بهبود رتبه سایت با سئو در تهران

قصد دارم در قالب مقاله آموزش جامع سئو در تهران تضمینی راه های فوق العاده تاثیر گذاری رو برای بهبود رتبه سایت پیشنهاد بدم. به همان گونه که می دونید سئو در تهران تضمینی(SEO) رو میشه به سه بخش سئوی فنی – سئوی درونی و سئوی بیرونی تقسیم کرد.

اما تو این مقاله قصد داریم از قالب های معمول خارج بشیم و به تکنیک های پر اهمیت و سریع سئو در تهران تضمینی رو که متخصصین سئو حرفه ای و با تجربه ازش بهره برداری می نمایند بگیم، پس خیلی تند میرم سر اصل مطلب و با مهم ترین فاکتورهای تعیین رتبه در گوگل مقاله رو آغاز:

 • تولید بک لینک
 • انکرتکست ها
 • ساختمان سایت خود را تقویت نمائید
 • محتوا رو به روز رسانی کنید
 • محتوای عمیق و جامع یاد داشت کنید
 • بهبود نرخ کلیک یا CTR)-Click through rate)
 • تلاش کنید از جمع بندی یا کاهش صفحه های سایت پرهیز کنید.

 • ایده جذب کنید کاربران از نگاه دیگر مخاطبین
 • مجموعه خودتون رو جای گوگلقرار بدید
 • سبک محتوا رو جذاب کنید
 • سرعت سایت رو بیشتر کنید
 • ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت
 • بهبود تجربه ی مخاطب
 • صفحات اجتماعی رو فراموش نکنید

اضافه شدن نرخ کلیک یا CTR 

موئلفه های های متعددی در تعیین رتبه سایت شما در گوگل تاثیر گذارن و به بهبود رتبه سایت شما کمک شایانی می کنن؛ اما به شما اطمینان می دهم، با تمرکز کافی روی  تکنیک هایی که تو این محتوا بهشون اشاره می کنم، از گوگل رتبه خیلی خوبی به دست خواهید آورد.

اگه سایت شما ایمپرشن Impression زیاد ولی نرخ کلیک کمی داره (CTR کمی داره)، زیاد نگران بشید، به این دلیل که گوگل حتما واقفه که یه چیزی اینجا درست نیست، و خیلی سریع رتبه شمارو رو کم می کنه.

علتشم واضحه یا تولید محتوای ضعیفی دارین، یا عنوان بی ربط با موضوع قرار دادید یا سایت بی کیفیت و پر از تبلیغی دارین در حقیقت یه چیزی داره مخاطب رو اذیت می کنه.

تولید لینک طبیعی با رعایت تمامی استاندردهای بک لینک سازی مدرن

هنوز که هنوزه هم بک لینک سازی و سئو در تهران تضمینی یکی از موئلفه های بسیار تاثیر گذار رتبه بندی سایته که به بهبود رتبه سایت خیلی کمک خواهد کرد و پایه و اساس الگوریتم رتبه بندی گوگل به حساب میاد. صحیحه که شاید الگوریتم پیچ رنک گوگل به ظاهر دیگه برای رتبه بندی سایت ها مورد استفاده قرار نمی گیره، اما تحقیقات صورت پذیرفته به وسیله معتبر ترین مجموعه های تبلیغاتی، رابطه بین بک لینک و ترافیک یونیک رو در مورد بیش از یک میلیارد صفحه وب تأیید کرده.

بک لینک چیست؟

بک لینک دیگه چیه؟ بک لینک به بیان روان یعنی یه وب سایت به یکی از پیج  های شما لینک بده، این فعالیت علاوه بر اینکه یه سری ترافیک از اون سایت به صفحه ی شما خواهد آورد، به گوگل میگه صفحه ی شما ارزش و اعتبار مناسبی داره، به این دلیل که یه وب سایت دیگه شمارو معرفی کرده.

قابل ذکره که چون گوگل با بررسی بک لینک ها، پیج های جدید رو درون وب ایندکس می کنه، هر مقدار صفحات معتبر تر که موضوع مشابه شما رو دارند، به قسمت های شما لینک داده باشن، گوگل صفحه ی شما رو با ارزش تر به حساب میاره.

نکته قابل توجه دیگه اینکه به صورت متداول لینک های سایت رو بررسی کنید، لینک‌های شکسته رو حذف و وضعیت بک لینک هاتون و سئو در تهران تضمینی رو بهتر کنید تا باعث افزایش رتبه وب سایت شما بشه.

بک لینک ها باید کجا باشن؟

مکان قرار گیری بک لینک خیلی اهمیت زیادی داره، معمولا مناسب ترین جای قرارگیری لینک شما در بین محتوای سایتتون.

بک لینک هایی که تو قسمت ستون های سایت یا فوتر گذاشته می شن به این دلیل که به گوگل این حس رو میدن که امکان داره تبلیغاتی باشن ارزش نسبتا کمی دارن. پس اگه قصد دارید بک لینک باعث بهبود رتبه سایت شما بشه حواستون کاملا باشه که بک لینک رو کجای سایت قرار میدین.

با چه روشی بفهمیم بک لینکی که گرفتیم چقدر تاثیر گذاره؟

به تیتر های زیر توجه کنید:

 1. میزان اعتبار دامنه و اعتبار سایتی که به ما لینک داده
 2. مکان قرارگیری لینک که بیان کردیم بهتره در بین محتوا گذاشته بشه
 3. صفحه ای که به ما لینک داده چه اندازه سایت و صفحه اش به موضوع ما ارتباط داره؟
 4. نوع انکر تکستی که برای لینک بهره برده
 5. پیجی که به ما لینک داده، چه مقدار دیگر به بقیه لینک داده؟
 6. لینکی که به ما داده فالو داده یا نوفالو

بیشتر بخوانبد : بک لینک ارزان بهینه

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran