فعالیت سئو ( خدمات seo ) چیست

بصورت اساسی به بیان مقاله سئو در تهران به روز به خدمات های انجام شده درون وب سایت و خارج از وب سایت سبب قرار گرفتن لغات کلیدی وب سایت در برگه های نخست موتور های سرچ و حفظ جایگاه در آن ها، فعالیت سئو بیان می شود. فعالیت سئو یک پردازش بوده و مادامی که وب سایت ها موجود هستند می بایست این پردازش وجود داشته باشد.

سئو تهران عرضه دهنده فعالیت سئو برای همه کسب و کارها در ابعاد متفاوت است. به اشخاصی که فعالیت سئو را انجام می دهند اصطلاحا سئوکار بیان می شود.

فعالیت سئو سفید چیست؟فعالیت سئو سفید به مجموعه خدمات هایی در این مقاله سئو در تهران به روز گفته می شود که در جهت قوانین موتور های سرچ بوده و از شیوه ها و روش های حبابی و غیر متعارف به کار برده نشود. موتورهای سرچ هوشمند مانند گوگل همواره در صدد آن هستند که با دقت به سرچ کاربران مناسب ترین نتایج را در اختیار آن ها جای دهند.

فعالیت سئو سفید  شیوه های بهینه سازی وب  سایت ها بوده که اصول موتور های سرچ را رعایت می کنند و از ماندگاری زیادی دارا هستند.

فعالیت سئو سیاه چیست

فعالیت سئو سیاه به صورت اساسی به خدمات هایی اطلاق می شود که از شیوه های غیر متعارف در صدد فریب موتور های سرچ باشند. فعالیت سئو سیاه یا کلاه سیاه که در مقاله سئو در تهران به روز آمده است احتمال دارد بطور موقت سبب بهبود رتبه سایت و هدایت ترافیک به جهت سایت گردد.

اما عمر آن خیلی کوتاه بوده و پس از آگاهی موتور های جستجو از این عنوان، وب سایت مرتکب شده را جریمه خواهند کرد.

  • خرید بک لینک
  • بک لینک به مفهوم

سئو کلاه سیاه  چیست؟ سئو کلاه سیاه به روش، برنامه ها و شیوه هایی بیان می شود در مقاله سئو در تهران به روز که از شیوه های غیرقانونی و مخرب تلاش می کنند رتبه وب سایت بالا ببرند. در حقیقت در سئو کلاه سیاه، مقصود بیشتر بالا بردن رتبه در موتور های سرچ است و هیچ تمرکزی برروی مخاطبان و افراد سایت موجود نیست.

البته خب اشخاصی که در حیطه سئوکلاه سیاه، خدمات می کنند، هیچ زمان از دستورعمل های قانونی گوگل تبعیت و دنبال نمی کنند و تنها یک چیز را مشاهده می کنند: جای گرفتن در صفحه نخست گوگل در زود ترین وقت و به هر قیمتی.

سئو کلاه سفید

آیا تا به الان نام سئو کلاه سفید شنیده اید و می دانید چیست  یا white hat seo ؟ می‌ دانید برای دارا بودن این مدل سئو در سایت خود چه فعالیت هایی را باید انجام بدهید؟ اگر خواستارید یک سئوی ماندگار و دارای اعتبار داشته باشید با ادامه این مقاله سئو در تهران به روز همراه باشید. اینجا همه روش های سئو کلاه سفید را به شما بیان خواهیم کرد.

سئو کلاه سفید ( White Hat Seo ) سئو کلاه سفید به گروهی از روش های بهینه سازی سایت بیان می‌ شود که با قوانین و ضوابط موتور های سرچ، به خصوص گوگل، تطابق دارد. در سئو یا استفاده بهینه کلاه سفید تلاش می‌ کنیم با حفظ وضعیت و قوانین و روش هایی که از جهت گوگل تعریف شده است، رنک سایت‌مان را در صفحات نتایج موتور های سرچ بهبود ببخشیم.

حقیقتا برعکس رخدتدی که در سئو کلاه سیاه یا شیوه های غیر قانونی سئو رخ می دهد. سئو کلاه سفید ( White Hat ) یقین ترین شیوه بهینه‌سازی به شمار می‌ آید به این علت که در این شیوه بر اصول روش های تعریف‌شده از سبب گوگل سایت خود را بهینه می‌ کنید و از هر مدل مجازات از جهت گوگل به دور خواهید بود.

فقط اشکال این است در این مقاله سئو در تهران به روز که شیوه بهینه‌سازی کلاه سفید یا White Hat صبر و شکیبایی و پشتکار زیادی خواستار است. در این شیوه برای رسیدن به نتیجه مناسب باید زمانی صبر کنید. رتبه‌ های زیاد یک شبه به دست نمی‌ آیند ولی اگر به نتیجه ماندگار و عزت و آبرویی که در کنار گوگل به دست می‌ آورید تصور کنید، تحمل کردن راحت تر می‌ شود!

سئو کلاه خاکستری

اگر خواستار باشیم سئو را به چند بخش تقسیم کنیم، می توانیم بیان کنیم دارای بخش های سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری چیست است. همانگونه که اطلاع دارید، سئو شامل روش های متفاوتی است که البته تمام آن ها پر فایده نمی باشند.

روش هایی که از دید گوگل قانونی هستند را در گروه سئو کلاه سفید جای می گیرد و آن هایی را که غیرقانونی می باشند و به بیان مقاله سئو در تهران به روز به مدلی راه دررو به شمار می آیند را در گروه سئو کلاه سیاه جای می گیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام