علل اثرگذار بر سئو

گوگل یک موتور جستجوگر، الگوریتم مرتب را که از آن ها به کار می برند برای رنک بندی سایت ها حاصل نمی شود. به این صورت که ما در سئو در تهران فناور درک درستی از بعضی از عللی که در صفحه نتایج موتور سرچ اثر می گذارد ، داریم. این علل هم علل درون صفحه ای و هم بیرون صفحه ای را دارا می شوند به آن ها می پردازیم.

پیش از آن که به بعضی از علل SEO و بیرون از صفحه بپردازیم، بگذارید در مورد محتوا حرف بزنیم. محتوا هم در جذب موتور های سرچ اثرگذار است و هم به سازمان شما یاری می کند تا با مخاطبان سایت ارتباط داشته باشد.هر اندازه قطعات بهتر و مربوط با محتوای شما در سایت شما باشد، موتور های سرچ احتمال زیاد تری دارند که صفحات شما را در صفحه سرچ موتور جستجو بالاتر جای دهند.

به همین صورت، هر اندازه محتوای جالب و اثرگذار تری در سایت خود داشته باشید، مخاطبان بیشتر ممکن است که در زمان با کیفیت در وب سایت دنبال کنند و حتی احتمال دارد خرید انجام دهند.راز بوجود آوردن محتوا که هم برای موتور های سرچ و هم برای مخاطبان سایت شما بهینه شده است، بوجود آوردن مدل های متفاوتی از مطالب است که به گفته مقاله سئو در تهران فناور درستی نوشته شده و در عناوینی که بیشتر مورد اهمیت کابران شماست.

مورد اهمیت دیگر که زمان بوجود آوردن محتوا برای سایت خود باید در گمان داشته باشید لغات کلیدی و عبارات سئو است. این ها لغات و جملات مربوطی هستند که احتمال دارد کاربر موتور سرچ زمان جستجوی جواب پرسش ها یا کالا و فعالیت مربوط با آن تایپ کند.

زمانی در پیرامون این لغات کلیدی و جملات محتوا بوجود می آورید ، شانس خود را برای رنک بیشتر برای این لغات کلیدی در صفحه نتایج موتور سرچ بهبود می بخشید.یکی دیگر از عللی که می تواند در محتوای شما اثر بگذارد این عنوان است که چه اندازه محتوای شما جدید است.

جدید بودن اصول به این مورد از مقاله سئو در تهران فناور اشاره دارد که سازمان شما محتوای تاازه ای را به سایت شما بفرستد . با این اساس، بوجود آوردن محتوای تازه با اسم تجاری فقط راه برای جدید نگه داشتن مطالب شما نیست. همینطور می توانید با آپدین کردن پست ها، نوشتن دوباره مطالب خود را برای تاثیر بخشی بیشتر آن ها یا افزودن اطلاعات و آمار تازه به گذر زمان، محتوای خود را جدید کنید.

سئو درون صفحه

علل درون صفحه عناصری هستند که در وب سایت شما رخ می دهد. این ها نکاتی است که شما بر آن ها مدیریت کاملی دارید، به این مفهوم که در نظر مقاله سئو در تهران فناور می توانید با رعایت مناسب ترین روظ های سئو برای بهبود این علل در طول زمان سعی کنید. در اینجا تنها چند علل سئو on-page موجود است که می تواند به شما در بهتر کردن رتبه سرچ خود یاری کند:

۱- برچسب عنوان :

برچسب عنوان در هر برگه به موتور های سرچ بیان می کند صفحه شما در مورد چه موردی است. این باید ۷۰ لغت یا کمتر باشد، از جمله لغت کلیدی که محتوای شما روی آن متمرکز است و اسم تجارت شما.

۲-توضیحات متا :

توضیحات متا در وب سایت شما تا حدی درباره اطلاعات مرتبط به هر صفحه در مورد موتور های سرچ بیان می کند. این همینطور بواسطه بازدید کنندگان انسانی شما برای درک مناسب تر صفحه به کار برده می شود. باید دارای لغت کلیدی شما باشد و همینطور جزئیات کافی برای عرضه به خواننده در مورد مباحث ارائه می دهد.

۳-عناوین فرعی :

زیر عنوان ها نه فقط سبب می شوند مطالب شما برای بازدید کنندگان راحت تر شود، بلکه می تواند به بهتر کردن سئوی شما همچنین یاری کند. می توانید از برچسب های H1 ، H2 و H3 به کار ببرید تا به موتور های سرچ یاری کنید محتوا را خوب تر درک کنند.با ما در ادامه ی مقاله ی سئو در تهران فناور همراه باشید.

۴-پیوند های داخلی :

درست کردن لینک داخلی یا پیوند هایی به دیگر مطالب وجود داشته در سایت شما می تواند به موتور های سرچ یاری کند تا درباره سایت شما اطلاعات زیاد تری بدست آورند. به عنوان نمونه مقاله سئو در تهران فناور، اگر پستی در مورد اهمیت یک کالا یا خدمات بخصوص می نویسید، می توانید به صفحه کالا یا فعالیت در پست وبلاگ خود لینک دهید.

۵-اسم عکس و برچسب های ALT :

اگر از عکس ها در وب سایت خود یا در محتوای وبلاگ خود به کار می برید، باید لغت واژه یا جمله خود را همچنین در اسم عکس و برچسب alt وارد کنید. این به موتور های سرچ یاری می کند تا عکس های شما را بهتر ایندکس کنند، که احتمال دارد در زمان انجام سرچ عکس برای یک لغت کلیدی یا عبارت بخصوص آشکار شوند.

زمانی که لغات کلیدی و عبارات سئو خود را در صفحات خود به طور استراتژیک جای می دهید، پرهیز از بهینه سازی بیش از اندازه پر اهمیت است. اگر در خیلی از مطالب تلاش کنید دفعاتی از لغات کلیدی به کار نبرید، گوگل و دیگر موتور های سرچ صفحه شما را به گفته مقاله سئو در تهران فناور جریمه می کنند.

بیشتر بخوانید : سئو تهران ، سئو سایت تهران

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran