توضیحاتی درباره ی بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو

سئو در تهران بهینه و به عبارت دیگر بهینه‌ سازی موتور های سرچ برای بازاریابان خیلی پر اهمیت است. وقتی که وب‌سایت از دید سئو بهینه‌ سازی شده باشد بنابراین سرچ لغات کلیدی مربوط با کالا یا فعالیت برند به مخاطبان نشان داده خواهد شد. البته الگوریتم‌ های گوگل هر چند وقت یک دفعه آپدیت می‌شوند و هماهنگ شدن با آن‌ها راحت نیست.

پس چطور متوجه بشویم در حال حاضر رعایت کردن چه مواردی پاسخ می‌ دهد و چه مواردی بی اهمیت هستند؟ از کجا اطلاع داشته باشیم کدام شیوه ها قدیمی شده‌ و با چه شیوه ای جایگزین شده‌ا‌ند؟ اگر جواب این پرسش ها را در مقاله سئو در تهران بهینه نمی‌ دانید هیچ جای دشواری نیست، این مبحث یکی از اساسی ترین نگرانی های هر بازاریابی است.

برای همین در ادامه این مقاله سئو در تهران بهینه به ارزیابی روش هایی برای بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت با اهمیت به لغات کلیدی می‌ پردازیم. نکاتی که ارزیابی می‌کنیم برای قسمت وبلاگ سایت هستند و همه بخش های وب‌ سایت را پوشش نمی‌ دهند.

1- روی یک یا دو لغت کلیدی طولانی و اصلی تمرکز کنید.

استفاده بهینه کردن پست‌ های وبلاگ از دید لغات کلیدی به این مفهوم نیست که در یک متن تا می‌ توانید از لغات کلیدی به کار ببرید. این کار حتی احتمال دارد به ضرر سئوی سایت باشد به دلیل آن که موتور جستجو احتمال دارد فکر کند متن شما اسپم بوده و فقط از روش کلمات کلیدی هدف دارد رتبه خود را بالا ببرد.

به کار بردن بیش از حد از لغات کلیدی نه فقط برای موتور های سرچ نامناسب است بلکه از دید خواننده متن همچنین ناخوشانید است. پس به کار بردن از لغات کلیدی باید صحیح و به جا باشد.برای هر پست وبلاگ روی یک یا دو لغت کلیدی تمرکز کنید تا بتوانید مقصود اصلی از نوشتن محتوا را محفوظ نگه دارید.

یقینا هر مطلبی این پتانسیل را دارد که بیش از دو لغت کلیدی را پوشش دهد، ولی انجام چنین فعالیتی به هیچ صورت سفارش نمی‌ شود. از جهتی که بازدیدکنندگان وب‌سایت همواره از لغات کلیدی طولانی به کار می برند در نتیجه مقاله سئو در تهران بهینه خوب است در هر متن روی یک یا دو لغت کلیدی طولانی تمرکز شود. به گونه دیگر به کار بردن از کلمات کلیدی صحیح سبب هدایت ترافیک مناسب به وب‌سایت می‌ شود.

2- لغات کلیدی انتخابی را در قسمت های مخصوص قرار دهید.

حال که لغت کلیدی مورد نظر خود را یافتید وقت آن رسیده است که در جای درست از آن استفاده کنید. مناسب ترین مکان برای استفاده از لغات کلیدی و افزایش رتبه در سرچ کدام بخش ها هستند؟ در هر وبلاگی لغاتی کلیدی باید در چهار منطقه به این معنی که در عنوان، سر تیتر و بدنه اصلی، یو آرال و متا دیسکریپشن جای بگیرند.
عنوان
عنوان یک مطلب نخستین معیاری است که طبق نظر مقاله سئو در تهران بهینه کاربر به صورت آن اندازه مربوط بودن محتوا را با لغت کلیدی که سرچ کرده است، ارزیابی می کند. در نتیجه استفاده از لغت کلیدی در عنوان مهم است. از یاد نبرید که باید لغت کلیدی را در نخستین 65 کاراکتر اولیه عنوان به کار ببرید.

. به دلیل آن که گوگل این اندازه از متن را در نتیجه سرچ نشان می‌ دهد. البته گوگل بر اساس اندازه پیکسل، پهنای مورد نظر را برای نشان دادن عنوان متن انتخاب می‌ کند. از جهتی که به طور جدید تعداد پیکسل‌ های نشان داده شده به 500 تا 600 پیکسل افزایش پیدا کرده است بنابراین تقریبا 65 کاراکتر از عنوان در نتیجه سرچ به نمایش در خواهد آمد.

اگر مبحثتان عنوان زیادی دارد خوب است لغات کلیدی را در اول آن به کار ببرید تا مخاطب با خواندن قسمتی از آن متوجه مربوط بودن متن، با عبارت مورد سرچ خود شود.با ما در مقاله ی سئو در تهران بهینه همراه باشید.

سر تیتر و بدنه اصلی

تلاش کنید لغت کلیدی مورد نظر را به صورت مرتب در سرتیتر ها و متن اصلی به کار ببرید. از یاد نبرید که در انجام این فعالیت نباید زیادی انجام دهید. لغات کلیدی اگر بیش از حد به کار برده شوند متن را غیرطبیعی می‌کنند و احتمال دارد کاربر از مطالعه کردن آن منصرف شود.

خیلی به این عنوان فکر نکنید که با به کار بردن بیش از حد از لغات کلیدی احتمال دارد از جهت موتور های سرچ امتیاز منفی بگیرید. یقینا هر نویسنده‌ای قبل از آن که آغاز به نوشتن متن کند به لغات کلیدی آن فکر می‌ کند و این خیلی خوب است. ولی نباید همه تمرکز شخص روی این عنوان گذاشته شود.

تمرکز اصلی یک نویسنده باید روی کاربران سایت باشد نه آن که لغات کلیدی را چند دفعه در محتوا استفاده کند. تلاش کنید در هر متن به پرسش های احتمالی مخاطبان در مورد آن موضوع جواب دهید. این کار مقاله سئو در تهران بهینه یاری می‌ کند که لغات کلیدی همچنین خودبه‌خود در متن اضافه شوند.

بیشتر بخوانید : سئو تهران ، سئو سایت تهران

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran