مناسب ترین روش های سئو سایت

سئو یکی از پر اهمیت ترین برنامه های وب سایت شرکت ها در نظر مقاله سئو در خراسان جنوبی است. براساس نتایج به دست آمده از مطالعات حرفه ای، 39% خدمات های اینترنتی با سرچ در موتور های جستجو شروع می شود. بدست آوردن رتبه بالا در موتور های جستجو احتیاج مند به رعایت قوانین ای است که همگی در جهت سئو هستند.

با این صورت گوگل و دیگر موتور های سرچ مثل بینگ همیشه در حال انجام تغییراتی در الگوریتم های خود هستند تا نتایج خوب تری را برای کاربرانشان بوجود می آورد. در نتیجه کسب و کار های کوچک باید به صورت همیشگی فعالیت به بهینه سازی وب سایت خود مناسب با آخرین عوض شدن های سئو کنند تا رتبه زیاد خود در گوگل را حفظ کنند.

ما این فعالیت را برای شما راحت کرده و در ادامه مقاله سئو در خراسان جنوبی پر اهمیت ترین و مناسب ترین روش های سئو برای بالا بردن رتبه سایت را برایتان آماده کرده ایم.

بالا بردن سرعت سایت

سرعت سایت یکی از روش های سئو است که کمتر به آن دقت می شود. گوگل از سال 2010 سرعت سایت را به صورت یکی از معیار های سئو در نظر گرفته است. حدودا 50% مخاطبان وب انتظار دارند که وب سایت مورد گمانشان در کمتر از 3 ثانیه بارگذاری گردد. بیشتر از آن ها همچنین در صورت بالا بردن این زمان به پنج یا شیش ثانیه احتمال دارد وب سایت را رها کنند.

این عنوان مشخص می کند که اضافه بر مهم بودن سرعت سایت از دید موتور های جستجو، کاربران موتور های سرچ کننده همچنین به آن اهمیت داده و در صورت دیدن یک وب سایت کند احتمال دارد که دیگر به آن باز نگردند.قسمت های متفاوتی بر روی سرعت سایت اثر گذارند. یکی از اثر گذارترین علل بر روی سرعت سایت عکس ها هستند.

به واسطه فشرده سازی می توان حجم عکس ها را تا 50% و حتی زیاد تر کاهش داد. این فعالیت بر گفته مقاله سئو در خراسان جنوبی سبب بالا بردن بارگذاری سرعت سایت خواهد شد.استفاده بهینه عکس ها سایت فقط اقدامی نیست که سبب کم کردن زمان بارگذاری می گردد.

در ادامه مقاله سئو در خراسان جنوبی به معرفی چند روش دیگر برای بهینه سازی سرعت سایت پرداخته ایم . وارسی منابع صفحه : با وارسی همه منابعی که در صفحه بارگذاری می شوند، آن هایی که احتیاجی به بارگذاریشان نیست را پاک کنید.

فعال سازی کش مرورگر : فعال سازی کش مروگر به مخاطبان اجازه می دهد تا در تکرار بازدید از سایت و به سبب ذخیره سازی بعضی از منابع، وقت بارگذاری کمتری را تجربه کنند.

کم کردن افزونه ها : یکی دیگر از شیوه های بهتر کردن وقت بارگذاری سایت غیرفعالسازی و پاک کردن افزونه های اضافی از سیستم های اداره کننده محتوا مثل وردپرس است.

این ها فقط نکاتی از علل اثر گذار بر روی سرعت سایت بودند. شیوه های تکنیکال بیشتری به بیان مقاله سئو در خراسان جنوبی وجود دارند که با به کار بردن از آن ها می توانید به سرعت خوب تری همچنین دست یافت. به گونه ای که از سیستم اداره کننده محتوای وردپرس به کار می برید.

بالا بردن امنیت سایت با HTTPS

دیگر کارکرد سئو بالا بردن امنیت سایت با آماده سازی گواهینامه امنیتی SSL است. HTTPS نسخه امنتر پروتکل HTTP می باشد و در پیش SSL می تواند لایه ایمنی برای منتقل کردن آگاهی بوجود آورد. در این لایه امنیتی آگاهی به طور رمزنگاری شده انتقال داده می شوند و تجربه امنتری برای مخاطبان در زمان کار با سایت بوجود می آورد.

پروتکل HTTPS اضافه بر بالا بردن امنیت کاربران، فوایدی در حیطه سئو برای شما به دنبال دارد. به عنوان نمونه در مقاله سئو در خراسان جنوبی گوگل نسخه HTTPS وب سایت ها را راغب تر است. از اکتبر سال 2017 گوگل در مرورگر کروم در وب سایت هایی که از پروتکل HTTPS به کار نمی برند، هشداری را به کاربران نشان می دهد.

این عنوان احتمال دارد که سبب ترغیب مخاطبان به رهایی وب سایت شود.همینطور گوگل از پروتکل HTTPS به صورت یکی از معیار های سئو در الگوریتم خود اسم برده است. به دلیل آن که موتور های سرچ علاقه مند به نشان دادن وب سایت هایی در نتایج سرچ هستند که تجربه مخاطب ایمنی را برای مخاطبین خود بوجود می آورند.

یکی دیگر از فواید به کار بردن از پروتکل HTTPS نشان دادن دقیق تر ارجاع ترافیک در گوگل آنالیتیکس است. در وب سایت های با پروتکل HTTP، ممکن است بطور بیشتری وجود دارد که ترافیک های شامل ارجاع از مدل مستقیم شناسایی شوند. در وب سایت های با پروتکل HTTPS، دامین ارجاع دهنده ترافیک دارای مشاهده بوده و این مدل می توان منابع ترافیکی سایت را به صورت دقیق تری شناخت کرد.

استفاده بهینه نسخه گوشی سایت

گوگل سال ها است به گفته مقاله سئو در خراسان جنوبی که وب سایت ها را به دارا بودن نسخه گوشی مناسب ترغیب می کند. از سال 2015 گوگل وب سایت هایی را که نسخه گوشی خوب تری دارند، در نتایج سرچ خوب تر نشان می دهد. البته این عنوان جای شگفتی ندارد.

به دلیل آن که بر اساس مطالعات صورت داده شده بواسطه وب سایت BrightEdge، در حال کنون بیش از 57% ترافیک وب از راه دستگاه های گوشی ایجاد می شود.

پیشرفت معیار های مربوط با رفتار کاربران

شواهد زیادی درباره اثر رفتار کاربران در رنک بندی سایت ها از جهت گوگل وجود دارد. در حیطه سئو، رفتار کاربران اساسا به صورت معیار مدت زمان حضور آن ها در وب سایت ارزیابی می شود. هر اندازه مدت زمان فعالیت کاربران در سایت زیاد تر باشد، ممکن است اندازه محبوبیت وب سایت از چشم آن ها زیاد تر است.

دقت به تجربه کاربری

تجربه کاربری عنصر پر اهمیتی در سئو و استفاده بهینه نرخ تبدیل به شمار می رود. یقینا شما علاقه مندید که کاربران وب سایت به راحتی از آن به کار برد و گام به گام به مرحله خرید یا به کار بردن از فعالیت شما نزدیک شوند. گوگل همیشه در صدد بوجود آوردن مناسب ترین نتایج احتمالی به کاربران است.

در نتیجه به وب سایت هایی که شامل تجربه کاربری مناسبی هستند، بهای زیاد تری می دهد.در اینجا مقاله سئو در خراسان جنوبی به معرفی مواردی در این حیطه می پردازیم : توجه کنید که کار با منوی اساسی سایت راحت بوده و کاربران به آسانی به پر اهمیت ترین دسته بندی های آن دسترسی داشته باشند. خوب است که کاربران فقط با طی کردن یکی دو مرحله به صفحه مورد گمان خود برسند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام