معیار های سئو

همیشه در حال عوض شدن است و تغییراتی که گوگل در معیار های سئو بوجود می آید، طبق بیان مقاله سئو در تهران خصوصی بعضا سبب می شود که اجبار به تغییر رویکرد اساسی سئو سایت شوید. با آن که مقصود در هر وقتی یکسان است و همواره رسیدن به جایگاه های بالایی صفحه نخست گوگل می باشد.

ولی مسیر های رسیدن به این فعالیت متنوع و از انعطاف مناسبی دارا است. به همین علت دقت به پر اهمیت ترین معیارها از اهمیت زیادی دارا است و درست کردن یک کسب و کار اینترنتی، بدون دقت به الگوریتم های درست سئو، صرفا دور ریختن هزینه و هدر دادن وقت می باشد.

چند موردی که در مقاله سئو در تهران خصوصی بیان می شود، پر اهمیت ترین روش های سئو  هستند که طبق انتها ترین الگوریتم های گوگل وارسی و تست شده اند و تماما از بیشترین اولویت های سئو در سال 2017 هستند.

گوشی از اهمیت زیادی دارا شده است

دیگر این یک راز نیست و تمام وبمستر ها به این اساس پی برده اند که دقت گوگل به نسخه گوشی سایت هروزه در حال زیاد تر شدن است. دیگر مانند وقت های قدیم کاربران صرفا با رایانه های فردی خورد به سرچ در وب نمی پردازند و خیلی از کاربران مقصود شما با گوشی های هوشمند، تبلت و دیگر ابزار الات گوشی داخل سایت شما می گردند.

اگر آن ها به این نتایج برسند که سایت شما قدیمی است و برای به کار بردن با گوشی استفاده بهینه نشده است، خیلی آسان تر از سایت شما بیرون آوردن و به سایت رقیبانتان می روند.گوگل در صورت کار بر روی الگوریتمی به اسم Mobile-First Index می باشد که در آن، وبسایت هایی با استفاده بهینه خوب تر برای دستگاه های گوشی، رنک بیشتری در صفحه سرچ بدست آورند.

 این نسخه بر روی سئو گوشی سایت اثر زیادی دارد و به همین علت در نظر مقاله سئو در تهران خصوصی ما این معیار را به عنوان نخستین معیار در این مقاله معرفی کرده ایم.صرفا به لینک ها قانع نباشید،آیا از بیان شدن اثر بک لینک در سئو و لینک سازی در این مقاله سئو در تهران خصوصی شگفت زده شده اید؟!

بک لینک ها در بازاریابی آنلاین، ستون فقرات سایت به شمار می روند و و یکی از مسیر های اساسی رسیدن مشتریان به سایت شما در گمان گرفته می شوند. در این حیطه نگاه تیز و ریزبینانه ای وجود دارد. صحیح است که بک لینک ها خیلی برای سئو سایت پر فایده هستند.

ولی به کار بردن بیشتر از بک لینک احتمال دارد کمی مشکوک به گمان برسد و گوگل آن را به صورت اسپم شناسایی کند.در عوض به کار بردن صحیح و میانه از لینک های خارجی و لینک های داخلی در پیش هم خیلی پر فایده خواهد بود. یکی از مناسب ترین مسیر های گرفتن بک لینک در اینترنت، آن است که از سایت های پر اهمیت و با اعتبار خواستار باشید که برایتان پست مهمان یا رپورتاژ نوشتاری کنند و به سایت شما لینک دهند.

دقت به AMP

همانگونه که در معیار نخست مقاله سئو در تهران خصوصی همچنین بیان شد، الگوریتم های بروز گوگل بر روی نسخه گوشی سایت خیلی دقت دارند و به همین دلیل پارامتری به اسم AMP بوجود آمده است AMP در حقیقت بیان کننده سرعت بارگذاری سایت در حالت گوشی می باشد و یکی از معیار های پر اهمیت گوگل در رتبه دهی به سایت ها است.

درنتیجه باید به سرعت بارگذاری کش، کد های Html و کتابخانه های جاوا اسکریپت در صورت گوشی دقت بخصوصی داشت و با بهینه سازی آن ها، سایت را در وقت کمتری بارگزاری کرد.لغات کلیدی، مسیر را نشان میدهند ، لغات کلیدی همیشه نقش خود را در معین کردن برنامه سئو ایفا می کنند.

و به گمان نمی رسددر نظر مقاله سئو در تهران خصوصی که به زودی تغییری در آن بوجود می آید مثل معیار لینک سازی، لغات کلیدی سبب می شوند که کاربران سایت شما را پیدا کنند، همینطور به کار بردن نادرست از این معیار سبب اسپم شدن سایت می گردد. به جای به کار بردن بیش از اندازه از لغات کلیدی در پست های بلاگتان، جملات را به صورت طبیعی تری بنویسید.

در غیر این مورد مطالب سایت برای کاربران، مصنوعی نشان می دهد و در نتیجه آن ها به جهت سایت های دارای اعتمادتری خواهند جستجو کنند.لغات کلیدی که زیاد شدن قابل توجهی در اندازه جستجو داشته اند، یکی از منابع اساسی وروردی سایت می توانند باشند و اطلاع داشتن آنکه این لغات کدامند بالطبع از اهمیت زیادی دارا است.

به کار بردن از دو ابزار Google Trends وGoogle Keyword Planner می تواند به شما یاری مهمی در پیدا کردن این لغات بکند. حالا نوبت شماست طبق گفته مقاله سئو در تهران خصوصی که با به کار بردن از این لغات کلیدی، مطالب مهمی بنویسید که در صدر سرچ گوگل جای بگیرند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام