نکات پر اهمیت درباره ی اصول سئو سایت

7 نکته از پر اهمیت ترین نکاتی که جزء اصول سئو سایت است دارای موارد زیر است که ما آن ها را در سئو در تهران هدفمند جمع آوری کرده ایم ، با ما در ادامه ی مقاله همراه باشید ، تحقیق لغات کلیدی یا همان Keyword research چیست ؟این کار می تواند یاری زیادی به شما در سئو کند.

ابزاروهای برای پیدا کردن مناسب ترین کلمه کلیدی وجود دارد که می توانید از ان ها به کار ببرید ، فهرستی از لغات و عبارات را به دست آورده گروه بندی و بعد بهترین هارا انتخاب کنید.بعضی از این ابزار های گلچین شده در مقاله سئو در تهران هدفمند عبارتند از : ابزار جستجویScreaming frog ، KWfinder Uber suggest ، SEOChat Suggestion Keyword Finde ،  WordStream’s Free Keyword Tool زمانی روی تحقیق لغات کلیدی هستید از عبارات  بلند مشابه با لغت کلیدی همچنین استفاده کنید.

ltk ها بهتر از جملات کوتاه هستند، بطور نمونه تصور کنید لغت بلبرینگ را جستجو کند،مقصود از جستجوی بلبرینگ نامعین است اما بلبرینگ جلو چرخ پراید، دقیقا اشاره می کند به احتیاج کاربر.

– ادغام لغات کلیدی، اگر به دنبال این هستید نتیجه خوبتری بگیرید به بیان مقاله سئو در تهران هدفمند پس از پیدا کردن لغت کلیدی های مختلف، باید بتوانیم در یک محتوا به طور ادغام شده از چند لغت کلیدی استفاده کنیم تا نتیجه خوبتری بگیریم.متمرکز شدن روی تجربه کاربر برای بهتر کردن آن به دلیل آن که تجربه کاربر در سئو نقش خیلی مهمی دارد.

وقتی که کاربر به سایت شما رجوع می کند دلتان می خواهد تجربه خوبتری داشته باشد و به اساس محتوا بپردازد نه مسائل و حواشی جانبی مثل ریسپانسیو نبودن، یا چیدمان غلط و… .

-بهتر کردن سرعت لود سایت و صفحات داخلی سایت ، اساسا در مقاله سئو در تهران هدفمند روشن است که اگر کاربر به سایت رجوع کند و سایت لود نشود، سریعا صفحه را بسته و به دنبال سایت دیگری می رود، این رخداد خوبی برای سایت نیست نه از دید کاربران، نه از دید موتور های سرچ نیست.

یکی از اساس سئو سایت این است که باید سرعت لود سایت کم شود .می توانید از ابزار های وجود داشته برای بررسی سایت و معین کردن دلیل سرعت لود بالای سایت را متوجه شوید،بطور نمونه از جستجو کنسول استفاده کنید تا بدانید سرعت سایت شما در دکستاپ و گوشی و تبلت بهینه است یا نه؟

ادامه ی نکات پر اهمیت در بحث سئو سایت

– اضافه کردن تصویر و کلیپ ویدیو برای صفحات سایت (با حجم کم) سبب ویژوال سازی سایت به دلیل آن که به گفته مقاله سئو در تهران هدفمند از نظر کاربر و موتورجستجو ها محتوای خوبی اما بدون استفاده از عکس و رسانه های دیگر ، جذابیتی پاییتی دارد.تگ عنوان را بهبود دهید به دلیل آن که نخستین موردی که کاربر مشاهده می کند عنوان مطلب است (پر اهمیت ترین لغت کلیدی در اول قرار گیرد بعد عبارت جذابی که کاربر با دیدن آن کلیک کند).

بهینه سازی توضیحات متا این مورد همچنین مانند عنوان خیلی مهم است به دلیل آن که بعد از عنوان توضیحات متا را می بیند و احتمال دارد کلیک کند یا دنبال سایت دیگری برود در حقیقت این توضیحات متا که 150-160 کاراکتر پر فایده است، چکیده ای از همه مطلب شماست و کاربر اگر مشاهده کند چیکده مناسبی ندارید برای همه محتوا وقت نمی گذارد.

همینطور این توضیخات برای موتور های سرچ همچنین مهم است.درج محتوای مهم، مطلبی انتشار دهید که برای کاربران پر فایده باشد و دانش جدیدی به آن ها بیفزاید نه اینکه مطلبی مشابه سایت های دیگر با ادبیات متفاوت بیاورد.قالب انتخابی برای ارائه محتوا همچنین به ییان مقاله سئو در تهران هدفمند مهم است، حقیقتا دید کاربر به اینفوگراف با مقاله در سایت مختلف است.

به کار بردن و استفاده برچسب تصاویر یکی از پر اهمیت ترین اصول سئو سایت است ، map tag و image tag برای سئو خیلی مفید است و سبب درک بهتر از تصویر می شود.لینک بیلدینگ داخلی همچنین یکی از اصول سئو سایت است بعد حتما لینک بیدلینگ یا همان لینک داخلی بوجود آورید.

از اساس اولیه سئو در نظر مقاله سئو در تهران هدفمند به کار ببرید بتوانید به تجارت و  کسب و کارخودتان را بهبود بخشید، یک کمپین تبلیغاتی بوجود آورید، اگر نمی دانید که چطور  کمپین سئو بوجود آورید، متخصصان سئو تهران در خدمتگذاری حاضرند، می توانید از قسمت مشاوره سئو، در سایت ما استفاده کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام