سئو چه چیزی است و معنا و تعریف سئو چیست

لغت SEO در مقاله سئو در تهران حرفه ای که مخفف لغت Search Engine Optimization که به فارسی سئو نوشتاری می شود در حقیقت به مفهوم استفاده بهینه سایت بر روی موتور سرچ کننده گوگل است. برای کار های سئو سایت  شما باید روش ها و خدمات هایی در درون یا بیرون از سایت انجام دهید تا سایت شما در موتور سرچ گوگل جایگاه خوبی کسب کند.

این فعالیت سبب بالا رفتن بازدید افراد و زیاد شدن ترافیک سایت خواهد شد. به فردی که روش های SEO را روی سایت شما آماده می کند سئوکار بیان می کنند در مقاله سئو در تهران حرفه ای ، سئو دارای دو قسمت اساسی می شود.سئو داخلی و سئو خارجی.

سئو داخلی چه چیزی است؟بطور خلاصه در این مقاله سئو در تهران حرفه ای: سئو داخلی دارای همه پردازش های بهینه سازی سایت است که در داخل سایت صورت داده می شود و متعلق به خارج از سایت نیست. برای نمونه زیاد شدن سرعت لود سایت، درست کردن کد های css، لینک دهی داخلی، استفاده بهینه تصویر ها و ویدیو ها و … .

سئو خارجی چه چیزی است؟بطور خلاصه:سئو خارجی دارای همه پردازش های بهینه سازی است که بیرون از سایت صورت داده می شود و متعلق به داخل سایت نیست.برای نمونه در این مقاله سئو در تهران حرفه ای کار روی فضا های اجتماعی، خرید بک لینک و خرید ریپورتاژ مورد پر اهمیت درباره سئو خارجی وقت بر بودن آن است که یک دوره سئو خارجی تخصصی حداقل 6 ماه احتیاج به وقت دارد.

تاریخچه سئو

بازاریابی در قبل به شیوه های راحتی انجام می شد ممکن است مناسب ترین راه برای تبلیغ یک مدل کالا یا فعالیت نصب تابلو بود و همواره هم نتیجه بخش بود. اکنون با زیاد شدن رقبا احتیاج داریم تا از شیوه های خوب و به روز برای جلب مخاطب به کار ببریم. در جهان امروز، وب و اینترنت تحولی عظیمی در حیطه ارتباطات بوجود آورده.

و در حقیقت فضا های اجتماعی و سایت ها همان نوع فروشگاه را دارند و مخاطبان وبسایت شما نقش مشتری را دارند به این صورت شما با بوجود آوردن یک وب سایت و سئو کردن آن توانایی دارید تا کالا یا فعالیت خود را در دورترین نقاط دنیا معرفی کنید.

نقش SEO در موتور های سرچ کننده گوگل

اساسا هر فردی علاقه دارد که مخاطب و کاربران سایتش همچنان زیاد شود ولی چطور؟ جواب ما در مقاله سئو در تهران حرفه ای راحت است شما احتیاج دارید تا وبسایت شما در دید عموم جای گیرد. هرچه اساس سئو بهتر رعایت شده باشد بازدید مخاطبان از سایت شما زیاد تر می شود و ممکن است موفقیت سایت شما زیاد تر است.

گمان کنید کاربری به جهت فعالیت وب سایت شما احتیاج دارد ولی با وب سایت شما شناختی ندارد. گام اول برای این کاربر جستجوی این مدل فعالیت در موتور های جستجو است. که یکی از فعال ترین و مشهور ترین آن ها موتور جستجوی گوگل است. حال گام پس از آن برای این که این کاربر داخل سایت شما شود این است که وب سایت شما در نتیجه های جستجوی گوگل رتبه مناسبی داشته باشد.

همانگونه که می دانید هروزه میلیون ها سایت بروز داخل گوگل می شوند و بدست آوردن یک رتبه مناسب در بین آن ها برای ادامه حیات سایت شما اهمیت دارد ! طبق آمار هروزه تقریبا 3.5 میلیارد سرچ در گوگل صورت داده می شود از این اندازه 95 درصد جستجوی کاربران از بین وبسایت های وجود داشته در صفحه نخست گوگل انجام می شود.

بعد وب سایت شما باید در صفحه نخست گوگل باشد ولی اگر جزء 5 سایت نخست گوگل باشید چگونه؟ این قضیه مثل گیلاس روی کیک است!ممکن است شما هم جزء آن گروه از افرادی باشید که وبسایتی را درست کردید اما با اصول SEO شناختی ندارید و سایت شما عملکرد لازم را ندارد ولی به هیچ عنوان نگران نباشید!

شما فقط به یک سئوکار احتیاج دارید تا بر کاکرد سایت شما دقت کند، نقاط ضعف آن را شناسایی کنید و آن ها به درستی برطرف کند. متخصصان سئو تهران در کنار شما هستند تا با صورت دادن سئو تضمینی، سایت شما مناسب ترین عملکرد را داشته باشد و بتوانید از رقبا پیشی بگیرید.

خصوصیت های سئو خوب و سئوکار برتر چیست

پر اهمیت ترین پرسش برای هر فردی که به جهت سئو سایت خود است این عنوان است که سایت خود را به چه فردی بسپارد تا هم نتیجه خوبی بگیرد، هم قیمت SEO پایین تری بپردازد و هم در زود ترین وقت سئو سایت خود را بهتر کند .با آگاهی به نکات بالا مقاله سئو در تهران حرفه ای می توان جواب این پرسش را بطور آشکار و روشن پیدا کرد.

در مناسب ترین حالت سئو که همان سئو سفید است احتمال دارد شما ظاهرا وقت بیشتری را از دست بدهید ولی نتیجه ای که می گیرید بیشتر از آن ارزشمند است. بنابراین اگر به علت اینکه وقت بیشتری به شما پیشنهاد شد فکر نکنید به گفته مقاله سئو در تهران حرفه ای که سئوکار مورد گمان علم کافی را ندارد بلکه آن فرد سئو اساسی را در نظر دارد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام