درباره سئو در تهران نوین

سئو در تهران نوین چیست و چه کاربردی دارد؟ سئو خلاصه شده سه کلمه‌ی Search Engine Optimization به مفهوم بهینه‌سازی (تخصصی) سایت برای موتورهای جستجو می باشد. خوب این مفهوم عمومی به نظر همگان تکراری شده است. اجازه بدهید طور دیگری آن را بیان نمایم.

سئو در تهران نوین یکی از اصلی ‌ترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید. شما با استفاده از سئو می‌توانید بهترین خریداران و کاربران را وارد وب‌سایت خود کنید.

سئو در تهران نوین مجموعه فعالیت هایی است که بر روی یک وب سایت به وسیله مدیر و یا متخصص SEO انجام می‌شود تا سایت به ازای کلمات کلیدی که مخاطبین، متعدد از آن‌ها در جستجوهایشان استفاده می‌کنند در صفحه نخست گوگل حضور پیدا کند.

اگر توجه نموده بودید من سئو را “بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو” ترجمه کردم ولی مفهوم و منظور اصلی از موتورهای جستجو فقط در اینجا موتور جست و جو گر گوگل است.

گوگل بیش از 90% جستجوهای مخاطبین را به عنوان موتور جستجوگر دراست پس به واقعیت نزدیک است که تمرکز ما هم برای سئو مخصوص گوگل باشد.

البته به یاد داشته باشید موقعی که وب‌سایت خود را برای گوگل سئو در تهران نوین می‌کنید بیشتر اوقات Search Engine های دیگر نیز مانند بینگ و یاهو به شما رتبه مناسب تری خواهند داد به این دلیل که معیاری بسیار مشابهی نسبت به هم دارند و از گوگل تبعیت می‌کنند.

شرح مختصر زمان پیدایش سئو

سئو در تهران نوین در میانه سال ۱۹۹۰ و با به ‌استفاده وب مستران و تولیدکنندگان محتوا حقیقتا آغاز، و وارد فازی نو شد.

در شروع برای سئو کردن سایت فقط احتیاج بود که مسیر URL صفحات سایت در کلیه موتورهای جستجو به وسیله وب مسترها Submit گردند و چیزی در مقیاس و معنی حال حاضر سئو در تهران نوین اصلا وجود خارجی نداشت.

مراحل عملکرد موتورهای جستجو هم بسیار پیش پا افتاده بود بدین صورت که صفحات Crawl شده به وسیله اسپایدرها بر روی همان سرور موتور جستجوگر دانلود و ذخیره می‌شد.

مساله دیگری که توسط Search Engine ها استفاده گردید Indexr بود که وظیفه اصلی آن طبقه‌بندی کردن اطلاعات و اولویت‌بندی این ها برای عملیات Crawl دوباره بود.

خوب امکان دارد تعجب کرده باشید که پروسه فعالیت موتورهای جستجو در آغاز کار به چه اندازه در مقایسه با وضعیت الان و پیشرفت هوش مصنوعی این موتور جست و جو گر ، ساده و پیش‌پا افتاده بوده است.

دقیقاً به همین علت می باشد که فراگیری سئو در دوره کنونی یک احتیاج جدی برای کلیه کسب‌وکارهای اینترنتی به حساب می آید.

سئو در تهران نوین چیست و به چه صورتی کسب‌وکار شما را متحول می‌کند؟

سئو در تهران نوین یکی از اصلی ‌ترین و تأثیرگذارترین راه ‌های افزایش فروش و ترافیک ورودی وب‌سایت به حساب می آید که هیچ رقیبی را برای آن حتی نخواهید توانست متصور شوید. درآمد مالی و ترافیکی که از SEO برای مجموعه شما به دست می آید پایدار و کاملاً هدفمند می باشد.

اگر هنوز بر این مساله واقف نیستید که سئو در تهران نوین چیست و چه کاربردی دارد دقیقاً جای درستی هستید به این دلیل که قرار است شما را به طور خلاصه ولی کاربردی با آن و تکنیک‌های تأثیرگذارش آشنا گردیم.

سئو سایت فروش شما را متحول می‌کند

اگر وب سایت شما در نتایج صفحه اول گوگل باشد شانس مشاهده شدن محصولات و مطالب شما به میزان قابل توجهی اضافه خواهد شد به شکلی که اگر شما بین لینک 1 تا 5 گوگل قرار داشته باشید بیش از 70 درصد ترافیک ورودی را مال خودتان خواهید کرد و به دنبال این مساله اشخاص زیادتری ترغیب گردیده و وارد سایت شما خواهند شد و با محصولات و مطالب شما آشنا خواهند گشت و در تعاملات بعدی مجموعه شما، با همین کاربران می‌توانید با بازاریابی‌های مناسب فروش خود را به آن‌ها اضافه کنید.

سال های زیادی است که وب مستران متوجه اهمیت سئو در تهران نوین و نقش تاثیر گذار آن در کسب‌وکارهای خود شده‌اند و به همین علت تعداد بالایی از این مدیران سایت‌ها به دنبال آموزش seo و تکنیک‌های مخصوص سئو هستند و روز به روز برای دانش خود سرمایه‌گذاری می‌ نمایند.

آماری که شما را متعجب خواهد کرد

  • در هر روز 4٫5 میلیارد و به طور تقریبی در هر ثانیه حدود 50000 جستجو در گوگل صورت می پذیرد.
  • حدود 80 درصد از کسب‌وکارها و مجموعه های اینترنتی،سئو در تهران نوین و بازاریابی محتوا را اصلی‌ترین متد بازاریابی می‌دانند.
  • در حدود 50 درصد از جستجوها در این موتور جست و جوگر اصلی به کسب‌وکارهای محلی اختصاص پیدا کرده است.
  • نرخ تبدیل کاربران به مشتری و صرف هزینه مورد نیاز برای سئو در قیاس با کلیه راه ‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ بسیار کم تر و قابل‌توجه‌تر است

سئو در تهران نوین را ازکجا شروع کنیم؟

پروسه سئو کردن یک وب‌سایت به 3 بخش کلی تقسیم می‌شود و هر متد و روشی که برای بهینه‌سازی سایت برای موتور های جست و جو انجام دهید یقینا در یکی از این سه قسمت قرار خواهد گرفت.

مرحله نخست تکنیکال سئو در تهران نوین است که در این مرحله مجموعه سئو تهران باید کلیه مشکلات فنی و تکنیکی سایت را پیش از آغاز مرحله دوم رفع نمائیم. قطعا واضح است عدم رفع مشکلات فنی سایت تمام زمان و انرژی شما را در ادامه از هدر خواهد کرد.

مواردی ملنند بهبود سرعت لود شدن سایت، ازبین بردن ارورهای رایج منند Not Found، ازبین بردن مشکل Keyword Cannibalization، طراحی جذاب و مخاطب پسند سایت، رفع مشکل پیوندهای یکتای وب سایت و … در این دسته قرار می‌گیرند.

مرحله بعدی، سئو درونی سایت شما است. در این قسمت ما با استفاده از تکنیک‌های متداول سئو محتوا، تلاش می‌کنیم مطلب خودمان را برای گوگل و مخاطبان سایت تا جایی که امکان دارد بهینه‌سازی کنیم.

متد ‌هایی مانند بهبود تایتل ها، افزایش میزان کلیک، زمان ماندگاری مخاطب در سایت، بهره بردن از تگ‌های تخصصی هدینگ، لینک دهی داخلی سایت، استفاده کردن از کلمه کلیدی در عنوان و مسیر صفحه و همچنین در توضیحات صفحه و متا تگ ها و … جز موارد سئو درونی محسوب می‌گردند.

مرحله بعدی و پایانی که اصلی‌ترین قسمت سئو هم به حساب می آید Off-Page سئو یا سئو بیرونی است. پس از بهبود مشکلات فنی و همچنین سئو درونی و بهینه کردن محتوا حالا نوبت این می باشد که با تولید بک لینک، محتوای خود را از منظر اعتبار پر قدرت ‌تر کرده تا بتوانیم نسبت به رقیبان خود جایگاه بهتری کسب نمائیم.

بیشتر بخوانید : سئو تضمینی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran