سئو، توسعه رتبه سایت در گوگل

شما در گمان داشته باشید وب سایتی داشته باشید تا در صفحات گوگل مشاهده شوید یعنی سئو در تهران با نتیجه بر روی سایت شما فعالیت کند! ولی حقیقتا اگر وب سایت شما در اینترنت بواسطه موتور های سرچ که زیاد تر از 70 درصد ورود به وبسایت از شیوه آن ها انجام می گیرد انجام نشود، آیا حقیقتا این وب سایت مشاهده خواهد شد؟

سوالی که در مقاله سئو در تهران با نتیجه مطرح می شود آیا این وب سایت احتیاج های صاحب خود را برآورده خواهد کرد؟ زندگی یک پایگاه اینترنتی و یا همان وب سایت پیوسته به جذب مخاطب و فروش کالا ها و فعالیت می باشد.

چه پردازشی را طی کنیم تا موتور های سرچ به وب سایت ما محبوب داده شوند؟اگر خواستاریم یک موتور سرچ را نسبت به وب سایت خود محبوب گر نماییم، احتیاج به طی پردازش بخصوص وجود دارد. موتور سرچ گوگل یا هر موتور سرچ کننده دیگری بر اصول نکاتی که درالگوریتم آن ها بیان شده است، به وب سایت ها رتبه ای میان 0 تا 10 می دهند که به رنک آن وب سایت در آن موتور سرچ مشهور می باشد.

تصور کنید در مقاله سئو در تهران با نتیجه شما خواستارید کالاتان که ماشین می باشد را در اینترنت از روش وب سایت خود در معرض تماشا کاربر، و از روش فروشگاه آنلاین خود آن را در وب سایت خود به فروش برسانید. شخصی به جستجو خرید ماشین است و در موتور قوی سرچ گوگل لغت کلیدی خرید ماشین را سرچ می کند.

بعد از طی این پردازش بواسطه شخص جستجوگر، صفحات سرچ بیشتری از خرید ماشین در گوگل به شخص سرچ کننده پیشنهاد می شود در مقاله سئو در تهران با نتیجه ولی براساس یک تحقیق بواسطه شرکت گوگل، 90 درصد کلیک یک مخاطب در صفحه نخست روی نکات یک تا شش است.

ولی آیا تا کنون وب سایت خود را در صفحه نخست گوگل تصور کرده اید؟ یقینا با توسعه اینترنت و ارتقا به کار بردن از پایگاه های اینترنتی در کشور خوبمان ایران، یقیینا توسعه شگفتی در فروش فعالیت و کالا های خود را حس خواهید کرد! ولی چگونه انجام دهیم تا وب سایتمان در صفحات نخست گوگل به تماشا در بیاید.

1-به کار بردن از نقشه سایت :

سایت شما برگه هایی دارد که ربات گوگل نمی تواند آن ها را به آسانی Crawl کند. مثل صفحات براساس اجکس یا فلش سایت شما بروز است و لینک بیشتری از سایت های متفاوت ندارید. همان گونه که اطلاع دارید، گوگل زمان Crawl پس از ارزیابی و بررسی هر صفحه داخل لینک های آن می شود.

در این صورت از مقاله سئو در تهران با نتیجه اگر سایت شما همچنان لینک های بیشتری از سایت های پر اهمیت (از دید گوگل) ندارد بنابراین نقشه سایت می تواند به شما یاری کند. سایت شما آرشیو زیادی از صفحات را دارد ولی به درستی به یکدیگر لینک داده نشود و به صورتی که با جستجو کردن لینک ها به صورت معمول به بعضی صفحات هیچگاه نخواهیم رسید.

2-به کار بردن از متا تگ های درست :

“مدیریت ابر داده” درون ” کادر لغت واژه های اصلی مربوط با سایت ” لغات کلیدی مربوط با سایت را وارد کنید. اهمیت داشته باشید که از لغات عمومی به کار نبرید برای بهینه سازی وب بطور نمونه مقاله سئو در تهران با نتیجه اگر یک شرکت رایانه ای دارید به کار بردن از لغت “رایانه” در متاتگ اصلا خوب نیست. به کار بردن از لغاتی مثل “فروش رایانه دست دوم” نتیجه خوب تری دارد.

3.به کار بردن از توضیحات اصلی سایت :

در خیلی از وب سایت ها تماشا می شود که description سایت را سرشار نمی کنند یا متن خوبی در آن قرار نمی دهند. تلاش کنید حتما از همه لغات کلیدی سایت در description به کار ببرید . نمونه در مقاله سئو در تهران با نتیجه : اگر برای یک شرکت ماشین سازی به اسم راه پیما سایت را دیزاین کرده اید نوشتن متنی مثل :

“شرکت راه پیما شامل سابقه زیادی در صنعت کشور بوده و همیشه یاری به سلامتی هموطنان را جزو افتخارات خود اطلاع دارد: هیچگاه درست نیستonlineshop بنویسید:”شرکت راه پیما تولید کننده مدل های ماشین های کورسی و ماشین های عادی و شاسی بلند”.

4.انتخاب عنوان درست برای عنوان سایت :

انتخاب عنوان درست برای سایت نقش پر اهمیت در بهبود دیزاین سایت شما دارد. بطور نمونه مقاله سئو در تهران با نتیجه اگر برای یک شرکت ماشین سازی به اسم راه پیما وب سایتی دیزاین کرده اید .عنوان اصلی وب سایت را “شرکت راه پیما ” جای ندهید .

تلاش کنید در به صورت “شرکت راه پیما-تهیه کننده مدل های ماشین و کالا های ماشین” قرار داهید. جای دادن به صورت “شرکت راه پیما- ماشین – کالا های ماشینی ” هم سفارش نمی شود.

بیشتر بخوانید : سئو در تهران ، سئو سایت در تهران 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran