لغات کلیدی در استفاده بهینه سایت

در مقاله سئو در خراسان رضوی دیزاین سایت و سئو وب سایت ، یک لغت کلیدی عام لغتی است که خیلی از مردم برای آن سرچ می نمایند به دلیل آن که آن ها احتمال دارد نظری مبهم و نامشخص نسبت به چیزی که به جهت آن هستند دارا باشند . لغت کلیدی عام خیلی کوتاه هستند.

و در پردازش بهینه سازی وب سایت خیلی بخصوص نیستند ( به عنوان نمونه کفش یا ورزش ) . این لغات کلیدی خیلی دشوار می توانند در گوگل رنک نخست را بدست آورند به دلیل آن که در نظر مقاله سئو در خراسان رضوی تعداد خیلی بیشتری دیزاین وب سایت موجود هستند که در آن ها مطالبی دارای این لغات وجود دارد.

هر چند اگر شما بتوانید رنک خوبی برای یک لغت کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک خیلی بزرگی را برای دیزاین سایت خود به دست می آورید.خلاصه بر اساس مقاله سئو در خراسان رضوی : تلاش کنید که برای لغات عام رنک بیاورید اما به آن به اندازه زمانی زیادی بها بدهید.

ما به مبتدیان پیشنهاد داریم که یک لغت کلیدی معروف را به مفهوم انجام پردازش سئو سایت انتخاب کنند اگر که حیطه کاری آن ها خیلی رقابتی نیست.

پیش از این که شما توانایی داشته باشید بر اصول مقاله سئو در خراسان رضوی دیزاین وب سایت را برای موتور های سرچ بهینه کنید ، اول باید اطلاع داشته باشید که جه لغاتی را قرار است مقصود گیری نمایید . برای یک آغاز مناسب ۳ یا ۴ لغت کلیدی را که علاقه دارید دیزاین وب سایت برای آن ها رنک مناسبی بدست آورند انتخاب نمایید.

با جای گرفتن این لغات کلیدی در فکرتان ، شما می توانید مقصود خود را این مدل معین کنید که با سرچ هر کدام از لغات در گوگل ، دیزاین سایت شما جزو ۱۰ نتیجه نخست باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم به دلیل آن که اگر شما توانایی داشته باشید در گوگل رتبه مناسبی بگیرید.

در دیگر موتور های سرچ هم رتبه مناسبی خواهید گرفت .) این لغات کلیدی هم می توانند معروف و هم بخصوص باشند.

ارزیابی سئو سایت

ابزارهای وارسی لغات کلیدی دارای ۲ قسمت جادویی و یک قسمت آمارگیری دشوار می باشند .برای آن که بتوانید از روش های بهینه سازی سایت که آموختن می دهیم به خوبی به کار ببرید ، برای هر یک از صفحات دیزاین سایت زیاد تر از دو تا سه لغت کلیدی را نشانه نگیرید.

یکی از غلط های متداول مبتدیان سئو سایت این است که برای هر صفحه زیاد تر از ۵۰۰ لغت کلیدی را معین می کنند و توقع دارند که در گوگل برای این لغات رتبه یک بگیرند . این کار احتمال دارد به بیان مقاله سئو در خراسان رضوی ده سال قبل پاسخ بدهد اما در حال کنون موتور های سرچ از الگوریتم های خیلی پیچیده ای به کار می برند.

از این مسیر نمی توان به آن ها حیله زد . به همین علت است که خوب است از تعداد کمی از لغات کلیدی کوتاه و مختصر آغاز شود . برای دیزاین وب سایت های بروز حدودا عیر ممکن است که از همان اول برای تعداد بیشتری از لغات کلیدی رتبه ی مناسبی داشته باشند.

PageRank در سئو سایت

PageRank در کلمه به مفهوم ” رتبه ی صفحه ” می باشد و سیستمی است که پایه گذاری آن بواسطه معروف ترین موتور های سرچ به معنی گوگل انجام شد . در اول موتور های سرچ به همه دیزاین سایت ها به صورت یکسان رنک می دادند و نتایج سرچ فقط بر اصول محتوا و تگ های متایی که در آن صفحات جای داشتند ، بود.

با گذر زمان سیستم PageRank یا همان رتبه بندی صفحات ، موتور های سرچ را و همچنین مبحث سئو سایت را دگرگون درست کند و یک معیار دیگر به معیار های سئو و استفاده بهینه وب سایت افزود به این مفهوم در مقاله سئو در خراسان رضوی : اعتبار دیزاین وب سایت.

برای آن که معین شود یک دیزاین وب سایت تا چه حد پر اهمیت و معتبر است، گوگل دیزاین سایت های بزرگ مختلفی را انتخاب کرد، دیزاین وب سایت هایی مثل cnn.com و dmoz.org و espn.com . این گروه از دیزاین سایت ها به صورت آشکار معتبر بودند.

و گوگل آن گونه دریافت که اگر این گروه از دیزاین وب سایت ها به وب سایت دیگری ( مانند دیزاین سایت B ) لینک دهند ، در این گونه دیزاین وب سایت B می تواند قسمتی از اعتبار آن دیزاین سایت را در پروسه سئو سایت بدست آورند و به همین صورت اگر دیزاین سایت B به دیزاین وب سایت دیگری ( مانند دیزاین سایت C ) لینک می داد.

در این گونه دیزاین سایت C همچنین می توانست قسمتی از اعتبار آن را بدست آورد و همین گونه دیزاین سایت کوچکتر همچنین با به کار بردن از همین سیستم برای اعتبارسنجی یک دیزاین وب سایت و مقوله سئو سایت و استفاده بهینه وب سایت ، گوگل توانست به هر دیزاین سایت بر اصول اعتبار آن عددی را از ۰ تا ۱۰ تحت نظر PageRank (یا رتبه ی صفحه ) نسبت دهد.

البته سیستم PageRank تا حال خیلی پیچیده تر شده است اما آن گونه بر مبنا مقاله سئو در خراسان رضوی شروع شد.برای آن که بتوانید متوجه شوید PageRank ( رتبه ) دیزاین وب سایت شما و یا دیزاین سایت دیگران در موتور های سرچ چند است ، می توانید نوار ابزار گوگل را با اسم Google’s toolbar نصب نمایید .

گوگل یک نمودار کوچک سبز رنگ دارد که رنک هر دیزاین وب سایت را از ۰ تا ۱۰ نشان می دهد.کافی است دقت داشته باشید که رنک نشان داده شده مقاله سئو در خراسان رضوی در نوار ابزار گوگل به طور تخمینی در مقوله سئو می باشد و احتمال دارد هر سه ماه یک دفعه آپدیت گردد.

تلاش در فریب موتور های سرچ نکنید. در عوض تجربه کاربری مناسبی را برای بازدیدکنندگان خود بوجود آورند. برای رسیدن به چنین مقصودی از دستور العمل موتور های سرچ به کار برده و به احتیاج کاربران جواب خوبی دهید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام