معیار ها و اساس سئو سایت

در این قسمت از مقاله سئو در تهران عملی می خواهیم پر اهمیت ترین معیار ها و اساس سئو سایت را برایتان به صورت خلاصه بیان کنیم. برای شناخت با اساس سئو ما را دنبال کنید.

1- جستجو کنسول گوگل یا وبمستر :

درست کردن گوگل جستجو کنسول یکی از مبانی سئو است. این خدمات به شما یاری می‌کند تا بر حضور و کارکرد سایت خود در سرچ گوگل نظارت کنید و در صورت احتیاج برای حفظ و یا بهتر کردن آن، عملکرد انجام دهید.کنسول سرچ به شما یاری می‌کند تا رنک بندی لغات کلیدی، CTR ها، مجازات‌ های احتمالی گوگل و خیلی از اطلاعات مفید دیگر را برای سئوی تخصصی تجزیه و ارزیابی کنید.

دیگر خصوصیت های این کنسول دارای کارایی استفاده محتویات تلفن همراه، انتخاب آنچه شما درخواست می کنید برای نشان دادن، اشکالات سایت، خطا های داده درست شده و لینک‌هاست.در حقیقت بدون داشتن جستجو کنسول و بدون دارا بودن اطلاعات آن، شما نمی‌ توانید راه درستی برای توسعه سایت خود داشته باشید.

اینکه از چه لغتی بیشترین کلیک را می‌ گیرید، این که کدام لغت بیشترین ایمپرشن را به شما می‌ دهند، و در نظر مقاله سئو در تهران عملی اینکه یک صفحه ویژه از سایت شما با چه لغت هایی وروددی می‌ گیرد و یا با چه لغانی پتانسیل دارد که توسعه کند، اینکه جایگاه حدودی لغات کلیدی شما چطور است، اینکه کدام لعت و صفحه در حال توسعه و کدام یک در حال کاهش هستند.

اینکه شرایط صفحه های ما در گوشی به چه گونه است، سرعت صفحه های سایت ما در چه وضعیتی قرار دارد، شرایط ایندکس سایت و سایت مپ به چه صورتی است و خیلی موارد دیگر.به این معنی که بدون کاربرد از این ابزار خیلی کارامد هیچگاه نخواهید توانست درک صحیحی از وضعیت سایت خود دارا باشید. اساسی ترین برنامه های سئو، بدون کاربرد از اطلاعات این ابزار دارای اجرا نخواهد بود.

2- سرعت وب‌سایت :

سرعت وب‌سایت یکی از معیار های رنک بندی است، در نتیجه مقاله سئو در تهران عملی شما همواره باید در فکر بهبود آن باشید. خوب است اطلاع داشته باشید طی تحقیقات، معین شده است که 100درصد از مخاطبان وب انتظار دارند که سایت در کمتر از 2 ثانیه آپلود شود و اگر اندازه 3 ثانیه آپلود نشود، آن‌ها از دیدن سایت منصرف خواهند شد و آن را رها خواهند کرد.

3- استفاده بهینه موبایل :

فراموش نکنید بهینه‌سازی برای گوشی، کاری مهم است. سلیقه جهانی در حال عوض شدن از به کار بردن از دسکتاپ به جهت استفاده از گوشی است. در حقیقت، اجرای یک وب‌سایت که برای گوشی بهینه‌سازی شده بر روی رنک بندی شما اثر منفی نخواهد گذاشت. گوگل در ماه مارس ۲۰۱۸ آغاز به نمایه‌سازی گوشی همراه کرد.

اولویت‌بندی اولیه گوشی همراه به این مفهوم از مقاله سئو در تهران عملی است که گوگل از نسخه گوشی وب‌سایت شما برای مشخص کردن و رتبه ‌بندی به کار می برد .

سئو در تهران عملی

چه محتوایی باید بوجود آوریم

نخستین و پر اهمیت ترین پرسش همین است و جواب آن راحت است: “خارق العاده باش”. بوجود آوردن محتوای اورجینال، تحریک کننده ذهن و جذاب، یک آغاز مناسب برای رعایت کردن اساس سئو است. محتوا و سئو باید از اول شانه به شانه به سمت جلو بروند.

سرچ کلمه کلیدی : سرچ کلمه کلیدی یکی از پر اهمیت ترین اساس دیگر سئو سایت است که در این مقاله سئو در تهران عملی ذکر شده است. در یادگیری های بعدی سئو به شما فرا خواهیم داد که چطور در رنک بندی گوگل جایگاه سایتتان را خوب تر نمایید و چطور لغات کلیدی مناسبی برای خوب تر شدن رنک انتخاب نمایید.

نوشتن محتوا بدون سرچ لغت کلیدی، اهمیتی ندارد! اگر محتوای شما بهینه نشده باشد در نتایج سرچ رنک خوبی نخواهد گرفت و بنابراین ترافیک سایتتان پایین خواهد بود. شما باید اطلاع داشته باشید چه لغت کلیدی ای برای سایتتان ترافیک خوبی تهیه خواهد کرد.

ساخت لینک : ساخت لینک چه داخلی و چه خارجی یکی از پر اهمیت ترین فعالیت های در سئو است که بطور زیادی برروی رنک شما در گوگل اثرگذار می باشد. البته ما در مقاله ی دیگری بصورت کامل هم ساخت لینک داخلی را شرح خواهیم داد و هم ساخت.با ما در مقاله ی سئو در تهران عملی همراه باشید.

لینک خارجی : ساخت لینک به پردازشی گفته می شود که شما براساس آن لینکی از سایت های دیگر می گیرید . اگر خواستارید بطور تخصصی این نکته را در مقاله سئو در تهران عملی بیان کنیم، ساخت لینک دارای دو اصطلاح پر اهمیت از جمله بک لینک و انکرتکست است.

بیشتر بخوانید : مدیریت حرفه ای اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran