سئو در تهران به چه معناست

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

پیش از آموختن سئو

پیش از آن که بخواهیم بگوییم سئو در تهران به چه معناست یا درباره مباحث بهینه سازی موتور های سرچ بگوییم باید درک صحیحی نسبت به خود موتور های سرچ داشته باشیم. اگر اطلاع نداشته باشیم آن ها چگونه فعالیت می کنند، تغییر به ربات هایی می شویم که همیشه در حال تیک زدن چک فهرست های ماشینی هستیم.

مباحث مرتبط به Search Engine ها خیلی گسترده تر است که در این مقاله سئو در تهران به چه معناست بتوانم اطلاعات لازم درباره به آن ها به شما منتقل کنیم این حال تلاش می کنیم که نکات مهم را خلاصه‌وار بنویسم تا توانایی داشته باشید با تحقیق بیشتر اطلاعات جامعه تری را در این حوزه مطالعه کنید.

 

معنای پایه موتورهای جست و جو

پیش از آن که درباره تعریف سئو سخن بگوییم در مقاله سئو در تهران به چه معناست، لازم که اطلاع داشته باشید موتور های جست و جو، مانند گوگل، به چه روش به جستجو نتایج مربوط می گردند؟ چگونه صفحات را مشاهده می کنند؟ چگونه نتایج را رتبه بندی می کنند؟موتور های جست و جو چطور کار می کنند؟

یک موتور جست و جو در حقیقت یک سایت هست که اطلاعات متفاوت را از مقطع وب جمع آوری می کند، نمایه گذاری می کند و این اطلاعات را بخش بندی و رنک بندی می کند تا بنا بر درخواستی که کاربر به این سایت می فرستند، جوابی مناسب بدهد.
یک موتور سرچ سه مرحله اساسی که در این مقاله سئو در تهران به چه معناست گفته شده را طی می کند:

خزیدن ( Crawling): در این مرحله تلاش می شود که همه صفحات قابل دسترس در وب را وارسی کند و اطلاعات درست را بیابد.

نمایه گذاری (indexing): در این مرحله دیتا های خزش شده، گروه بندی و نگه داری می شوند تا با سرعت خیلی زیاد تری قابل دسترس باشند.

رتبه بندی(Ranking): در این مرحله اطلاعات براصول کوئری سرچ شده بواسطه کاربر رتبه بندی می شود. به این معنی باید به صورت از مرتبط ترین صفحه تا صفحات با ارتباط کمتر مرتب شوند.

در مطلب سئو ما باید این عملکرد را برای موتور سرچ بهینه سازی کنیم، تا سایت ما به درستی خزش شود، اطلاعات به طور صحیحی نمایه گذاری شوند و از نظر محتوایی بهترین جواب را برای کاربر در کوئری مد نظرمون تهیه کنیم.ولی داستان همینجا پایان نمی یابد، با بیشتر شدن صفحات وب و بالا بردن رقابت برای دیدن شدن کار موتور های سرچ هم پیچیده تر شده و در مرحله رنک بندی، معیار های خیلی مختلفی دخیل می شوند.

موتور های سرچ چگونه نتایج را رنک بندی می کنند

براساس این سال‌ ها معیار های خیلی بیشتری معرفی شده اند که تصور می کنیم در رنک بندی اثر گذار هستند، ولی اگر خواستار باشیم عملکرد اصلی موتورهای جست و جو را وارسی کنیم به سه معیار اصلی که مقاله سئو در تهران به چه معناست گفته شده می رسیم.این 3 معیار پر اهمیت ترین نکاتی هستند که جستجو آن ها را بررسی می کنند، که هر یک از این نکات دارای معیار های خیلی متفاوتی می توانند باشند.

نکات فرعی دیگری همچنین وجود دارند که در وحله‌ی بعدی و یا در برخی از حوزه ها اهمیت بیشتری پیدا می کنند.بخش بندی نتایج(بر اصول تاریخچه کاربر،وقت جستجو در ساعات روز یا سال،مکان کاربر و …).

  • تنوع در نتایج
  • کیفیت
  • اعتماد

اندازه بیشتری از معیار هایی که بر رنک بندی نتایج گوگل اثرگذار هستند را در این مقاله سئو در تهران به چه معناست معرفی کرده ایم.

به رتبه های برتر گوگل بیشتر اهمیت دهید

براساس آمار های رسمی انتشار یافته بواسطه موتور سرچ Google، به طور میانگین بیش از 32 درصد کاربران موتور های سرچ شامل پلتفرم دسکتاپ و 24 درصد کاربران پلتفرم های گوشی بر روی نخستین رنک گوگل کلیک می کنند و این به مفهوم جذب بیشترین کاربر است.

شما زمانی که توانا باشید، مخاطب را به سایت خود بکشانید، توانا هستید که پردازش رسیدن به مقصود خود را ترسیم کنید.شما می توانید برای کاربران گوشی که صفحه نمایش کوچیک تری در دست دارند، تعدادی از مورد های اصولی را برای فروش، جذب یا توضیح فعالیت در نظر بالاتری جای بدهید که آن ها توانا باشند با رضایت زیاد تری در سایت شما بمانند و یا آن را پس از انجام پردازظ مدنظر شما رها کنند!

همواره این اثبات شده است که سایت هایی که بر اساس اصولی که در دوره های یادگیری سئو به آن ها فرا داده می شود، سایت خود را ارزیابی کرده اند، می توانند در وقت های کمی، تعداد بیشتری مخاطب به سوی خود جذب کنند.البته آشکار است که هر اندازه الگوریتم های گوگل به طور عملکرد تری شناخته شوند.

و از آن ها در محتوا به کار برده شود، شما می توانید شانس زیاد تری در نتیجه داشته باشید. شما طبق بیان مقاله سئو در تهران به چه معناست می توانید زبان مناسب تری از کاربران را درک کنید و با مخاطب خود به طور مناسب تری ارتباط نهایی برای فروش یا معرفی برند خود داشته باشید.

همراه سئو تهران باشید.

2021-01-01T17:16:49-01:00