محتوا علل اصولی در رتبه ‌بندی گوگل است

محتوا یکی از فعال ترین نشانه‌ های رتبه‌ بندی گوگل است. با این‌ حال در نظر مقاله سئو در تهران برتر، خیلی از بازاریابان در درست کردن محتوای خوب اشکال دارند. باید اطلاع داشته باشید زمانی که توانایی داشتید با نگارش و انتشار یک پُستِ وبلاگ 300 لغتی، رنک بدست آورید، زمان های زیادی سپری شده است.

برای بدست آوردن رتبه در SERP (صفحة نتیجه های موتور جستجو) به محتوایی خوبی احتیاج دارید. با هر محتوایی که انتشار می دهید، باید توانایی داشته باشید به یک سوال ساده جواب دهید: «به چه دلیل این محتوا را انتشار می دهید ؟» . اینکه محتوایتان مقصود داشته باشد، از اهمیت والایی دارا است.

هیچگاه نباید پست‌ های وبلاگ یا دیگر مدل های محتوا را تنها برای پرکردن وبلاگ یا سایت انتشار دهید. همواره باید محتوا را برای تحقق مقاصدی مثل آنچه در مقاله سئو در تهران برتر ذکر شده انتشار دهید :

  • برای بدست آوردن رتبه در SERP؛
  • برای کسب لینک؛
  • برای یادگیری به مخاطبان؛
  • برای کمک به تعاملات اجتماعی؛
  • برای درست کردن مشتریان احتمالی (سرنخ ‌ها یا لید ها)؛

قالب محتوای منتخب شده عمواره باید با مقصود موردنظر مناسب باشد. به این صورت، درک اساسی اینکه به چه دلیل می ‌خواهید محتوا را درست و بارگذاری کنید، خیلی پر اهمیت است. برای هر یک مقاله، پستِ وبلاگ یا کمکی موفق باید مقصود داشته باشید.

نباید در حیله درست کردن مطالب سرسری بیفتید. مدل مطالب غالبا به علل های زیر که در مقاله سئو در تهران برتر نام برده شده درست می‌ شوند:

  • کارفرمای شما خواستار است هر روز یک پست وبلاگ بروز بارگذاری کنید.
  • فردی به شما گفته است هر اندازه محتوا زیاد تر باشد خوب است (بدون دقت به کیفیت).
  • اندازه زیاد محتوای تازه به رتبه‌ی خوب سایت یاری می ‌کند.

اگر چنین عملکردی برای درست کردن محتوا دارید، باید در نظرتان تجدید کنید. این مقاله سئو در تهران برتر را تا پایان مطالعه کنید تا با رموز درست کردن محتوای بهینه و باکیفیت بیشتر شناخت پیدا کنید.با تصور اینکه اطلاع دارید به چه علت باید از محتوا به صورت قسمتی از استراتژی سئو به کار می بریم ، بیایید مشاهده کنیم چطور می‌ توانید از بهینه‌ سازی اساسی محتوا یقین پیدا کنید.

عنصر حیاتی اصول سئو برای درست کردن محتوای بهینه‌ شده

اصول سئو در درست کردن صفحه ‌ای بطور کامل بهینه‌ شده، چک ‌لیستی راحت دارد که می ‌توانید آن را در مقاله سئو در تهران برتر پیروی کنید :

۱. کلید واژه مقصود :

تحقیق درباره لغت کلیدی یا کلیدواژه باید همواره نقطه شروع نوشتن باشد. درست کردن محتوا درکنار تحقیق درباره کلیدواژه‌ها خیلی پر اهمیت است.از ابزاری مثل برنامه‌ ریزِ کلیدواژه گوگل (Google’s Keyword Planner) یا دنبال کننده کلیدواژه ماز (Moz’s Keyword Explorer) برای معین کردن کلید واژه ‌هایی که کاربران در کنار عنوان منتخب  شما جست‌وجو می ‌کنند، به کار ببرید.

و از آن ها به صورت اساس فعالیت بهره بگیرید. کورکورانه محتوا درست نکنید؛ برنامه ‌ای بر اصول گروهی از کلیدواژه‌ ها فرمول بسازید.؛ با این ‌فعالیت از شروع خودتان را در راه موفقیت جای می‌ دهید. این عنوان باید بنیان محتوای شما را صورت دهد؛ کلیدواژه ‌های منتخب شما بر علل های دیگر صفحه اثر خواهد گذاشت.

در نتیجه در نظر مقاله سئو در تهران برتر اگر از شروع محتوای خود را با کلیدواژه‌ های بخصوص هدف‌مند نکنید، در رقابت برای بدست آوردن رتبه باید بیش از اندازه سعی کنید.

2. استفاده بهینه برچسب عنوان :

برچسب عنوان برگه یکی از پر اهمیت عناصر اساس سئو است که به سادگی می‌ توان آن را استفاده بهینه کرد. زمان نوشتن برچسب عنوانِ بهینه ‌شده، مناسب ترین چیزی که توانایی دارید از آن به کار ببرید ، کلیدواژه مقصود است.برای نمونه، همان جملات کلیدی «راهنمای کمپین ریتارگتینگ» را در تصور خود قرار دهید.

لغت واژه یا جملات کلیدی اساسی را در اول عنوان (تیتر اساسی مطلب) جای دهید. عنوان باید حداکثر  ۶۰ کاراکتر باشد. گوگل برچسب عنوان را در حال کنون بیشتر تا ۶۰۰ پیکسل مشخص می کند که از دید محدودیت کاراکتر حدودا ۶۰ کاراکتر می ‌شود. می ‌توانید از خدمات برچسب عنوان موزیلا همچنین برای وارسی مدل نمایش عنوان به کار ببرید .

3. کلیدواژه مقصود در پاراگراف اول :

سعی نکنید محتوا را با لغات کلیدی مقصود اشباع کنید. اکنون دیگر این شیوه جالب به گمان نمی ‌رسد. با این‌ حال خیلی پر اهمیت است که از لغت واژه اساسی در محتوا به کار نمایید؛ تنها باید این کار را به صورت طبیعی انجام دهید. سفارش می ‌شود در مقاله سئو در تهران برتر که لغت واژه اساسی را در اولین پاراگراف محتوا در صفحه در ۱۰۰ لغت نخست جای دهید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام