سئو مخفف چه چیزی است

درست در همین وقت که داخل این مقاله سئو در تهران باکیفیت شدید در نخستین پله و مرحله آموختن سئو ایستاده‌اید. مکانی که لازم نیست هیچ پیش بینی و علم قبلی در مورد سئو دارا باشید. راحت ترین و اصولی ترین احتیاج پس از گذراندن یادگیری های درست کردن کسب ‌و کار اینترنتی و بوجود آوردن وب‌ سایت تجاری، شناخت با اسا سئو (به انگلیسی: SEO و کوتاه Search Engine Optimization) است.

ما شما را در بین مسیر تنها نمی‌ گذاریم و تا آخر گام به گام شما را در راه کارآفرینی اینترنتی دنبال می‌ کنیم. پس بدون کمی دودلی و استرس این مقاله سئو در تهران باکیفیت را بخوانید. با ما همرا ه باشید،خب! خوب است با یک پرسش راحت آغاز کنیم. موتور جستجو چیست؟

موتور جستجو چیست‌ و به چه دلیل تا این اندازه پر اهمیت است

“مامان… جورابای من کجاست؟” همچنان عبارت شما تمام نشده که مادر با یک جفت جوراب تمیز و منظم جلو روی شما می‌ ایستد! “مامان… کیف من چه جایی است؟ دسته کلیدم کجاست؟ مدارک ماشینمو کجا قرار دادی؟” و هزاران خواسته دیگر که تماما در کسری از ثانیه جواب داده می‌ شود!

مراحل اساسی کارکرد موتور جستجو مانند مادر یک پسربچه نامرتب و بازیگوش است که هیچ زمان نمی‌ داند وسایلش چه جایی قرار دارد! تنها کافی است مادرش را صدا بزند تا در کمترین وقت وسایل مورد احتیاجش را پیدا کند.محیط مجازی جهان بزرگی است و بی‌نهایت وب‌ سایت و فعالیت را در خود جای داده‌ است که ما از وجود خیلی از آن ها اطلاع نداریم.

این موتور های جستجو هستند که در همه ساعات شبانه‌ روز اشتغال به وارسی وب‌ سایت‌ ها و فعالیت جهان آنلاین هستند.تنها لازم است شما به صورت کاربر این محیط مجازی خواسته خود را به موتور‌ های جستجویی مثل گوگل اعلام بدارید و آن ها در نظر مقاله سئو در تهران باکیفیت همه وب‌ سایت‌ ها و فعالیت مربوط با درخواست شما را در کسری از ثانیه به شما مشخص می کند.

طبق آخرین آمار سال 2018 که در این مقاله سئو در تهران باکیفیت آمده است، تقریبا 85 درصد از افراد برای جستجو و پیدا کردن احتیاج های خود از موتور جستجوی گوگل به کار می برند.

سئو یا استفاده بهینه برای موتور های جستجو چیست

سئو مخفف لغت Search Engine Optimization به مفهوم استفاده بهینه برای موتور های جستجو است. از آنجا که گوگل عظیم ترین موتور جستجو در جهان است، سئو بر اصول ارزش ها و اساس رتبه‌بندی گوگل صورت داده می‌ شود.هر دفعه که لغتی را در گوگل دنبال می‌ کنید در نظر مقاله سئو در تهران باکیفیت با یک فهرست بلند از نتایج مربوط با جستجو روبرو می‌ شوید که در لغت آن را SERP یا Search Engine Results Pages -به مفهوم صفحه نتایج جستجو- نام گذاری می کنند.

بیشتر افراد از برگه نخست نتایج زیاد تر نمی‌ روند و در همان برگه به ویژه در سه ردیف نخست فهرست، به جواب پرسش خود می‌ رسند و ادامه نتایج را وارسی نمی‌ کنند.در نتیجه شما به صورت صاحب یک کسب‌و‌کار اینترنتی باید همه سعیتان را به عمل ببرید.

تا وب‌ سایت شما با لغات جستجوی مربوط در برگه نخست و حتی در نخستین ردیف نتایج موتور جستجو گوگل آشکار و مشتری و فروش شما بیشتر شود.سئو در حقیقت گروه تلاشی است که شما برای رسیدن به اول فهرست گوگل انجام می‌ دهید.

سئو داخلی یا داخل صفحه چیست؟در سئو داخلی (به انگلیسی: On Page) در حقیقت در مقاله سئو در تهران باکیفیت تمرکز روی یک صفحه یا آدرس سایت است تا توانایی داشته باشیم آن‌ را از دید فنی وارسی و بهینه‌ سازی کنیم.

سئو خارجی یا خارج صفحه چیست؟سئو خارجی (به انگلیسی: Off Page) بر عکس سئو داخلی، گروه اقدامات و فعالیت هایی است که بیرون از فضا وب‌ سایت برای استفاده رتبه سایت خود صورت می‌ دهیم، در حقیقت ما درسایت‌ های دارای اعتبار دیگر به مشهور سایت خود می‌ پردازیم.

تمام خدمات های مرتبط به سئو خارجی حول محور ساختن لینک در گردش است. مقالات خیلی مختلفی در سایت میموس نوشته شده‌ا ند که اضافه بر یادگیری لینک سازی، آگاهی های پر فایده و کاربردی در مورد سئو خارجی به شما می دهند.

سئو تکنیکال چیست

در سئو تکنیکال تمرکز شما باید روی شکل سایت، تنظیمات اساسی، کیفیت محتوا و مسائل تخصصی و بروز مثل واکنش‌ گرایی باشد. برای مرتب کردن سئو تکنیکال سایت شما نباید هیچ اشکال فنی داشته باشد و در همه دستگاه‌ ها مثل گوشی و تبلت بطور صحیح نشان داده شود.

و البته باید دقتتان به مشتری مداری هم باشد و محتوا‌ های جالب و مخاطب‌ پسند درست کنید.اختلاف سئو داخلی و تکنیکال خیلی معین است. هر وقت از سئو داخلی صحبت می کنیم مفهوم ما استفاده بهینه و برطرف کردن مشکلات در یک صفحه سایت است.

بطوری که استفاده بهینه در سئو تکنیکال در مورد همه سایت به معنی مجموع صفحه ها، نوشته‌ ها، تنظیمات و خلاصه هر آن چه که مرتبط به سایت است، عملکرد و شیوه استفاده بهینه در مقاله سئو در تهران باکیفیت عرضه می‌ دهد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام