سئو عکس و به کار بردن از ویدیو

ممکن است بار ها شنیده و یا خوانده باشید در مقاله سئو در تهران بالا مرتبه که تصویر های سایت خود را سئو کنید اما خوب ممکن است پرسش باشد چطور؟ مگر تصویر هم سئو می‌ شود؟بله تصویر هم سئو می‌ شود. اما نه به اون مفهوم که ممکن است در فکر شما باشد.

سئو تصویر به این معنی که کم کردن حجم تصویر، تغییر اسم آن به لغت کلیدی معادل انگلیسی، تعریف تگ Alt برای آن‌ هاحتماً باید تصاویر که در سایت به کار می برید یکتا بوده و کپی از سایت دیگر نباشند به دلیل آن که گوگل این نکته رو با دقت به هوش مصنوعی خود شناخت داده و سایت شما را جریمه می‌کند.

به کار بردن از ویدیو های آموزش در پایان مقالات همچنین یکی از مناسب ترین روش هایی است که می‌ توانید برای سئو سایت خود از آن‌ ها استفاده کنید.

لینک سازی داخلی (Internal Links)

اساسا رفتاری موتور های جستجوگر در مقاله سئو در تهران بالا مرتبه بدین صورت است که بتوانند در برگه سایت‌ ها بخزند و به بن‌بست رسیدن برای آن‌ها هیچ گاه خوشایند نخواهد بود.خوب است در هر محتوای خود به کمترین ۳ محتوای مربوط دیگر داخل سایت خود لینک بدهید و کاربران سایت خود را هم راغب کنید تا از آن‌ ها بازدید کنند.

سئو چیست لینک داخلی بدین گونه علاوه بر بالا بردن وقت ماندگاری در سایت شما می‌ توانید نرخ بیرون آمدن از سایت یا Bounce Rate را هم به اندازه چشمگیری کم کنید.آیا محتوای شما دارای اشتراک گذاری است؟باید همواره بر اساس مقاله سئو در تهران بالا مرتبه با این مشاهده کردن محتوا درست کنید که آپ اندازه مخاطبان خود را درگیر کنید.

و توانایی داشته باشید پرسش ها در ذهن آن‌ها را جواب دهید که راضی شوند محتوای شما را در فضا اجتماعی خودشان به اشتراک بگذارند.سوشیال سیگنالاین فعالیت مخاطبان سایت شما چنان اثر محسوسی بر روی سئو شما خواهد داشت که در مدت خیلی کمی شاهد جابه‌جایی رنک سایت خود در گوگل خواهید بود به این روش Social Signal می‌ گویند که اثر آن بر هیچ‌ یک پوشیده نیست.

Off-Page سئو یا سئو خارجی

سئو Off-Page یا سئو خارجی به این معنی در مقاله سئو در تهران بالا مرتبه است که منتشر کردن محتوای درست شده در سایت ها و فضا های اجتماعی شما و بدست آوردن بک لینک برای نشان دادن مهم بودن محتوای بوجود آمده، در بالا اشاره کردیم که به کار بردن از شیوه کلاه سفید برای گرفتن لینک کاری خیلی وقت بر و در زمان هایی غیرممکن است.

باید تلاش کنید پس از درست کردن محتوا داخل سایت خودتان با به کار بردن شیوه کلاه خاکستری برای سایت خودتان دستی بک لینک‌ های دنبال کنید و یا با خرید بک لینک به طور رپورتاژ خبری صفحه موردنظرتان را در نشان دادن نتایج گوگل جز ۱۰ لینک نخست جای دهید.

مناسب ترین برنامه درست کردن بک لینک چیست؟در مقاله سئو در تهران بالا مرتبه لینک سازی و یا سئو خارجی مثل سئو داخلی روش های مختلفی وجود ندارد لازم است بتوانید با معیار ترین لینک‌ های رقبای خود که در صفحه نخست گوگل هستند را پیدا کنید و شما هم حقیقتا کاری که آن‌ها صورت داده‌اند را تکرار نمایید.

بدون دارا بودن ابزار این کار خیلی دشوار و حتی ناممکن خواهد بود. در اول ممکن است بتوانید اندازه ای سایت را به طور دستی در گوگل پیدا کنید اما این اندازه خیلی محدود بوده و برای پیدا کردن لینک‌ های بیشتر و همینطور تحلیل‌ های دقیق روی معیار آن‌ ها باید از ابزار های توانمندی مانند Ahrefs و یا Moz به کار ببرید.

با فرستادن نظر و دادن امتیاز به این آموختن ما را در درست کردن محتوا های ارزشمندتر برای شما کمک کنید.برای آزمایش این مورد اول فایل robots.txt سایت خود را وارسی کنید و یا از قسمت Blocked Resources گوگل وبمستر تولز اگر قسمتی از سایت شما برای خزنده‌ های گوگل محدود شده بود را بیابید.با ما در مقاله ی سئو در تهران بالا مرتبه همراه باشید.

و به گفته ی سئو در تهران بالا مرتبه نسبت به برطرف کردن آن سریعاً اقدام کنید.آیا محتوای سایت شما در گوگل دارای ایندکس شدن است؟در هر برهه از زمانی که توانایی داشته اید در گوگل با وارد کردن جملات زیر مقاله سئوکار ارزان وارسی کنید که آیا محتوای سایت شما در گوگل ایندکس می‌ شود؟ آیا سرعت ایندکس صفحات سایت شما دارای پذیرفتن است؟

آیا با فرمت درستی لینک‌ های شما در نشان دادن نتایج گوگل به کاربران نشان داده می‌ شود؟سئو چیست ایندکس شدن متن ها در گوگلاگر در این قسمت اشکالی وجود داشته باشد سئو سایت شما حقیقتا با مشکلات جدی مواجه خواهد بود و این احتمال موجود هست که حجم کثیری از ترافیک سایت خود را از دست بدهید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام