تحقیق لغات کلیدی

7 مورد از پر اهمیت ترین نکته ای که جزء اساس سئو سایت است دارای موارد زیر در مقاله سئو در تهران مختص است :

تحقیق لغت کلیدی یا همان Keyword research چیست ؟این فعالیت می تواند یاری زیادی به شما در سئو کند، ابزار های برای پیدا کردن مناسب ترین لغت کلیدی وجود دارد که می شود از ان ها به کار ببرید، فهرستی از لغات و عبارات را به دست آورده گروه بندی و بعد مناسب ترین هارا انتخاب کنید.

بعضی از این ابزار های بیان شده عبارتند از:ابزار سرچ Screaming frog ، KWfinder Uber suggest ، SEOChat Suggestion Keyword Finde ، WordStream’s Free Keyword Tool .زمانی روی تحقیق لغات کلیدی هستید از عبارات بلند شبیه به با لغت کلیدی همچنین به کار ببرید.

ltk ها خوب از عبارات کوتاه هستند، بطور نمونه تصور کنید لغت بلبرینگ را سرچ کند،مقصود از جستجوی بلبرینگ نامعین است اما بلبرینگ جلو چرخ پراید، حقیقتا اشاره می کند به نیازمندی مخاطب.با ما در ادامه ی مقاله ی سئو در تهران مختص همراه باشید.

سئو در تهران مختص

ترکیب لغات کلیدی

اگر به دنبال این هستید نتیجه خوب تری بگیرید پس از پیدا کردن لغت کلیدی های مختلف، باید بتوانیم در یک محتوا به طور ادغام شده از چند لغت کلیدی استفاده کنیم تا نتیجه خوب تری بگیریم.متمرکز شدن روی تجربه مخاطب برای بهتر کردن آن به دلیل آن که تجربه کاربر در سئو نقش خیلی مهمی دارد.

وقتی که مخاطب به سایت شما رجوع می کند دلتان می خواهد تجربه خوبی داشته باشد و به اساس محتوا بپردازد نه مسائل و حواشی جانبی مثل ریسپانسیو نبودن، یا چیدمان نادرست و… . ما را در مقاله ی سئو در تهران مختص دنبال کنید.

بهتر کردن سرعت لود سایت و صفحات داخلی سایت

اساسا آشکار است در مقاله سئو در تهران مختص که اگر مخاطب به سایت رجوع کند و سایت بارگزاری نشود، سریعا صفحه را بسته و به دنبال سایت دیگری می رود، این رخداد خوبی برای سایت نیست نه از دید مخاطبان، نه از نظر موتور های سرچ نیست.یکی از اساس سئو سایت این است که باید سرعت بارگزاری سایت کاهش پیدا کند.

می توانید از ابزار های وجود داشته برای ارزیابی سایت و معین کردن دلیل سرعت بارگزاری زیاد سایت را متوجه شوید، بطور نمونه از سرچ کنسول به کار ببرید تا اطلاع داشته باشید سرعت سایت شما در دکستاپ و گوشی و تبلت بهینه است یا نه؟

اضافه کردن تصویر و کلیپ ویدیو

اضافه کردن تصویر و کلیپ ویدیو برای صفحات سایت (با حجم کم) سبب ویژوال سازی سایت به دلیل آن که از دید مخاطب و موتورجستجو ها محتوای عالی اما بدون کاربرد از تصاویر و رسانه های دیگر ، جالبیت کمی دارد.تگ عنوان را بهتر کنید به دلیل آن که نخستین موردی که مخاطب مشاهده می کند عنوان مطلب است.

(پر اهمیت ترین لغت کلیدی در اول قرار گیرد بعد عبارت جذابی که مخاطب با دیدن آن کلیک کند)استفاده بهینه توضیحات متا این مورد همچنین مثل عنوان خیلی مهم است به دلیل آن که در نظر مقاله سئو در تهران مختص پس از عنوان توضیحات متا را مشاهده می کنید و احتمال دارد کلیک کند یا به دنبال سایت دیگری برود در حقیقت این توضیحات متا که 150-160 کاراکتر است.

خلاصه ای از کل مطلب شماست و مخاطب اگر مشاهده کند چیکده مناسبی ندارید برای همخ محتوا زمان نمی گذارد، همینطور این توضیخات برای موتور های سرچ همچنین مهم است.بارگزاری محتوای ارزشمند، مطلبی منتشر کنید که برای مخاطبان مفید باشد و دانش جدیدی به آن ها بیفزاید نه آن که مطلبی مشابه سایت های دیگر با ادبیات مختلف بیاورد.

قالب انتخابی برای عرضه محتوا همچنین مهم است، حقیقتا دید مخاطب به اینفوگراف با مقاله در سایت مختلف است.به کار بردن و به استفاده برچسب تصاویر یکی از پر اهمیت ترین اساس سئو سایت است ، map tag و image tag برای سئو خیلی مفید است و سبب درک بهتر از تصویر می شود.

لینک بیلدینگ داخلی همچنین یکی از اساس سئو سایت است بنابراین مقاله سئو در تهران مختص حتما لینک بیدلینگ یا همان لینک داخلی بوجود آورید،(نه به هر هزینه ای) ، از اساس اولیه سئو به کار ببرید تا بتوانید به تجارت و کسب و کارخودتان را بهتر بخشید، یک کمپین تبلیغاتی بوجود آورید.

اگر اطلاع ندارید که چطور کمپین سئو بوجود آورید، متخصصان سئو تهران در خدمتگذاری حاضرند، می توانید از قسمت مشاوره سئو، در سایت ما به کار ببرید.با ما در مقاله ی سئو در تهران مختص همراه باشید.

بیشتر بخوانید : مدیریت اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran