دارند، مثل هاست اشتراکی‌، هاست اختصاصی و … که بر اساس مدل هاست و مدل شرکت هاستینگ هزینه ها مختلف است.همراه ما در مقاله ی سئو در تهران اختصاصی باشید.

سئو در تهران اختصاصی

انواع زبان طراحی سایت مرتبط با سئو

به صورت اساسی برنامه نویسی در ساخت سایت بر اساس سئو در تهران اختصاصی در دو بخش انجام می گیرد:

• برنامه نویسی سمت کاربر

• برنامه نویسی سمت سرور

از جمله زبان‌های برنامه نویسی سمت کاربر می شود به Html ،Css ،Javascript ،jquery نام برد. و در سمت زبان برنامه نویسی سمت سرور از زبان های برنامه نویسی Asp.net ،PHP ،Ruby ،Java می توان اسم برد.طراحی کردن وب سایت شامل مرحله‌ هایی است که به طور اساسی باید انجام شود.

نخستین گام در طراحی کردن وب سایت خرید دامنه است. اسم دامنه می‌ تواند مربوط یا نامربوط باشد. به گونه ای که مربوط باشد از دید سئو رتبه بالاتری خواهد گرفت. بنابراین از خرید دامنه نوبت به خرید هاست می‌ شود. بر اساس مدل پروژه مدل هاستی که خریداری می‌ شود مختلف خواهد بود.

برنامه ریزی و برنامه طراحی کردن سایت

در این مرحله به چندین پرسش ساده باید جواب داده شود:

• علت طراحی این وب سایت چیست؟

• این وبسایت چه احتیاجی را پوشش می‌ دهد؟

• پرسونای کاربران هدف چیست؟

• هدف و منبع درآمد این وبسایت چه گونه خواهد بود؟

• روش رسیدن به مقاصد وب سایت چیست؟

طراحی کردن وب سایت

در مقاله ی سئو در تهران اختصاصی بنابراین از آن که همه وبسایت مورد ارزیابی و آنالیز قرار گرفت، حال به دنبال طراحی کردن وبسایت می‌ رویم این مرحله خود دارای چندین مرحله است :

• طراحی کردن گرافیکی وب سایت

• برنامه نویسی وب سایت

• تست و برطرف کردن مشکلات احتمالی

• طراحی کردن صفحات پر اهمیت وب سایت

• آپلود کردن وب سایت بر بستر اینترنت

در این مرحله وب سایتی که طراحی شده است بر روی‌ هاست آپلود می‌ شود. و با وارد کردن اسم دامنه در مرورگر سایت طراحی شده، آپلود می شود.همراه ما در مقاله ی سئو در تهران اختصاصی باشید.

بازاریابی وب سایت :

در این مرحله با تهیه محتوا و منتشر کردن آن در وب سایت و رسانه های مجازی، رعایت اساس سئو و تبلیغات اینترنتی انجام به بازاریابی سبب وب سایت خود می‌کنیم تا میزان مخاطبان به وب سایت خود را بالا ببریم.مقصود یک وبسایت در قالب لغات کلیدی عرضه می‌ شود.

برای نمونه اگر شما فروشگاه کفش دارید در نتیجه هدف وب سایت شما خرید کفش، هزینه کفش و … خواهد بود. در حقیقت هدف رساندن این لغات به صفحه نخست و رتبه های بالای گوگل است.ما را در ادامه ی محتوای سئو در تهران اختصاصی دنبال کنید.

نگهداری و ارتقا وب سایت :

در این مرحله نگهداری وب سایت خیلی مهم است. آپدیت وب سایت سبب امنیت و پرهیز از هک شدن از اساس مهم در این مرحله است. با اهمیت به تجربه ماه‌ های قبل نکاتی در وبسایت احتیاج به پاک کردن، بهبود و یا افزوده شدن دارد. در این مرحله برنامه نویس انجام به بهبود اساسی وب سایت می کند.

وبسایت رسپانسیو چیست؟

اکنون به کار بردن از موبایل های تلفن همراه و تبلت در ایران و دنیا خیلی افزایش پیدا کرده است. در نتیجه به کار بردن از اینترنت از راه موبایل های تلفن همراه همچنین شامل نرخ زیادی است. طراحی کردن سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا به این معنی که طراحی سایت به صورتی منعطف، که با اهمیت به اندازه صفحه نمایش، حالت آن همچنین تغییر کند. علت عملکرد از ریسپانسیو افزایش رضایت مخاطبات است.

بیشتر بخوانید : ادمین اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran