پر اهمیت ترین اساس سئو

در مقاله ی سئو در تهران با تجربه پر اهمیت ترین اساس سئو آورده شده اند که هر یک قسمت بزرگی را دارا می شوندکه باید باید بر روی آن‌ ها تمرکز کنید،در این قسمت می خواهیم پر اهمیت ترین فاکتور ها و اساس سئو سایت را برایتان به صورت خلاصه بیان کنیم. برای شناخت با اساس سئو ما را دنبال کنید.

1- جستجو کنسول گوگل یا وبمستر :

درست کردن گوگل جستجو کنسول (ابزار وبمستر) یکی از مبانی سئو است. این فعالیت به شما یاری می‌ کند در نظر مقاله سئو در تهران با تجربه که تا بر فعالیت و کارکرد سایت خود در سرچ گوگل نظارت کنید و در صورت احتیاج برای حفظ و یا بهتر کردن آن، فعالیتی انجام دهید.

کنسول سرچ به شما یاری می‌ کند تا رتبه‌بندی لغات کلیدی، CTR ها، مجازات‌ های ممکن Google و خیلی از اطلاعات پر فایده دیگر را برای سئوی تخصصی تجزیه و ارزیایی کنید. دیگر ویژگی‌ های که در مقاله سئو در تهران با تجربه آمده این کنسول دارای قابلیت به کار بردن محتویات گوشی همراه، انتخاب آنچه شما خواستارید برای مشخص کردن، اشتباهات سایت، اشتباهات داده ساختار یافته و لینک‌ ها است.

در حقیقت بدون دارا بودن سرچ کنسول و بدون دارا بودن آگهی آن، شما نمی‌ توانید راه صحیحی برای توسعه سایت خود دارا باشید. این که از چه لغتی زیاد ترین کلیک را می‌ گیرید، این که کدام لغت زیاد ترین ایمپرشن را به شما می‌ دهند، این که یک صفحه بخصوص از سایت شما با چه لغت هایی داخلی می‌ گیرد.

و یا با چه لغاتی پتانسیل دارد که توسعه کند، این که جایگاه تقریبا لغات کلیدی شما چطور است، این که کدام لغت و صفحه در حال توسعه و کدام یک در صورت افت هستند، این که شرایط صفحه های ما در گوشی به چه صورتی است، سرعت صفحه های سایت ما در چه وضعیتی جای دارد، شرایط ایندکس سایت و سایت مپ به چه صورتی است و خیلی موارد دیگر.

به این معنی در مقاله سئو در تهران با تجربه که بدون به کار.بردن از این ابزار خیلی کارامد هیچگاه نخواهید توانست درک صحیحی از وضعیت سایت خود دارا باشید. اساسی ترین برنامه های سئو، بدون کار برد از آگاهی های این ابزار  دارای اجرا نخواهد بود.در عنوانی مثل تحقیق لغات کلیدی که به طور تخصصی صورت داده می‌ شود، از آگاهی های جستجو کنسول به کار برده می‌ شود.

بطور مثال مقاله ای آماده می‌ کنیم در موضوعی بخصوص، پس از مثلا ۱ ماه آن برگه را مورد وارسی قرار می دهیم که با دقت به محتوای نوشته شده، این مقاله با چه لغات هایی پتانسیل توسعه دارد. ما مقاله ای را برای یکی از پروژه هایمان نوشته و در سایت جای دادیم در مورد سئو و عنوان این صفحه (سئو چیست؟) است.

پس از گذر زمان، ما فهمیدیم که این مقاله با خیلی از لغات در این حیطه پتانسیل توسعه دارد و برای این لغات impression مناسب دریافت می‌ کند ولی به دلیل آن که عموما  position مناسبی ندارند  click خوبی نمی گیرند و position این لغات خیلی نا مناسب می باشد.

ما با دقت به همین وضعیت و اطلاعات در مقاله سئو در تهران با تجربه تصمیم گرفتیم که این صفحه را برای این لغات همچنین بهینه کنیم. با این فعالیت ما هم رنک بهتری در این لغت به دست آوردیم و هم اندازه کلیک های خیلی دیاد تری را جلب کردیم. و همه این فعالیت ها را با آگاهی که از جستجو کنسول به دست آوردیم صورت دادیم.

ادامه ی مهم ترین اساس سئو که باید بدانید

2- سرعت وب‌سایت :

سرعت وب‌سایت یکی از ارزش های رتبه‌ بندی است، در نتیجه شما همواره باید در تصور بهبود آن باشید. خوب استکه در این مقاله سئو در تهران با تجربه اطلاع داشته باشید طی تحقیقات، معین شده است که 100درصد از کاربران وب خواستارند که سایت در کمتر از 2 ثانیه ارزیابی شود و اگر ظرف 3 ثانیه وقت بارگذاری نشود، آن‌ ها از دیدن سایت منصرف خواهند شد و آن را رها خواهند کرد.

3- استفاده بهینه گوشی :

فراموش نکنید استفاده بهینه برای گوشی، کاری مهم است. سلیقه دنیا در حال حرکت از به کار بردن از دسکتاپ به جهت استفاده از گوشی است. در حقیقت، اجرای یک وب‌سایت که برای گوشی استفاده بهینه شده بر روی رنک بندی شما اثر منفی نخواهد گذاشت.

گوگل در ماه مارس ۲۰۱۸ آغاز به نمایه‌سازی گوشی همراه کرد. رتبه بندی اولیه گوشی همراه به این مفهوم است که گوگل از نسخه گوشی وب‌سایت شما برای مشخص کردن و رتبه‌بندی به کار می برند.شما همینطور می‌ توانید AMP (صفحه‌ های سریع گوشی) را در نظر بگیرید. این کارایی، یک کد HTML است که با خصوصیت های سفارشی زیاد شده است.

سرعت بخشیدن به محتوای استاتیک را ممکن پذیر می‌ کند. این عنوان در مقاله سئو در تهران با تجربه، در سال ۲۰۱۷، یکی از پروژه‌ های اساسی سرچ گوگل بود و اگر آینده‌ ای برای این موجود باشد، آن را خواهیم تماشا کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام