سئو و بازاریابی محتوا

سئو و بازاریابی محتوا در نظر مقاله سئو در لرستان با تصور اینکه شما ، اساسا متن هایی را برای سایت خود یا کارفرمایتان می نویسید و در انجام به درست کردن ، سئو و بازاریابی محتوا اشتغال هستند ، در نکات زیادی پیش می آید که نگاره خود را در اندازه غایی خود دیده و پتانسیل آن را برای جلب مخاطب آنچنان بیشتر می بینید که گمان می کنید.

مطلبی اساسی ، روان و پر مغز تر از این نوشته در اینترنت پیدا نمی شود . ممکن است این نوشته حقیقتا همان خصوصیت هایی که بدان اشاره شد را دارا باشد ، شاید هم به صورت نویسنده تاثیر معیار های آن را بزرگنمایی کرده و دیده اغراق به آن دارید ! ولی چگونه می توان عیار حقیقی این یادداشت را سنجید؟!

جواب این پرسش اساسا راحت و قابل درک می باشد ؛ آیا این نوشته شامل اندازه بازدید های قابل مهمی بوده است ؟ آیا ارجاع خوانندگان به آن از دیگر نوشته های شما زیاد تر بوده است ؟ آیا همان دامنه بخصوص ، جایگاه ایده آلی در موتور های سرچ کنندع دارد؟

آیا این نوشته به طور مستقیم و غیر مستقیم برای شما درآمدزایی کرده است ؟ اگر همچنین نیست باید بیان کنیم در مقاله سئو در لرستان که نوشته شما هم به آن اندازه ای که از آن انتظار داشته اید مثمر ثمر انجام نکرده و اساسا نگاره مورد علاقه و مطلوبی در گمان گرفته نمی شود.

سئو و بازاریابی محتوا

دیدن همین دیدگاه غلط در بین تولید کنندگان محتوا یی که هروزه با آن ها سروکار داریم ، ما را بر آن داشت تا حول متن هایی که باعث می شوند تا نوشته عادی شما به یک مطلب خوبی تبدیل شود بیان کنیم ؛ پس با ما در مقاله سئو در لرستان همراه باشید،۵ مورد پر اهمیتی که باید در مورد بازاریابی محتوا اطلاع داشته باشید !مناسب ترین محتوا ≠ موفق ترین محتوا.

بعضی اوقات برای نگارش یک مقاله روز ها و ساعت ها به مطالعه و تحقیق باید می پردازیم ، با درست کردن گزارشات میدانی و پشت سر نهادن منابع نوشته شده ، موارد و نکاتی که به بیان مقاله سئو در لرستان قبل از این در هیچ موارد دیگر پیدا نمی شوند را در متن خود می گنجانیم ، با خلاقیت زیاد جلوه های بصری را در قالب عکس و ویدئو در مقاله خود می گذاریم.

بعد از دفعات مختلف بازخوانی و اعمال تغییرات زیاد و پالایش کردن موارد نامطلوب آن آماده بارگزاری مناسب ترین مقاله ای که در مورد آن عنوان بخصوص نوشته شده است می شویم و در آخر بعد از جای دادن این نوشته در سایت ، با قریب به صد بازدید در بالا بردن دقت به این نگاره ، آن را به دست از یاد بردن می سپاریم.

تمام این ها در صورتی در مقاله سئو در لرستان که روز ها و ماه ها بعد ، در سایتی که ممکن است از تارنمای ما سرشناس تر بوده و از جایگاه خوب تری همچنین دارا است ، با متنی رو در رو می شویم که به مراتب از نوشته ذکر شده ضعیف تر بوده و حتی ممکن است قسمتی از آن را همچنین از نوشته خود ما الهام گرفته باشند.

متنی که بواسطه نویسنده ای تازه کار و کم هزینه نوشته شده است هر کدام از ما را به مرز نا امیدی و سرخوردگی می رساند ! ناراحتی از این مورد که به چه علت این نوشته زیاد تر از هزار بازدید خارق العاده داشته ، این که در کامنت های زیر این پست تا چه اندازه تعریف و تمجید موجود است.

و این که تا به چه دلیل در نتایج گوگل ، این نوشته زیاد تر از ماحصل زحمات ما جای گرفته است.ممکن است در جهانی ایده آل و آرمانی این حق شما بود که در مکان خوب تری جای بگیرید ، ولی این دنیا سرشار از اتفاقات به شکل غیر منصفانه است ؛ درست مثل مسابقه فوتبالی که گروهی نود دقیقه سراپا حمله است.

ولی توانا به عبور از دفاع اتوبوسی حریف نیست ، ولی در وقت اضافه بازی روی یک ضد حمله گل خورده و بازی را می بازد !در جهان سئو و درست کردن محتوا همچنین کمابیش چنین رخدادی می افتد ، جایی که با دارا بودن برتری مطلق شما نسبت به حریف ، این رقیب شماست که برنده می شود!

ولی اشکال این فعالیت کجاست ؟ در نمونه بالا مقاله سئو در لرستان ما گرفتار شیوه بازی حریف شده ایم و حقیقتا همانگونه که مطلوب وی بوده و در نقشه هایش تصورش را کرده است در حال بازی هستیم ، حال آن که برنامه درست این است که ما همچنین بازی خود را دارا و آنان را اجبار به حرکت در چارچوب نظر های خود کنیم.

پیشنهاد ما برای دوری بر اینگونه اشکالات

–برای آن که داخل چنین چالشی نشویم ، به جای آن که به عنوانی بپردازیم که رقبای سرشناسمان به آن پرداخته اند ( عنوانی که حتی با نشان دادن ضعیف همچنین تحت اسم بزرگ رقبای سرشناسمان ، سئو و بازاریابی محتوا قدرتمندشان به زودی جایگاه خوبی می یابند ).

در حیطه هایی گام برداریم که همچنان فعالیتی از جهت آنان انجام نگرفته باشد و پیشرو در آن ها باشیم ، به مدلی در مقاله سئو در لرستان که چاره دیگری برای گوگل نگذاریم ، به جز آن که ما را در اول دامنه های خود مشخص کند.

–موارد قوت خود و نقاط ضعف نزدیکترین رقبایتان را بیابید ! ممکن است شما قلم فعال تری داشته و شاید هم فکرتان آماده در نوردیدن مرز های نا آشنا تری در این حیطه کاری باشد . تمام این ها در صورتی است که این قیاسی همیشگی در راحت ترین تاثیر خود احتمال دارد.

حباب زائد ” توهم مناسب ترین بودن ” شما را شکسته و به شما ثابت کند که نویسندگان خوب تری با عناوین جالب تری همچنین به موازات شما در صورت نویسندگی هستند.

–برای خود یک برنامه محتوای تبلیغاتی ، سئو و بازاریابی محتوا معین کنید ، اتفاقی که ممکن است در کوتاه مدت نتیجه ای زیادی در بر نداشته باشد ، ولی در دراز مدت به تشکیل اسم تجاری شما – از راهی طبیعی – سبب شده و به بیان مقاله سئو در لرستان جلب مخاطبینی ثابت سبب می شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام