به چه علت موتور جستجوی گوگل مناسب ترین موتور جستجو است

بدون تردید در مقاله سئو در تهران تخصصی با اسم گوگل غریبه نیستید؛ این موتور جستجو که به صورت پربازدیدترین سایت جهان همیشه از آن یاد می‌ شود، ماهانه زیاد تر از 1.6 میلیارد کاربر را به جهت خود جلب می‌ کند. از جهتی دیگر، ممکن است جالب باشد که اطلاع داشته باشید بیش از 70 درصد ورودی سایت‌ ها از راه موتور های جستجو، مرتبط به Google است.

پس از گوگل، وب سایت بینگ در رتبه‌ی دوم جای دارد که سهم آن به صورت میانگین، فقط 7 درصد است. در نتیجه به گفته مقاله سئو در تهران تخصصی باید دیزاین سایت و برنامه تولید محتوا شما در جهت خواسته‌ های گوگل باشد!بدون تردید این موتور جستجو فعال ترین بوده .

و به همین دلیل بیشتر قوانین و مبانی سئو در سبب موفقیت یک وب سایت در نتیجه‌ی سرچ گوگل جای دارد. بنابراین باید اطلاع داشته باشید که برای به موفقیت رساندن کسب و کار اینترنتی خود احتیاج دارید تا به صفحه‌ی نخست جستجوی گوگل و بعد به لینک‌ های بالاتر برسید.

مهم بودن سئو چیست به چه علت ارزشمند است

در بازار رقابتی در حال حاضر، ارزش سئو زیاد تر از همیشه است. میلیون‌ ها مخاطب در هر روز به جهت جواب پرسش های خود و یا به دنبال برطرف کردن مشکلات خود هستند و این فعالیت را از راه موتور های جستجو مثل گوگل انجام می‌ دهند. اگر شما یک وب‌ سایت، وبلاگ یا فروشگاه اینترنتی دارید.

سئو می‌ تواند به کسب‌وکار شما یاری کند و شما را به مقصودتان برساند. مهم بودن سئو همینطور در همین است و اگر می‌ خواهید که در نتیجه‌ی سرچ یک لغت، یکی از لینک‌ های نخست باشید باید به اساس و اصول سئو احترام بگذارید. بنابراین اگر به دنبال برندسازی، کم کردن قیمت های بازاریابی و پیدا کردن مشتری‌ های مقصود هستید.

به هر شیوه ای که شده، عنوان SEO را جدی بگیرید. بد نیست اطلاع داشته باشید در مقاله سئو در تهران تخصصی ، اکثر کاربران موتور های جستجو به‌ احتمال بیشتر بر روی یکی از 5 پیشنهاد نخست در برگه های نتایج(SERPS) کلیک می‌ کنند.کاربرانی که از راه گوگل داخل سایت شما می‌ شوند مشتریان و کاربران حقیقی شما هستند.

به دلیل آن که با لغت کلیدی مرتبط به کسب‌وکارتان داخل سایت شما شده‌اند.سئوی سایت کم هزینه است؛ در حقیقت اگر شما خودتان سئو سایتتان را به عهده داشته باشید قیمت زیادی برای شما نخواهد داشت.اگر شما در موتور های سرچ در شرایط های بالا در مقاله سئو در تهران تخصصی قرار داشته باشید، اعتماد کاربران به وب‌سایت شما زیاد تر می‌ شود.

اندازه اشخاصی که وب‌ سایت شما را با سرچ در گوگل یا یاهو پیدا می‌ کنند خیلی زیاد تر از فضا های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، توییتر و دیگر کانال‌ های فضا های اجتماعی است.اگر دو وب‌ سایت متفاوت یک‌چیز هماهنگ را به فروش برسانند، سایتی که برای موتور های سرچ استفاده بهینه شده است.

و سئو خوبی دارد، بازدید کننده زیاد تری به دست می‌ آورد و بنابراین فروش زیاد تری همچنین خواهد داشت و اینجا به صورت اساسی درک خواهید کرد معنای سئو چیست و با چه مقصودی انجام می‌ گیرد.

مراحل سئو در سایت

به صورت اساسی عملیات سئو در سه بخش صورت داده می‌ شود. زمانی قرار است رنک سایت خود را در موتور های سرچ پیشرفت دهید، لازم است اول داخل سایت را استفاده بهینه کنید و بعد به دنبال سئوی خارج از سایت بروید که این عملیات در سه بخش وابسته به هم بخش بندی می‌ شوند :

سئو فنی یا تکنیکال سئو(Technical SEO)

سئو داخلی یا آن‌ پیج سئو(Onpage SEO)

سئو خارجی یا آف‌ پیج سئو(Offpage SEO)

این ۳ مرحله جز اصولی ترین مراحل سئو می‌ باشند و خوب است که این مراحل به صورت انجام شوند. در ادامه مقاله ### به تشریح و معرفی این ۳ مرحله پرداخته‌ ایم ولی به عبارت راحت تر اول باید سایت خود را از دید فنی برای گوگل صورت دهید، بعد به دنبال سئو داخلی بروید و پس از آن همچنین سئو خارجی سایت خود را صورت دهید.

بد نیست اطلاع داشته باشید که سئو تکنیکال زیر مجموعه‌ی سئو داخلی است ولی گستردگی این قسمت سبب شده است تا خیلی آن را به صورت یک مرحله جدا معرفی کنند. ما هم در این مقاله سئو در تهران تخصصی برای اینکه مهم بودن این قسمت از سئو را به درستی درک کنید، آن‌ ها را از یکدیگر جدا کرده‌ایم.

سئو چیست در حقیقت تعریفی از این سه مرحله است که در ادامه به معرفی هر یک از آن می‌پردازیم.با ما در مقاله ی سئو در تهران تخصصی همراه باشید.

سئو تخصصی یا تکنیکال سئو چیست

سئو تخصصی بیشتر به مسائل فنی سایت شما می‌ پردازد و شما باید یک اساس نخست را در زمان بوجود آوردن سایت خود رعایت کنید تا ربات‌ های گوگل به سادگی بتوانند سایت شما را وارسی کنند تا سایت شما در نتیجه های جستجو آشکار شود. گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس از جمله وسائلی هستند که می‌ توانند به شما در سئو تحصصی یاری کنند.

در برگه سئو تکنیکال چیست به صورت اساسب به توضیح سئو تکنیکال در این مقاله سئو در تهران تخصصی پرداخته‌ ایم و پیشنهاد داریم حتما به این برگه رجوع کنید و مطالب آن را بخوانید تا به درستی سئو تکنیکال را درک کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام