سئو در تهران بی نظیر ما

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

مهم بودن سئو برای سایت و فروشگاه آنلاین

سئو در تهران بی نظیر ما چگونه است ؟ به چه علت انجام سئو برای سایت ها و فروشگاه آنلاین مهم است؟ یک وب سایت بعد از دیزاین ، احتیاج بازدید و ورود کاربران است. بالا بردن بازدید سایت به شیوه هایی مانند تبلیغات ایمیلی ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، تبلیغات کلیکی در گوگل ممکن پذیر است که البته خیلی از این شیوه ها مبلغ بیشتری دارا هستند.

از جهتی موتور های سرچ به گفته مقاله سئو در تهران بی نظیر ما و ویژه گوگل ، منبع اساسی تامین ترافیک وب سایت ها هستند. هروزه میلیارد ها سرچ بواسطه کاربران در گوگل صورت داده می شود و یقینا هر سایتی که توانایی داشته باشد در صفحه نخست این موتور سرچ جای بگیرد ترافیک و بازدید زیادی بدست خواهد آورد. تحقق چنین مقصودی به یاری سئو سایت خوب خواهد بود.

مهم بودن سئو با بالا بردن رقابت بین سایت های آنلاین افزایش یافته است. به دلیل آن که در نظر مقاله سئو در تهران بی نظیر ما حتی جای گرفتن در صفحه نخست همچنین نمی تواند موفقیت صد در صدی را بوجود آورد. در تقگریب 75 درصد کاربرانی که جملاتی را در گوگل سرچ می کنند با همان 3 لینک نخست تصمیم خود را می گیرند ، بنابراین می توان نتیجه گرفت که سئو برای بدست آوردن رتبه نخست تا سوم در موتور های سرچ مهم است.

نکته مهم دیگری که سئو سایت دارد و در مقاله سئو در تهران بی نظیر ما گفته شده، این است که اندازه نامحدودی از کاربران و مشتریان بالقوه را از همه دنیا و ایران مایل به سایت شما می کند.  همینطور با جای گرفتن بالای فهرست نتایج جستجو ، احتیاج به دیگر شیوه های تبلیغاتی مانند گوگل ادوردز کم خواهد شد و سبب صرفه جویی در مبالغ می شود.

پر اهمیت ترین شیوه های سئو سایت

سئو به چند شیوه و روش بخصوص محدود نمی شود ، ولی می توان 6 شیوه ای که در ادامه مقاله سئو در تهران بی نظیر ما توضیح می دهیم را پراهمیت ترین و اثرگدار ترین روش های سئو دانست. برای هر مدل سایت و با هر زبان برنامه نویسی ، وردپرس ، جوملا و دیگر پلتفرم های دیزاین سایت ،  شیوه های ذیل مهم هستند.

در قبلا بیشتر فعالیتی که برای سئو صورت داده می شد برای جلب دید ربات ها و خزنده های گوگل بود. اما با آپدیت الگوریتم های گوگل و ارزیابی رفتار کاربران بر اصول هوش مصنوعی بواسطه گوگل ، در حال کنون شیوه های سئو بر تجربه کاربری متمرکز هستند. به همین علت بیشتر فعالیت سئو به بالا بردن سرعت سایت ، کم کردن زمان لود کردن ، بهبود نشان دادن سایت در موبایل ، عرضه مطالب و اطلاعات بروز و عملکردی به کاربران می انجامد.

البته برای آن که رتبه بیشتری در نتایج سرچ بدست آورید باید هم  رضایت کاربر را بوجود آورید و هم با استفاده بهینه ساختار صفحات ، درک خزنده های موتور سرچ از سایت خود را بالا ببرید. تا وقتی که گوگل به درستی متوجه محتوا ، عنوان و مقصود وبسایت شما را متوجه نشود نمی توانید در برابر لغات کلیدی کسب و کار خود رتبه بهتری بدست آورید. در عین حال وقتی که به صفحه نخست رسیدید ، معیار تجربه کاربر بودن در ماندگاری یا افت رتبه شما اثرگذار خواهد بود.

سئو عکس ها

عکس نقش بخصوصی در سایت ها و فروشگاه های آنلاین دارند که نه فقط سبب زیبایی سایت می شوند ، بلکه در نظر مقاله سئو در تهران بی نظیر ما در منتقل کردن پیام به کاربر همچنین اثر دارند. ولی برای به کار بردن از عکس ها حتما باید آن ها را کم حجم کنید و فرمت و اندازه مناسب را جای دهید. همینطور برای هر عکس عنوان و تگ alt مربوط با عنوان صفحه مهم است. استفاده بهینه عکس ها سبب بالا بردن سرعت سایت ، درک بهتر ربات گوگل از صفحه و بهتر شدن تجربه کاربری خواهد شد.

سئو متاتگ صفحه

هر صفحه وب برای آن که به درستی بواسطه کاربران و موتور های سرچ درک شود ، باید متاتگ های درست و بهینه شده در بر داشته باشد. پر اهمیت ترین متاتگ های صفحه ، تگ عنوان ، متاتگ alt ، متاتگ توضیحات ، هدینگ های h1 تا h6 هستند. در سئو تاکید بیشتری بر متاتگ ها می شود به دلیل آن که نه فقط به تعامل مناسب تر صفحه با گوگل یاری می کند ، بلکه در منتقل کردن پیام به کاربران و بالا بردن درک آن ها از سایت می انجامد. در همه متاتگ های بیان شده مقاله سئو در تهران بی نظیر ما به کار بردن از لغت کلیدی مقصود ضروری است.

همراه سئو تهران باشید.

2021-01-01T00:18:58-01:00