مهم بودن لغات کلیدی برای وب سایت

هر وب سایت برای خود لغات کلیدی ویژه خود را دارد. بر گفته مقاله سئو در خراسان شمالی با پیدا کردن لغات کلیدی و استفاده بهینه سایتبر اصول آن ها , شانس آن که وب سایت شما در صفحات اولیه نتایج جای بگیرد زیاد تر و بالاتر است.لغات کلیدی یک میانبر میان کاربر و سایت شما است.

لغات کلیدی می تواند یک لغت چند حرفی یا چند لغت و حتی یک عبارت باشد .تا اینجای فعالیت مقاله سئو در خراسان شمالی به مهم بودن لغات کلیدی پی بردیم و فهمیدیم.چطور از لغات کلیدی به نفع خودمان به کار ببریم . پس از آن که لغات کلیدی را معین کردید باید بر اصول آن محتوایی مهم درست کنید.

در وقت درست کردن محتوا توجه کنید از لغات کلیدی به کار ببرید اما به اندازه و خوب همانگونه که می دانید موتور های سرچ به لغات کلیدی حساسند و صفحاتی را به کاربر پیشنهاد می دهند که این لغات در آن ها وجود دارا باشد.شیوه های استفاده لغات کلیدی مقاله سئو در خراسان شمالی :

  • به کار بردن از لغات کلیدی در عنوان صفحات
  • به کار بردن از لغات کلیدی در آدرس صفحه
  • به کار بردن از لغات کلیدی در داخل متن
  • به کار بردن از لغات کلیدی در متا تگ به ویژه توضیحات متا
  • Alt، به کار بردن از لغات کلیدی در عکس ها و همچنین متن
  • به کار بردن از لغات کلیدی در لینک سازی
  • سئوی سایت

لغات کلیدی را چطور انتخاب کنیم

دقت کنید به مقاله سئو در خراسان شمالی اگر لغات کلیدی بیش از اندازه در متن جای بگیرد از جهت موتور های سرچ جریمه می شود.تراکم لغات کلیدی همان چیزی است که جای است محتوا را مهم یا جریمه کند .به درصد وجود داشته لغات کلیدی در یک صفحه نسبت به همه متن , تراکم لغات کلیدی می گویند.

در قدیم اشخاص زمانی به مهم بودن لغات کلیدی پی برده بودند همه صفحه سایت را از لغات کلید پر می کردند بدون آن که محتوای مهمی داشته باشد .ولی حال عنوان فرق دارد و گوگل سایت های شامل لغات کلیدی بیش از اندازه را جریمه می کند.
بعد از راهیابی هوش مصنوعی به سیستم لغات کلیدی از ارزش مهمی دارا شد.

چطور لغات کلیدی را به اندازه مجاز برسانیم؟اگر تراکم لغات کلیدی کمتر از اندازه مجاز بود باید مشاهده کنید لغت واژه به صورت اساسی در متن به کار برده شده است یا نه.در حقیقت به گفته مقاله سئو در خراسان شمالی باید اندازه دفعات زیاد تری از لغات کلیدی در متن به کار ببرید تا گوگل محتوای شما برای یک عنوان خاص و بهینه شده است.

دلیل حذف یک دفعه ای صفحه ای از گوگل چیست

1.دارا بودن لینک های خارجی در سایت : اگر اندازه لینک هایی که در سایت شما موجود هستند یا اندازه لینک هایی که به سایت شما پایان می یابددر مدت زمان کمی زیاد شود گوگل به شما مشکوک می شود به دلیل آن که احتمال دارد لینک ها را خریداری کرده باشید.

و یا به محتوا مرتبط نباشند.بیش از اندازه تبادل لینک انجام شده باشد. در کامنت ها دیدگاه اسپم زیادی وجود دارا باشد.مطالب بی اهمیتی به صورت محتوا و همراه با لینک های اسپم در سایت درج شده باشد.برای برطرف کردن اشکال علل را از بین ببرید بطور نمونه مقاله سئو در خراسان شمالی محتوای بی اهمیت را پاک کنید و محتوای مهم جایگزین آن کنید.

همینطور باید همه لینک هایی که در سایت شما وجود دارد را وارسی کنید و یا آن هایی که غیر حیاتی و اسپم هستند را فهرست کرده و پاک کنید و به صورت گزارش این فهرست را به گوگل بفرستید.

2.محتوای بی کیفیت در سایت : هر اندازه که اکنون زیاد تر محتوا ها خوب تر از گذشته است اما همچنان می توانید مشاهده کنند که اکثر سایت ها از محتوای شگفت انگیز و بی مفهوم به کار می برند . بطور نمونه متن لاتین را به یاری برنامه های ترجمه به زبان فارسی تغییر داده.

و در سایت جای می دهند.یا آن که مطلب خیلی گنگ, خلاصه و کوتاه است و معنای آن معین نیست و همینطور اشتباه های لغوی و غلط های دستوری بیشتری در آن وجود دارد.گوگل این محتوای بی کیفیت را معین می کنند و دیر یا سریع سایت شما را از نتایج خود حذف می کند.

بالا بردن بازدید سایت

3.مخفی کاری در سایت : می تواند به طور عمدی یا غیر عمدی باشد اما همواره این اشکالات به طور غیر عمدی به وجود می آید. بطور نمونه درمقاله سئو در خراسان شمالی در ارتباط با کد های جاوا اسکریپت نسخه ای که به کاربر مشخص می کند با نسخه ای که در اختیار گوگل جای می دهند مختلف است. گوگل این فعالیت را پنهان کاری اعلام می کند.

و خیلی سریع سایت شما را از فهرست جستجو ها خارج می کند برای برطرفکردن این مشکل می توانید از اسکن های امنیتی به کار ببرید یا از یک برنامه نویس مجرب یاری بگیرید تا کد های حساس را برای سایت شما بهتر کند. از این فعالیت گزارشی درست و به گوگل ارسال نمایید.

4.لینک های شکسته در سایت : اگر لینک هایی در برگه های سایت شما وجود داشته باشد که به هیچ کجا متصل نشوند گوگل این را برای شما امتیازی نامناسبی در گمان می گیرد و با بیشتر شدن این لینک های نامعتبر سایت شما را از نتایج پاک می کند.

5.مواری دیگر در مورد پاک کردن سایت از گوگل : بعضی اوقات احتمال دارد حذف شما از فهرست فقط یک بدشانسی باشد بطور نمونه گوگل از الگوریتم های بروز استفاده کرده و این الگوریتم با سایت شما یکسان نباشد. برای حل این اشکال باید همواره درباره الگوریتم های اینستا آگاهی داشته باشید تا و به آن انجام دهید تا بواسطه گوگل بر اصول مقاله سئو در خراسان شمالی جریمه نشوید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام