دو پرسش معروف وبمستر های تازه کار درباره سئو

برای همه مدیران وب‌ سایت‌ ها، حرفه ای های سئو و وبمستر‌ ها به گفته مقاله سئو در تهران موثر یکی از پر اهمیت ترین مقاصد در حیطه مدیریت وب‌ سایت جلب بازدید زیاد تر با یاری رشد سئوی سایت است. یادگیری seo هم اضافه بر دانش و تحقیقات احتیاج به تجربه و بردباری و حوصله دارد.

حقیقتا برای زیاد کردن بازدید‌کنندگان باید به دید گوگل و کاربران به طور توام دقت داشته باشیم. بعضی اوقات بعضی اشخاص که به طور جدیدی سایت خود را درست کرده‌ اند، از عدم فعال بودن محتوا های انتشار داده شده سایت خود در نتایج گوگل شگفت و شاکی هستند.

بعضی ها در نظر مقاله سئو در تهران موثر همچنین برای سرعت دادن به توسعه وب‌ سایت به دنبال بوجود آوردن بک‌ لینک می‌ باشند. دلیل شگفت این اشخاص عدم شناخت با الگوریتم سندباکس گوگل است، همینطور اگر به طور صحیحی با کارکرد بک لینک گرفتن از راه pbn آشنا نباشید، احتمال دارد سایت خود را در دید خطر جریمه گوگل جای دهید.

خیلی از وبمستر‌ ها درباره این دو عنوان مطرح شده در مقاله سئو در تهران موثر اطلاعات اساسی ندارند و بدون در جریان گرفتن آن‌ها به اداره کردن سایت مشغول هستند. حقیقتا به همین علت بعد از زمانی که به دید همه چیز خوب پیش رفته با وارسی آمار می فهممید ، بازدید از سایت به طور زیادی افت پیدا کرده یا اصلاً توسعه ای ندارد.

بگذارید پرسش‌هایی که بیان شد را جواب بدهیم.بر اساس آخرین آمار در مقاله سئو در تهران موثر در هر زمان ۳۸۰ وب سایت بروز به گروه سایت‌هایی که در اینترنت موجود هستند ، افزوده می‌ شود. خیای از این وب سایت‌ ها به خدمات خود تا زمان کمی ادامه می‌ دهند یا اصلاً خدماتی ندارند.

 از راه بعضی از این سایت‌ های بروز با محتوای پر فایده و ارزشمندی مملو می‌ شوند و خدمات مستمری دارند. حالا گمان کنید که اضافه بر وب سایت‌ هایی که در هر زمان درست می‌ شوند، اندازه زیادی سایت موجود هستند که سابقه زیاد تری داشته و مطالب مهم تری هم درست می‌ کنند.

گوگل خواستار است در میان مدل های سایت‌ های بروز، قدیمی، ارزشمند، غیر فایده و … جستجو صورت دهد و مناسب ترین جواب را برای کاربرانش پیدا کند. همان‌ گونه که به یاد دارید در سال‌ های قبل وب سایت‌ های بیشتری ساخته می‌ شدند و اساسا با تکرار اندازه زیادی لغات های کلیدی در جستجوی گوگل بالا می‌ آمدند.

 اکنون گوگل با الگوریتم‌ های متفاوت خود از خدمات وب سایت‌ های اسپم دوری می‌ کند، ولی با این صورت در نظر مقاله سئو در تهران موثر احتمال دارد در فرصت کمی وب سایت‌ های غلط یا اسپم در جستجو گوگل بالا بیایند.گوگل یک پاسخ برای این مشکل دارد. همه وب سایت‌ هایی که درست می‌ شوند باید زمانی در سند باکس گوگل باقی بمانند.

در این صورت گوگل وب سایت بروز تاسیس شما را مورد وارسی قرار می‌ دهد، تا یقین یابد خدمات سالمی دارید و محتوای مهم تری درست می‌ کنید. تا زمانی در سندباکس گوگل هستید اثری از وب سایت شما در نتیجه های جستجوی گوگل نخواهد بود.

 مورد قابل بیان در مقاله سئو در تهران موثر اینکه گوگل هیچ زمان به صورت رسمی وجود الگوریتم سندباکس را رد یا مشخص نکرده است، ولی داشتن این الگوریتم بواسطه وبمستر‌ ها و حرفه ای های رده بالای سئو در دنیا تایید شده است.

تا چه وقتی در سندباکس گوگل باقی می‌ مانیم

به گمان می‌ رسد که به صورت میانگین هر وب سایت بروز تقریبا ۶ ماه در الگوریتم سندباکس گوگل می‌ ماند. پس از این زمان اگر محتوای پر فایده و ارزشمند به صورت مرتب در سایت درست شده باشد، سایت از سندباکس بیرون آمده و می‌ توانید برگه های وب سایت خود را در فهرست نتایج جستجو مشاهده کنید.

برای اینکه یقین یابید در سندباکس جای گرفته‌ اید یا نه با به کار بردن از Google Search Console ترافیک داخلی لغات کلیدی را چک کنید. اگر داخلی لغات کلیدی چیز‌هایی غیر از لغات کلیدی اساسی وب سایت شما هستند، ممکن است در نظر مقاله سئو در تهران موثر در سندباکس هستید و گوگل در حال وارسی کارکرد شما و دیذ بازدیدکنندگان است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام