محتوای دارای ایندکس

برای آن که بشود در فهرست موتوررهای سرچ فعالیت خوب تری داشته باشید، باید از سئو در تهران تکنیکال استفاده نماییم و محتوای مهم خود را به صورت فرمت متنی HTML که برای هم این متن های جستجو قابل معنا است درست کنیم. برعکس توسعه های وجود داشته در تکنولوژی موتور های سرچ که به آن پرداخته شده، عکس ها، فایل های فلش، کد های جاوا اسکریپت و دیگر محتوای غیر متنی برخی بواسطه موتور های سرچ کننده نادیده گرفته می شوند و اهمیتی برای خزندگان موتور های سرچ ندارند.

راحت ترین شیوه برای یقین یافتن از آن که لغات و جملاتی که برای کاربران خود به تماشا می گذارید بواسطه موتور های جستجوگر مطالعه می شوند این است در مقاله سئو در تهران تکنیکال که آن ها را در فرمت متنی HTML جای دهید. البته برای اشخاصی که به دنبال فرمت خوب تر یا استایل نمایش بصری هستند، شیوه های جدید تری همچنین وجود دارد :

• برای عکس های خود تگ Alt درست کنید. اگر عکسی در محتوای خود دارید، خوب است تگ Alt را برای آن مختص کنید تا در موتورهای سرچ قابل تماشا باشد. در این وضعیت عکس های شما با یک محتوای متنی شرح داده می شود و اگر مخاطب در موتور جستجو به جستجو این لغات کلیدی بخصوص بگردد، حتماً محتوای شما را یافت خواهد کرد.

• از فایل های فلش به کار نبرید.

• برای هر عکس متن قابل معنا در تگ Alt بنویسید تا گوگل درک بهتری از تصویر شما داشته باشد.

• برای فایل عکس دار و یا فیلم دار نام خود را با مسما انتخاب کرده و با _ از هم بخش بندی کنید و در ادامه آدرس سایت خود را بنویسید مثل: SEO_www_seotehran_ir.jpg.

مدل سایت به گونه ای که موتورهای سرچ آن را مشاهده می کنند ، با به کار بردن از ابزار هایی مثل Google’s cache ، SEO-browser.com می توانید مشاهده کنید طبق گفته مقاله سئو در تهران تکنیکال که چه عناصری از محتوای شما در موتورهای سرچ قابل تماشا کردن و ایندکس شده است.

ساختار لینک بیلدینگ دارای خزش

موتور های سرچ برای قرار دادن برگه های وجود داشته در نتایج سرچ به محتوای شما احتیاج دارند و باید آن را مشاهده کنند. همینطور برای آن که بتوانند محتوای شما را بیابند ، در اول به لینک احتیاج دارند. وجود ساختار لینک دارای خزش که به Crawler های موتور های سرچ اجازه می دهند در راه سایت برای پیدا کردن همه صفحات فعالیت کنند.

کاری در نظر مقاله سئو در تهران تکنیکال کاملاً مهم است. هزاران هزار سایت در تهیه و مدیریت ناوبری خود سبب اشتباه می شوند و همین کار سبب می شود موتور های سرچ نتوانند به همه محتوای آن ها دسترسی داشته باشند.چرا برخی از صفحات سایت برای موتور های سرچ دارای دسترسی نیستند؟

اگر شما مخاطبان سایت خود را الزام می کنید پیش از دسترسی به محتوای سایت، فرمی را پر کنند، به احتمال بیشتر موتور های سرچ همچین نواحی محافظت شده ای را هیچگاه مشاهده نکنند. فرم ها احتمال دارند احتیاج دارند نام کاربری و رمز عبور یا فرمی مربوط با نظر سنجی باشند.

به هر روش، در هر دو نکته خزندگان موتور های جستجو سعی برای پر کردن فرم نخواهند کرد. به این صورت از مقاله سئو در تهران تکنیکال، محتوا و لینک های وجود داشت که در پشت فرم جای دارد برای موتور های سرچ نامرئی به شمار برود.

لینک های وجود در کد های غیر قابل تجزیه جاوا اسکریپت

اگر از جاوا اسکریپت برای لینک های خود به کار می بریرید، خواهید فهمید که موتور های سرچ آن لینک ها را نمی خزند یا دقت خیلی کمی به لینک های وجود داشته در این کد ها نشان می دهند. اگر خواستارید صفحات شما بواسطه ربات های موتور های سرچ کننده ایندکس شوند،لینک به صفحاتی که بواسطه فایل Robots.txt مسدود شده اند.

متا تگ کنترل ربات های موتور سرچ و فایل robots.txt به مدیران سایت اجازه می دهند دسترسی خزنده های موتور سرچ به یک صفحۀ بخصوص را محدود کنند. تنها به یاد داشته باشید که باید صفحاتی را مسدود کنید که حقیقیتا احتیاجی به ایندکس شدن آن ها در موتوروهای سرچ ندارید.

خیلی رخ داده است که به کار بردن از این متا تگ یا فایل robot.txt سبب مسدود کردن خیلی زیادی از ربات های موتور جستجوگر شده است. بنابراین در به کار بردن از آن ها دقت کنید.از دید تخصصی، لینک های وجود داشته در فریم ها و آی فریم ها دارای خزیدن هستند.با ما در ادامه ی محتوای سئو در تهران تکنیکال همراهی کنید.

ولی هر دوی این نکات مشکلاتی را در حوزه مدیریت و دنبال کردن لینک ها برای موتورهای سرچ بوجود می آورند. پیشنهاد می کنیم در مقاله سئو در تهران تکنیکال تا حد ممکن از این نکات مطرح شده دوری کنید، مگر آن که مدیر متخصص باشید و درک مناسبی از شیوه ایندکس و دنبال کردن لینک ها در فریم ها دارا باشید.

بیشتر بخوانید : سئو در تهران ، سئو سایت در تهران 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran