عملکرد های سئو با آپدیت محتوا های قدیمی

برای آن که در این مقاله سئو در تهران پرفایده توانایی داشته باشید از محتوا ها بیشترین استفاده را نمایید، حتما دنبال پست های قدیمی تر وبلاگ خود بروید و پست هایی که عناوین آن ها همچنان جالب و پر سرچ هستند را بیابید. به عنوان نمونه اگر دو سال قبل مطلبی در مورد مناسب ترین روش های سئو یا عملکرد های سئو نوشته اید.

برای بازنشر این پست باید حتما متن های خود را تغییر و به روز نمایید، به دلیل آن که از دو سال پیش تا به الان، گوگل تغییرات اصولی در الگوریتم های سرچ خود انجام داده است.برای شناخت بیشتر با الگوریتم های گوگل و کارکرد تغییرات آن خوب تر است که همواره مقاله سئو در تهران پرفایده ما را دنبال کنید بت دلیل آن که ما آخرین عوض شدن ها را برای شما انتشار می دهیم.

به جای آن که یک مطلب بروز بنویسید، خوب است که هر از چند وقتی اطلاعات زیاد تری به پست های پیش از این خود بیفزایید. می توانید اصول مطالب را تغییر دهید تا بیشتر به کارکرد های روز مربوط باشد. اضافه بر این، باید نسخه بروز را بصورتی تغییر دهید که اساسا به بیان مقاله سئو در تهران پرفایده سئو پسند یا SEO-Friendly باشد.

این عملکرد سئو می تواند یک مسیر راحت برای رسیدن به مطالب زیاد تر در وقت کوتاهتر را به خود مختص کند. با آپدیت مطالب قدیمی، می توانید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا نمایید و پست هایی که نسبت به دیگر علاقمند تر هستند، می تواند رنک خوب تری در سرچ به دست آورد.

یک عملکرد خوب در سئو ، گرفتن بک لینک های با کیفیت

بک لینک های باکیفیت هم از جمله عملکرد های سئو می باشند که توانایی دارند به شما در رسیدن به رقبا یاری نماید، بطور نمونه در مقاله سئو در تهران پرفایده زمانی که یک وب سایت شناخته شده با رتبه زیاد، به سایت شما لینک می دهد، اعتبار سایت شما در سرچ بالا می برد . برای موتور های سرچ، بک لینک های باکیفیت در برابر قابل یقین بودن یک وب سایت است.

در نتیجه زمانی بک لینک های مناسبی داشته باشید به احتمال بیشتر در نتیجه سرچ ها هم رنک خوب تری خواهید داشت. این عنوان یکی از پر اهمیت ترین عملکرد های سئو بوده که می تواند به صورت مستقیم روی رنک سایت شما اثر بگذارد.برای گرفتن بک لینک های با کیفیت میشود که از پست مهمان یا همکاری با رسانه های اثرگذار مثل مانند ها بت کار ببرید.

پست مهمان هم به مفهوم نوشتن متن های در وبلاگ یا وب سایت دیگران با نام خودتان می باشد. بعضی زمان ها احتمال دارد که وب سایت های دیگر بدون آن که از شما سوال کنند به سایت شما لینک بدهند که این عنوان اشکالس بوجود نمی آورد مگر آن که لینک ها اسپم باشند.

اگر همچنین وب سایت هایی به شما لینک بدهند احتمال دارد روی سایت شما اثر منفی داشته باشد، در نتیجه طبق بیان مقاله سئو در تهران پرفایده خیلی پر اهمیت است، تمام لینک هایی که به سایت شما داده می شود را ارزیابی و تحلیل نمایید و لینک های اسپم را برطرف کنید. برای یافتن این لینک ها هم می شود از Search Console گوگل و یا Moz Link Explorer به کار ببرید.

یکی از داغ ترین و اصولی ترین عنوان سئو، خرید بک لینک و اشکالات آن روی سایت است.حقیقت این است که در خرید بک لینک، تمام چیز وابسته به برنامه شما دارد. خیلی ها بدون دارا بودن برنامه بخصوصی، چند تا لینک مثل رپورتاژ، وب 2 و دیگر می خرند، بدون آن که آن را دوباره انجام دهند.

حتی ریپورتاژ هم که این تمام از آن تعریف می شود، توانایی دارد سبب پنالتی شدن یک سایت شده و یا توانایی دارد هیچ اثری نداشته باشد.اگر شما مایل به خرید بک لینک دارید خیلی خیلی پر اهمیت است در مقاله سئو در تهران پرفایده که چه برنامه پشت سایت شما باشد تا با خرید این لینک ها، اثر شگرف آن را بر سایت خود مشاهده کنید.

بطور نمونه ما برای عنوان خرید بک لینک، یک عملکرد را روی ۲ تا سایت به طور تست انجام داده ایم و نتیجه را وارسی کردیم. در این وارسی، ما سئو داخلی و محتوا را در وضعیت هماهنگ جای دادیم تا تنها اثر بک لینک را تماشا کنیم. پس از ۱ ماه، یکی از سایت ها توسعه قابل مهمی داشت.

و یکی دیگر از سایت ها به طور کامل پنالتی شد و افت زیادی بازدید پیدا کرد. ما به این نتیجه رسیدیم که بک لینک یکی از پر اهمیت ترین عملکرد های سئو است ولی به گفته مقاله سئو در تهران پرفایده به کار بردن ناصحیح از آن می تواند شبب نابودی سایت شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام